Rider

بازی اندروید Rider 1.2.1 موتور سوار

شما با دانلود بازی Rider در نقش یک موتور سوار آکربات باز حرفه ای خواهید بود که باید بتوانید حرکات نمایشی نامحدود و بی نهایتی را از خود به معرض نمایش بگذارید تا عموم و تماشاچیان لذت ببرند و بعد از هر مسابقه به خاطر هر حرکت نمایشی شما جوایز دریافت می‌کنید که با آن ها شما می‌توانید موتور و یا تجهیزات خودتان را بروز کنید یا یک نقشه جدید را …

۱۳۹۶-۰۹-۲۶ 1111 بار بدون دیدگاه majidpashaie

شما با دانلود بازی Rider در نقش یک موتور سوار آکربات باز حرفه ای خواهید بود که باید بتوانید حرکات نمایشی نامحدود و بی نهایتی را از خود به معرض نمایش بگذارید تا عموم و تماشاچیان لذت ببرند و بعد از هر مسابقه به خاطر هر حرکت نمایشی شما جوایز دریافت می‌کنید که با آن ها شما می‌توانید موتور و یا تجهیزات خودتان را بروز کنید یا یک نقشه جدید را خریداری کنید.

با دانلود بازی موتور سوار (Rider) که یک نوع بازی آنلاین می‌باشد در چالش های گوناگون شرکت می‌کنید که این چالش ها بر اساس قدرت و سطح شما خواهد بود به عنوان مثال اگر شما در سطح ۴ باشید مسابقه دهنده های دیگر نیز در سطح ۴ می‌باشند تا مسابقه ای عادلانه برگزار شود.

بازی Rider یک گیم در سبک آرکید و اعتیاد آور با درجه سنی +۳ می‌باشد که در اواسط جولای توسط شرکت Ketchapp برای نسخه های اندروید و موبایل منتشر شده است. دانلود بازی Rider در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان می‌باشد. آمار و ارقام دانلود و نصب و همینطور امتیازات گرفته شده آن توسط کاربران در گوگل پلی نشان دهنده خوب بودن بازی از نظر کاربران و بازیکنان گوگل پلی می‌باشد. این آمار و ارقام عبارتنداز: آمار دانلود و نصب بازی Rider بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده ۴٫۵ از ۵ می‌باشد که آماری واقعا خوب را نشان می‌دهد.

 

Rider

گیم پلی Rider

در بازی Rider شما در نقش یک موتورسوار حرفه ای هستید که در پیست های نمایشی حرکات جالب از خود نشان می‌دهید هرچه که این حرکات زیبا تر و دقیق تر باشد یا مسیر مسابقه را سریع تر پی کنید امتیاز و جایزه بهتری به شما داده خواهد شد. این گیم شامل بیش از ۱۰۰ نوع چالش، بیش از ۴۰ موتور جدید و قدیمی، چالش های روزانه به همراه جایزه روزانه، وجود ۳۲ سطح و قابلیت بررسی امتیازات خود و دیگر بازیکنان جهان می‌باشد. شما باید توانایی های خود را در سطح جهانی بالاببرید به گونه ای که در جهان شناخته شوید.

اگر به سبک بازی Rider علاقه دارید پیشنهاد سایت یزد اپلیکیشن دانلود عنواین معروفی مثل Traffic R.ider، Gun Strider می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Rider :

  • وجود 100 چالش و ماموریت
  • وجود بیش از 40 موتور سیکلت
  • وجود چالش های روزانه به همراه چالش روزانه
  • وجود 32 سطح

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Rider :

  • رفع مشکل انفجار موتور ها
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Rider
بازی اندروید Rider
بازی اندروید Rider
بازی اندروید Rider
بازی اندروید Rider

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.1 حجم 72 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده