Respawnables

بازی اندروید Respawnables – FPS Special Forces v6.2.0 تیراندازی ریسپانبلز

با تجربه بازی Respawnables – FPS Special Forces هر نوع بازی تیراندازی و سوم شخص را فراموش کنید! بازی  تیراندازی ریسپانبلز به یک تک تیرانداز حرفه ای تبدیل شوید و با هر نوع تاکتیکی به دشمنان حمله و ضد حمله کنید. آی خود را برای جنگ های انفرادی و گروهی آماده کرده اید؟ آیا سلاح خود را انتخاب کرده اید؟ ماموریت های خود را آغاز کنید و در جنگ های …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۲ 843 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

با تجربه بازی Respawnables – FPS Special Forces هر نوع بازی تیراندازی و سوم شخص را فراموش کنید! بازی  تیراندازی ریسپانبلز به یک تک تیرانداز حرفه ای تبدیل شوید و با هر نوع تاکتیکی به دشمنان حمله و ضد حمله کنید. آی خود را برای جنگ های انفرادی و گروهی آماده کرده اید؟ آیا سلاح خود را انتخاب کرده اید؟

ماموریت های خود را آغاز کنید و در جنگ های چالش برانگیز بر حریفان غلبه کنید. بازی Respawnables قابلیت بازی به صورت آنلاین و آفلاین را برای کاربران فراهم کرده است. در بازی تیراندازی ریسپانیبلز حملات گسترده، چالش های ویژه و مبارزات گروهی انتظار شما را می کشند. این بازی ویژگی های منحصر به فرد و گاهی جالب دارد که این امکان را به شما می دهد که افراد تیم خود را از بین ببرید!

در این بازی شما می توانید شخصیت مورد علاقه خود را از میان کاراکتر های مختلف انتخاب کنید. همان طور که گفته شد بازی  Respawnables – FPS Special Forces را می توانید به صورت آنلاین و آفلاین اجرا کنید. این پایان کار نیست و از دیگر قابلیت های بازی می توان تکمیل مراحل انفرادی در حالت آفلاین و مبارزات به صورت انفرادی و گروهی در حالت آنلاین اشاره کرد.

“قابلیت بازی به صورت آنلاین و آفلاین”

Respawnables

بازی اکشن اندروید  Respawnables – FPS Special Forces

بازی تیراندازی Respawnables با بیش از ۱۸۵ ماموریت نظامی در حالت آفلاین می باشد که باید به صورت تک نفره این مراحل را تکمیل کنید. در طی انجام این ماموریت ها از تمام سلاح ها و مهمات استفاده کنید و با تست استراتژی های مختلف آماده نبرد های آنلاین شوید. در بازی اکشن ریسپانیبلز بیش از ۶۰ آیتم برای سفارشی سازی برای شما وجود خواهد داشت.

نقطه قوت این بازی، گیم پلی جذاب و گرافیک خارق العاده می باشد. علاوه بر این بازی نیز می توان بازی مهیج و اکشن Survivor Royale را تجربه کرد. بازی Respawnables با بیش از ۵۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۴ در مارکت بزرگ اندروید، یکی از محبوب ترین بازی های اکشن و سوم ضخص اندرود محسوب می شود.زی مهیج و اکشن العاده می باشد. تجربه جود خواهد داشت.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Respawnables :

  • دارای حالت آفلاین و آنلاین
  • بیش از 185 ماموریت در حالت آفلاین
  • دارای 60 آیتم برای سفارشی سازی
  • مبارزات تیمی چند نفره و حالت PvP
  • بیش از 30 نوع سلاح مرگبار و کشنده

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Respawnables :

  • پاداش های شگفت انگیز برای بازیکنان قدرتمند
  • سلاح های جدید
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Respawnables
بازی اندروید Respawnables
بازی اندروید Respawnables

دانلود باکس Download Box

نسخه v6.2.0 حجم 9 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده