Reporter 2

بازی اندروید Reporter 2 v1.02.01 خبرنگار ۲

اگر به بازی های ترسناک و پر استرس علاقه دارید ولی بازی مناسبی برای گذراندن اوغات خود پیدا نمی‌کنید بهترین گزینه بازی Reporter 2 می‌باشد. در این بازی همانند نسخه اول شما در نقش یک خبرنگار ظاهر خواهید شد. اما این بار با داستانی متفاوت بازی را تحربه می‌کنید بعد از ماجرا های قسمت اول بازی با بهشون آمدن شما در بیمارستان آغاز می‌شود.همانطور که گفته شد بازی دنباله ی قسمت …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۱-۲۲ 402 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به بازی های ترسناک و پر استرس علاقه دارید ولی بازی مناسبی برای گذراندن اوغات خود پیدا نمی‌کنید بهترین گزینه بازی Reporter 2 می‌باشد. در این بازی همانند نسخه اول شما در نقش یک خبرنگار ظاهر خواهید شد. اما این بار با داستانی متفاوت بازی را تحربه می‌کنید بعد از ماجرا های قسمت اول بازی با بهشون آمدن شما در بیمارستان آغاز می‌شود.همانطور که گفته شد بازی دنباله ی قسمت اول خود می‌باشد در این قسمت شما در بیمارستان به صورت بیهوش خواهید بود و در دوران بیهوشی خود کابوس های وحشتناک و ترسناکی را می‌بینید که جنبه ای واقعی دارند. بعد از بهوش آمدن غریزه خبرنگاری شما را تحریک به تحقیق برای این کابوس ها می‎‌کند.

بازی به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد به این معنی که شما در هر مکان و زمانی قادر به بازی کردن بدون وقفه و محدودیت خواهید بود.

بازی Reporter 2 یک گیم در سبک اکشن با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت معروف AGaming+ برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های محبوب این شرکت می‌توان به Z.O.N.A Project X Lite وThe Sun: Evaluation اشاره کرد. دانلود بازی Reporter 2 در سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است اما در گوگل پلی با قیمت ۲ دلار به فروش می‌رسد. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۸ از ۵ می‌باشد.

Reporter 2

بازی Reporter 2

در بازی خبرنگار ۲ شما باید بطور کامل از غریزه خبرنگاری خود استفاده کنید تا به وقایع قدیمی و جدید پی ببرید. برای یافتن جواب سوال ها شما باید بتوانید با جرئت به مکان های ترسناکی بروید تا مدرک جمع کنید و با استفاده از مدارک و سرنخ های موجود به حقایق پی ببرید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به آفلاین بود آن که باعث بی نیازی شما از اتصال به اینترنت شده است و همینطور هیجانی بودن بازی که شما را به بازی کردن معتاد خواهد کرد اشاره کرد. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Survival Squad و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Reporter 2 :

  • آفلاین بودن بازی
  • وجود داستانی مهیج و اعتیاد آور

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Reporter 2 :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Reporter 2
بازی اندروید Reporter 2
بازی اندروید Reporter 2
بازی اندروید Reporter 2
بازی اندروید Reporter 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.02.01 حجم 24 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده