Lucky Patcher

آموزش برداشتن لایسنس بازی و نرم افزارهای اندرویدی با Lucky Patcher v8.3.1

در این مطلب آموزشی، قصد داریم چگونگی برداشتن لایسنس بازی و نرم افزارهای اندرویدی را توسط نرم افزار Lucky Patcher توضیح دهیم. همانطور که می دانیم تعداد زیادی بازی و نرم افزار اندروید وجود دارند که برای دسترسی به ویژگی های بیشتر آنها، باید هزینه ای پرداخت کنیم. متاسفانه پرداخت این هزینه ها در داخل کشور، امکان پذیر نیست. یعنی حتی اگر دوست داشته باشیم حقوق سازنده بازی و نرم …

۱۳۹۸-۰۲-۰۴ 16155 بار ۳ دیدگاه نوید محمدی

در این مطلب آموزشی، قصد داریم چگونگی برداشتن لایسنس بازی و نرم افزارهای اندرویدی را توسط نرم افزار Lucky Patcher توضیح دهیم. همانطور که می دانیم تعداد زیادی بازی و نرم افزار اندروید وجود دارند که برای دسترسی به ویژگی های بیشتر آنها، باید هزینه ای پرداخت کنیم. متاسفانه پرداخت این هزینه ها در داخل کشور، امکان پذیر نیست. یعنی حتی اگر دوست داشته باشیم حقوق سازنده بازی و نرم افزار را رعایت کنیم، بدلیل محدودیت های زیاد پشیمان می شویم. (البته در حال حاضر رعایت حقوق سازنده های بازی و نرم افزار داخلی امکان پذیر است)

 

Lucky Patcher چیست؟

Lucky Patcher یک نرم افزار تحت اندروید می باشد که قابلیت های زیادی برای کرک و برداشتن لایسنس نرم افزار ها و بازی ها دارد. شما با Lucky Patcher قادر خواهید بود علاوه بر برداشتن لایسنس، تغییرات دلخواه دیگری روی بازی و نرم افزار خود ایجاد نمایید.

نکته: توجه داشته باشید برای ادامه آموزش حتماً باید گوشی شما روت (Root) شده باشد. می توانید از Kingroot استفاده کنید.

Lucky Patcher

 

آموزش برداشتن لایسنس Lucky Patcher

Lucky Patcher را در قسمت پایین همین مطلب دانلود کنید و سپس نصب آنرا انجام دهید. بعد از اجرا؛ نرم افزار از دستگاه اختیار SuperUser دستگاه روت شده را می خواهد، این اختیار را به آن بدهید تا لیست نرم افزار های نصب شده روی گوشی و یا تبلت خود را ببینید. Lucky Patcher رنگ بندی خاصی برای لیست نرم افزارهای شما خود در نظر گرفته که به ای معنی است:

سبز: می تواند کرک شود و با Google Play ارتباطش قطع شود.

زرد: دارای روش خاصی برای کرک است.

بنفش: نرم افزار سیستمی است که در Startup اجرا می شود.

نارنجی: نرم افزار سیستمی است.

قرمز: غیر قابل کرک است.

نرم افزار یا بازی خود را انتخاب کنید تا منوی مربوط با آن باز شود. گزینه Open Menu Of Patches را انتخاب کنید.

Lucky Patcher

در منوی باز شده با روش های مختلف برداشت لایسنس روبرو می شوید. در مورد سه گزینه مهم و کاربردی آن صحبت می کنیم:

 1. Remove License Verification : انتخاب این گزینه باعث می شود لایسنس بازی و یا برنامه که معمولاً در هر اجرا از شما می خواهد، را کرک یا حذف کند.
 2. Remove Google Advertisements : انتخاب این گزینه باعث می شود تبلیغات مزاحم بازی یا نرم افزار شما حذف شوند. این تبلیغات معمولاً پس از خریداری نرم افزار و بازی؛ حذف می شوند.
 3. Support patch for InApp and LVL emulation : انتخاب این گزینه که بیشتر به کار می آید، برای حذف محدودیت نرم افزار و بازی کاربرد دارد. برای مثال بعضی از بازی ها تا مرحله بخصوصی آزاد هستند و بعد از آن نیاز به پرداخت هزینه بقیه بازی است. این گزینه باعث می شود محدودیتی در کار نباشد.

شما می توانید در صورت داشتن کمی دانش برنامه نویسی اندروید، با گزینه Change The Application`s Components، محتویات آنرا نیز دستکاری کنید.

Lucky Patcher

پس از انتخاب گزینه مورد نظر شما برای کرک، ممکن است منوی بعدی ظاهر شود که گزینه های دیگری برای شما داشته باشد. برای تاثیر پذیری کرک و حذف لایسنس، می توانید روش های مختلف را امتحان کنید.

توجه داشته باشید به دلیل نوع نوشتن برنامه و بازی های اندرویدی توسط توسعه دهنده و سازنده، ممکن است هیچکدام از روش های ذکر شده، به درستی و %۱۰۰ انجام نشوند. در پست آموزش حذف لایسنس بازی های اندروید می توانید با روشی ساده که در این پست ذکر شده لایسنس های موجود در برخی از بازی های اندروید را حذف کنید. اگر فکر می کنید راه دیگری برای شکستن لایسنس دارید، برای ما بازگو کنید.

Lucky Patcher ویژگی های دیگری نیز دارد که در این مطلب نمی گنجد. با کمی آموزش و انجمن گردی، کارهای جالبی می توانید با این نرم افزار انجام دهید.

دانلود باکس Download Box

نسخه v8.3.1 حجم 10 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۳ دیدگاه تایید شده

 • Amir 2 - پاسخ

  سلام کسی هست بتونه لاینس رو از برنامه پولی گوکل پلی برداره .من ی برنامه دان کردم اما خطا میده رفتم از گوگل پلی دان کنم ک اونجا هم اول باید پول بدم بعد دان کنم کسی هست ب من کمک کنه پلیز @XXXXXایدی تلگرامم هس بلد بودید بگید ممنون میشم

 • سهراب 0 - پاسخ

  سلام

  ببخشید توی تصویر نشون داده که وقتی میزنیم روی یک از برنامه هشت گزینه میاد ولی توی گوشی من شش تا میاد جریان چیه؟
  ممنون میشم راه حل بدید

  • جهانبخش 0 - پاسخ

   سلام
   نسخه جدید نرم افزار مقداری تغییر کرده است