نرم افزار اندروید Relaxing Sounds of Nature v1.3 صداهای آرامش بخش طبیعت

با استفاده از برنامه Relaxing Sounds of Nature بعد از یک روز کاری شلوغ و ناراحت کننده خود را با موزیک ها و صدا های آرامش بخش طبیعت تسکین دهید و ذهن خود را از همه مشغله ها بدور نگه دارید تا ادامه روز و یا شب آرامش بخشی داشته باشید. تمامی این ها فقط در گوشی شما با استفاده از برنامه Relaxing Sounds of Nature امکان پذیر است.در برنامه Relaxing …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ 856 بار بدون دیدگاه majidpashaie

با استفاده از برنامه Relaxing Sounds of Nature بعد از یک روز کاری شلوغ و ناراحت کننده خود را با موزیک ها و صدا های آرامش بخش طبیعت تسکین دهید و ذهن خود را از همه مشغله ها بدور نگه دارید تا ادامه روز و یا شب آرامش بخشی داشته باشید. تمامی این ها فقط در گوشی شما با استفاده از برنامه Relaxing Sounds of Nature امکان پذیر است.در برنامه Relaxing Sounds of Nature به تعداد بالایی صدا ها و موزیک های طبیعی و آرامش بخش وجود دارد که می‌توان به بعضی از آن ها اشاره کرد به عنوان مثال صدای آتش گرم و سرخ شدن کباب و یا جلیز و بلیز کردن آتش و یا حتی صدای رودخانه ای خروشان و یا صاف و همینطور صدای حیوانات متفاوت می‌توان از آن ها نام برد.

برنامه Relaxing Sounds of Nature یک نرم افزار در سبک سلامتی با درجه سنی برای تمامی سنین می‌باشد. این برنامه توسط شرکت Apalon Apps برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود برنامه Relaxing Sounds of Nature برای نسخه های اندرویدی در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود ونصب برنامه بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ می‌باشد.

 

Relaxing Sounds of Nature-

نرم افزار Relaxing Sounds of Nature

اثراتی که شما با دانلود و استفاده از موزیک ها و صداهای این نرم افزار خواهید برد شامل کمک کردن به خواب شما و یا آرامش یافتن شما در خواب، کمک به پاک کردن ذهن و مشغله های کاری و افزایش قدرت تمرکز، به افزایش خلاقیت و قدرت درک شما کمک خواهد کرد و در آخر برای والدین بسیار عالی می‌باشد زیرا که با این صدا های آرامش بخش قادر به خواباندن کودک و نوزاد خود به هراحتی خواهند شد.

از ویژگی های خوب این برنامه می‌توان به داشتن تایمر در آن اشاره کرد که به صورت هوشمند بعد از به خواب رفتن شما غیرفعال خواهد شد و شما به خوابی آرام خواهید رفت. اگر به سبک برنامه های سلامتی علاقه دارید بهتر است برنامه Eye Care Plus را نیز تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Relaxing Sounds of Nature :

  • وجود صداهای تمامی مکان های طبیعت
  • وجود صدای حیوانات آرامش بخش
  • قابلیت استفاده برای کودکان

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Relaxing Sounds of Nature :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Relaxing Sounds of Nature
نرم افزار اندروید Relaxing Sounds of Nature
نرم افزار اندروید Relaxing Sounds of Nature

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3 حجم 15 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده