Reigns

بازی اندروید Reigns v1.0.9 build 27 سلطنت

با بازی اندروید Reigns در نقش یک پادشاه قدرتمند باشید و تصمیمات بزرگی بگیرید. با این بازی، پادشاه بودن را تجربه خواهید کرد. بازی های استراتژیک زیادی در دنیای اندروید وجود دارد که شما در نقش رهبر هستید، اما در بازی Reigns سبک بازی کاملا متفاوت می باشد. مطمئن باشید، تجربه ای تازه خواهید داشت که از آن لذت خواهید برد. بازی Reigns را استودیو بازی سازی DevolverDigital ساخته است. …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۲۰ 1326 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی اندروید Reigns در نقش یک پادشاه قدرتمند باشید و تصمیمات بزرگی بگیرید. با این بازی، پادشاه بودن را تجربه خواهید کرد. بازی های استراتژیک زیادی در دنیای اندروید وجود دارد که شما در نقش رهبر هستید، اما در بازی Reigns سبک بازی کاملا متفاوت می باشد. مطمئن باشید، تجربه ای تازه خواهید داشت که از آن لذت خواهید برد.

بازی Reigns را استودیو بازی سازی DevolverDigital ساخته است. این استودیو تجربه ی زیادی در زمینه ی بازی سازی دارد و بازی های متعددی ساخته است. به طور حتم می توان گفت بازی Reigns موفق ترین بازی این استودیو بوده است. این بازی توانسته در گوگل پلی نمره ی فوق العاده ۴٫۷ از ۵ را دریافت کند که یک افتخار بزرگ برای استودیوی بازی سازی DevolverDigital محسوب می شود.

Reigns

سبک بازی Reigns

بر خلاف دیگر بازی های استراتژیک که شما باید ساختمان سازی کنید و ارتش بسازید. در این بازی شما فقط باید به یک سری سوالات جالب پاسخ مثبت یا منفی بدهید. این قسمت بازی را می توان شبیه بازی Banner Saga 2 دانست. پاسخ های شما روی ۴ عنصر اصلی مملکت داری یعنی ارتش، مردم، دین و خزانه تاثیر گذار می باشد. همه ی این عوامل روی داستان بازی تاثیر گذار خواهد بود، پس به آن ها توجه ویژه ای داشته باشید.

داستان تغییر پذیر و پویای بازی Reigns

شاید بتوان گفت علت اصلی موفقیت بازی Reigns داستان پویای این بازی می باشد. تصمیمات شما روی داستان تاثیر خواهد گذاشت. به عنوان مثال پاسخ شما به پیشنهاد ازدواج از طرف دختر فرمانروای همسایه می تواند روی خزانه ی شما و یا حتی وقوع یک جنگ تاثیر بگذارد. اجازه بدهید، بیشتر توضیح ندهیم، تا از جذابیت بازی کم نشود. شما به عنوان پادشاه نیز خواهید مُرد، یا به صورت طبیعی یا در جنگ. در صورت مرگ شما ، به عنوان پادشاه بعدی بازی را ادامه خواهید داد.

به عنوان پادشاه، شما افرادی تحت اختیار دارید که به شما مراجعه می کنند و سوال های مهم و اساسی که داستان بازی را رقم می زند، از شما می پرسند. نا گفته نماند البته شخصیت هایی نیز هستند که می خواهند برای شما مشکل پیش بیاورند، که باید به آن ها پاسخ منفی بدهید. با کمی تجربه می تواند پادشاه خوب و قدرتمندی شوید.

بازی Reigns  را می توان بازی با سبک متفاوت دانست که به حتم می تواند شما را جذب خود کند. این بازی توانسته نقد های مثبتی از سوی بزرگترین تحلیلگران بازی اندروید دریافت کند. شما می توانید بازی اندروید Reigns را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Reigns :

  • سبکی متفاوت و بی نظیر
  • شبیه سازی نقش یک پادشاه در سبکی جدید
  • داستانی پویا
  • وقوع اتفاقاتی جالب و خارج از تصور

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Reigns :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Reigns
بازی اندروید Reigns
بازی اندروید Reigns

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.9 build 27 حجم 79 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده