Real Speed Car Racing

بازی اندروید Real Speed Car Racing v43.0 مسابقه ی سرعت واقعی ماشین ها

با بازی Real Speed Car Racing هیجان رانندگی با سرعت در دنیای بازی ها و بدون به خطر انداختن جان خود و البته دیگران را تجربه کنید. سرعت همیشه هیجان به همراه خود دارد. رانندگی با سرعت نیز جذابیت های خاص خود را دارد که خیلی از مردم آن را این هیجان را در دنیای واقعی را نیز تجربه کرده اند، اما راه ایمن تری برای تجربه ی این هیجان …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۰۳ 3176 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Real Speed Car Racing هیجان رانندگی با سرعت در دنیای بازی ها و بدون به خطر انداختن جان خود و البته دیگران را تجربه کنید.

سرعت همیشه هیجان به همراه خود دارد. رانندگی با سرعت نیز جذابیت های خاص خود را دارد که خیلی از مردم آن را این هیجان را در دنیای واقعی را نیز تجربه کرده اند، اما راه ایمن تری برای تجربه ی این هیجان نیز وجود دارد.

بازی های ماشین سواری زیادی در دنیای بازی ها وجود دارد. بیشترین این بازی ها دارای جذابیت و هیجان زیادی هستند. بازی Real Speed Car Racing  نیز همین طور می باشد. در این بازی شما می توانید هیجان رانندگی با سرعت بالا و البته ایمن را تجربه کنید.

همانطور که گفته شد، تعداد بازی های ماشین سواری در دنیای اندروید بی شمار می باشد که با کمی اغراق می توان گفت تقریبا همه ی آن ها توانستد در جذب طرفدار موفق باشند. یکی از موفق ترین بازی های این سبک بازی را می توان بازی Asphalt Nitro دانست که موفقیت این بازی چشمگیر تر از سایر بازی های این سبک می باشد.

بازی اندروید Real Speed Car Racing استودیو بازی سازی Mathias Rane ساخته است. این استودیو توانست با ساخت بازی Real Speed Car Racing وارد دنیای بازی سازی شود. استودیوی Mathias Rane با انتخاب سبکی مناسب توانست به خوبی خود را وارد عرصه ی ساخت بازی اندروید بکند.

Real Speed Car Racing

گیم پلی بازی Real Speed Car Racing

مانند بسیاری دیگر از بازی های ماشین سواری، شما می توانید جهت حرکت ماشین خود را چپ و راست کردن گوشی (کج کردن – tilt) کنترل کنید. باید به این نکته اشاره کنیم، که قرار نیست شما در این بازی با ماشین خود پیچ هایی تند را بگذرانید ، فقط قرار است از میان سایر ماشین ها لایی بکشید!

شما در این بازی هدایت یک ماشین در اتوبان را بر عهده دارید که باید بدون تصادف از میان سایر ماشین ها عبور کنید. این سبک کمی برای آشنا نیست؟ بله – سبک این بازی شباهت زیادی به بازی محبوب Traffic Racer دارد.

در این بازی برای مدیریت سرعت خود، پدال های گاز و ترمز در دو طرف صفحه نمایش قرار دارد. بنابراین شما با گیم پلی آسان رو به رو خواهید شد.

 بازی Real Speed Car Racing یک بازی ماشین سواری جذاب می باشد که شما رو در موقعیت رانندگی در اتوبان با سرعت بالا قرار می دهد که اگر رانندگی کرده باشید، حتما این وضعیت را تجربه کرده اید. شما می توانید بازی اندروید Real Speed Car Racing را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Real Speed Car Racing :

  • وجود رنگ های مختلف برای هر ماشین
  • امکان شخصی سازی ماشین خود و انتخاب بین چند رینگ و لاستیک
  • امکان رقابت با دوستان خود
  • گیم پلی آسان و روان
  • وجود زوایای مختلف دوربین در حین بازی
  • موسیقی جذاب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Real Speed Car Racing :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Real Speed Car Racing
بازی اندروید Real Speed Car Racing
بازی اندروید Real Speed Car Racing

دانلود باکس Download Box

نسخه v43.0 حجم 31 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده