Real Chess

بازی اندروید Real Chess v2.85 شطرنج واقعی

بازی Real Chess مهارت شطرنج شما را به راستی محک می زند. این بازی ذهن شما را برای بهتر شطرنج بازی کردن آماده می کند تا بتوانید با افراد دیگری نیز رقابت جدی داشته باشید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. ورزش های زیادی در زمینه های مختلف وجود دارد. ورزش های فکری نیز طرفداران خاص خود را دارد که تعداد آن ها نیز زیاد می باشد. یکی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۵ 1122 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Real Chess مهارت شطرنج شما را به راستی محک می زند. این بازی ذهن شما را برای بهتر شطرنج بازی کردن آماده می کند تا بتوانید با افراد دیگری نیز رقابت جدی داشته باشید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

ورزش های زیادی در زمینه های مختلف وجود دارد. ورزش های فکری نیز طرفداران خاص خود را دارد که تعداد آن ها نیز زیاد می باشد. یکی از این بازی های فکری شطرنج می باشد. شطرنج طرفداران زیادی دارد و یکی از ورزش های مهم بین المللی می باشد که کشور های زیادی برای کسب مدال در این عرصه رقابت می کنند و رقابت در شطرنج بسیار داغ هست. افراد زیادی شطرنج بلد هستند ولی سطح مهارت آن ها متفاوت می باشد. از این رو همواره شطرنج باز ها تمایل دارند تا شطرنج باز های دیگر با مهارت های متفاوت بازی کنند. بازی Real Chess می تواند این خواسته ی طرفداران شطرنج را برآورده کند.

به خاطر محبوبیت شطرنج این ورزش و البته قابلیت پیاده سازی راحت این ورزش به بازی باعث شده تا بازی های زیادی با محوریت ورزش شطرنج ببینیم. همچنین بسیاری بازی شطرنج را روی رایانه ی خود نصب می کنند تا بتوانند اوقات بیکاری خود را با شطرنج بگذرانند. دنیای اندروید نیز این قاعده مستثنی نبوده و بازی های دیگری نیز با محوریت ورزش شطرنج وجود دارد که از بین آن ها می توان به ۳D Chess Game اشاره کرد.

بازی Real Chess را استودیو بازی سازی AlienForce ساخته است. این بازی توانسته فقط در گوگل پلی بین ۵ تا ۱۰ میلیون بار دانلود و نصب شود که یک آمار بسیار خوب به حساب می آید.

 

Real Chess

 

با Real Chess ، در سطح های مختلف شطرنج بازی کنید

در این بازی شما می توانید به صورت ۳ بعدی شطرنج بازی کنید، این قابلیت زیبایی خاصی به شطرنج می بخشد و حس واقعی بازی کردن شطرنج را در شما ایجاد می کند. همچنین در این بازی شما می توانید در سطوح مختلف با هوش مصنوعی این بازی رقابت کنید. علاوه بر این شما می توانید به صورت آنلاین با دیگر افراد واقعی شطرنج بازی کنید و مهارت خود را در دنیای واقعی محک بزنید.

با بازی Real Chess زیبایی و هیجان شطرنج بازی کردن را به صورت مجازی تجربه کنید و با دیگر افراد نیز رقابت کنید. شما می توانید بازی Real Chess را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Real Chess :

  • گرافیکی 3 بعدی
  • قابلیت بازی به صورت آنلاین با افراد دیگر
  • قابلیت چت در حالت آنلاین با دیگر بازیکنان
  • دارای تم های مختلف
  • وجود سطوح سختی متفاوت در حالت بازی با هوش مصنوعی بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Real Chess :

  • بهینه سازی های مختلف
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Real Chess
بازی اندروید Real Chess
بازی اندروید Real Chess

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.85 حجم 40 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده