Real Car Parking 2

بازی اندروید Real Car Parking 2 : Driving School 2018 v3.1.2 مدرسه رانندگی

بازی Real Car Parking 2 : Driving School 2018 به شما امکان می‌دهد بر ماشین های گران قیمت و لوکس از سراسر دنیا و شرکت ها سوار شوید و آن هارا امتحان کنید. طبق سلیقه شخصی خود یک ماشین را انتخاب کنید و با استفاده از قوانین صحیح راهنمایی و رانندگی امتیاز و پول جمع کنید تا بتوانید ماشین های دیگر را هم امتحان کنید.در بازی مدرسه رانندگی همانند نسخه قبلی …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۱-۱۸ 189 بار بدون دیدگاه majidpashaie

بازی Real Car Parking 2 : Driving School 2018 به شما امکان می‌دهد بر ماشین های گران قیمت و لوکس از سراسر دنیا و شرکت ها سوار شوید و آن هارا امتحان کنید. طبق سلیقه شخصی خود یک ماشین را انتخاب کنید و با استفاده از قوانین صحیح راهنمایی و رانندگی امتیاز و پول جمع کنید تا بتوانید ماشین های دیگر را هم امتحان کنید.در بازی مدرسه رانندگی همانند نسخه قبلی هدف اصلی شما رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در خیابان ها و جاده ها می‌باشد اما اینبار این بازی توانسته گرافیک وصذاگذاری خود را به صورت خیر کننده ای بالا ببرد تا حدی که کاربرا تصور می‌کند بر یک ماشین واقعی سوار شده و در حال رانندگی می‌باشد. تمامی قطعات و صداها از واقعیت تقلید شده اند که باعث طبیعی بازی شده است.

بازی Real Car Parking 2 : Driving School 2018 یک گیم در سبک رانندگی، شبیه سازی به رده سنی +۳ می‌باشد .این بازی توسط شرکت Genetic Studios ™ برای نسخه های اندرویدی تولید و منتشر گشته است. از بازی های مشابه این سبک موجود در سایت می‌توان Airport City: Airline Tycoon و My Hospital را نام برد. دانلود بازی Real Car Parking 2 : Driving School 2018 در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت مستقیم، رایگان و بدون حدودیت قابل دریافت است. امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵٫۰ و تعداد دفعات دانلود بازی از ۱۰ میلیون بار عبور کرده است.

 

Real Car Parking 2

 

گیم پلی بازی اندروید Real Car Parking 2 : Driving School 2018

رانندگی ماشین ها در این نسخه بسیار ساده تر از نسخه قبلی بازی است، در این بازی سنسور هایی در هر ماشین وجود دارند که شما را در پارک کردن کمک خواهند کرد. سیستم فیزیک و گرافیک بازی باعث شده کاربر احساس یک راننده واقعی در یک ماشین واقعی رو داشته باشد زیرا تمامی جزئیات با دقت از واقعیت ساخته شده اند همینطور صدای ماشین ها در بازی هم از واقعیت تقلید شده است. شما می‌توانید ماشین های خود به هر مدل و رنگی که می‌خواهید در آورید و آن را سفارشی سازی کنید.


ویژگی های کلیدی Real Car Parking 2 :

  • کاملا آفلاین
  • وجود سنسور های هوشمند در ماشین ها
  • وجود دوربین در زوایای مختلف بازی
  • وجود محیط های متنوع
  • پارکینگ های جدید و شیک

تغییرات نسخه جدید Real Car Parking 2 :

  • اضافه شدن 2 ماشین جدید
  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

Real Car Parking 2
Real Car Parking 2
Real Car Parking 2
Real Car Parking 2
Real Car Parking 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.2 حجم 81 مگابایت
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده