Rayman Adventures

بازی اندروید Rayman Adventures v3.3.0 ماجراهای ریمن + دیتا

همواره بازی هایی هستند که طرفداران دنیای بازی حتی بدون بازی کردن آن ها، مجذوب آنان می شوند. بازی اندروید Rayman Adventures از آن دسته بازی هایی می باشد که شما حتی با نگاه کردن با صحنه های بازی از آن لذت خواهید برد. علاوه بر این، باید به این نکته اشاره کرد که این بازی توانسته تحسین خیلی از منتقدان را به همراه داشته باشد. خیلی از علاقه مندان …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۰ 1955 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

همواره بازی هایی هستند که طرفداران دنیای بازی حتی بدون بازی کردن آن ها، مجذوب آنان می شوند. بازی اندروید Rayman Adventures از آن دسته بازی هایی می باشد که شما حتی با نگاه کردن با صحنه های بازی از آن لذت خواهید برد. علاوه بر این، باید به این نکته اشاره کرد که این بازی توانسته تحسین خیلی از منتقدان را به همراه داشته باشد.

خیلی از علاقه مندان به بازی های اندروید، بعضی بازی ها را برای تلفن های هوشمند مناسب نمی دانند و معتقدند که این بازی باید روی پلتفرم دیگری عرضه می شد. تعدادی از بازی ها مراحل طولانی دارند و یا داستان پیچیده ای دارند و یا حتی برای یک بازی اندروید بیش از حد سنگین هستند. بازی Rayman Adventures  را می توان دقیقا یک بازی منحصر به فرد برای تلفن هوشمند شما دانست.

سازنده این بازی استودیوی بازی ساز مشهور Ubisoft می باشد. بازی های این استودیو همواره به داشتن گرافیکی فوق العاده و داستانی زیبا معروف هستند. Ubisoft در ساخت بازی این چنینی تجربه ی زیادی دارد و مهارت خاصی  به دست آورده است. از دیگر بازی های زیبا این استودیو می توان به hungry shark اشاره کرد.

Rayman Adventures

بازی Rayman Adventures بازی جدید خانواده ی Rayman می باشد. همانطور که می دانید این خانواده چند بازی دیگر را نیز در بر می گیرد. تمامی بازی های این سری دارای هیجان فوق العاده ای بوده اند و به خاطر طراحی زیبا، شما از بازی کردن این سری بازی ها احساس خوبی خواهید داشت. بازی Rayman jungle run دیگر بازی این خانواده می باشد. در تمامی این سری بازی ها، نقاط قوت بازی ها حفظ شده است و از داستان های زیبایی بهره گرفته شده است. اگر از طرفداران دیگر بازی های این خانواده بوده اید، شک نکنید که عاشق این بازی نیز خواهید شد.

Rayman Adventures

روند بازی Rayman Adventures

در این بازی نیز مانند دیگر بازی های خانواده ی Rayman دویدن به صورت خودکار انجام می شود. نکته ی جالب این است که تمامی نکات مثبت بازی های قبلی که طرفداران را به خود جذب کرده بود نیز در این بازی آورده شده است. همانطور که گفته شد، شخصیت شما یا همان Rayman به صورت خودکار می دود ولی شما می توانید با حرکاتی سریع جهت خود را تغییر دهید و یا به دشمنان حمله کنید و یا از روی موانع بپرید. کنترل ها به سادگی قابل انجام است و شما از انجام بازی لذت خواهید برد.

در بازی هایی که دویدن به صورت خودکار انجام می شود، گاهی اوقات شما حس می کنید که سرعت شخصیت شما بیش از حد زیاد شده است و دیگر توانایی کنترل آن را ندارید. در این بازی، طراحان به خوبی از این موضوع جلوگیری کرده اند و بازی را طوری ساخته اند که شخصیت بیش از حد شتاب نگیرد که این باعث می شود بتوانید به سرعت حرکات اشتباه خود را جبران کنید.

یکی دیگر از جنبه های مثبت این بازی نبود قسمت انرژی می باشد. شما تا هر وقت که دلتان بخواهد می توانید به بازی ادامه بدهید و دویدن خود را متوقف نکنید. شخصیت شما از دویدن خسته نخواهد شد و نوار انرژی ای در این بازی وجود ندارد که بخواهیم نگران آن باشیم.

داستان بازی Rayman Adventures

هدف اصلی و داستان بازی حول موجوداتی به نام Incrediball  می باشد. Rayman و همراهان او باید این موجودات کوچک را نجات دهند. این موجودات به Rayman  کمک می کنند تا Rayman درختی را پرورش بدهد تا بزرگ و بزرگ تر شود و به آسمان برسد. به نوعی می توان گفت سرنوشت شما با این موجودات گره خورده است.

Icrediball  ها در ابتدا به صورت تخم مرغ دیده می شوند که شما باید آن ها را جمع آوری کنید. البته فراموش نکنید، باید منتظر بمانید تا آن ها از تخم بیرون بیایند. گاهی اوقات نیز می توانید با استفاده از دیگر منابعی که دارید کمتر منتظر بمانید و این فرایند را سریعتر کنید. وقتی این موجودات از تخم بیرون بیایند، باعث رشد درخت شما که از ارکان اصلی بازی می باشد، می شود.

علاوه بر این، Incrediball  ها مزیت های دیگری نیز دارند. بازیکنان می توانند تعدادی از آن ها را برای کمک صدا کنند. در قسمت های این بازی شما در مقابله با دشمن دچار مشکل می شوید و در اینجاست که این موجودات کوچک می توانند کارآمد باشند. در این لحظات این موجودات کوچک به نوعی برای شما یک سپر محافظ می شوند که می تواند خیلی به شما کمک کند.

مراحل بازی Rayman Adventures

در مراحل این بازی شما باید سه کار اصلی انجام دهید. این کار ها شامل کشف کردن، مبارزه و حل کردن معما ها می باشد. همانطور که گفته شد، مراحل این بازی کوتاه و زیبا می باشند. نکته ی جالب اینجاست که هر مرحله راه های پنهانی دارد که می تواند به نوعی دیگر مرحله را تمام کنید که جذابیت بازی را بیشتر می کند.

بدون شک بازی Rayman Adventures از آن دسته بازی هایی می باشد که می تواند هر کسی را جذب خود کند. زیبایی داستان، طراحی فوق العاده و مراحل مشخص و زیبا همگی در این بازی جمع شده است. شما می توانید این بازی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Rayman Adventures :

 • مراحل کوتاه و مناسب
 • صحنه هایی زیبا و چشم نواز
 • کنترل های آسان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Rayman Adventures :

 • در رقابت های جدید جهانی شرکت کنید و با جمع آوری امتیازات و جوایز لباس های جدید تهیه کنید و یا مهارت های خود را ارتقا دهید
 • رویداد جدید تابستان با نام جدید Marathon
 • جشن ها ادامه می یابد
 • شانس خود را مجددا برای اتحاد خانوادگی THE LUCHADORS امتحان کنید
 • عجله کنید، امروز بازی خود را به روز کنید و یک روز سرگرم کننده را اضافه کنید!
 • این فصل، فصل عشق است. جشن با ریمن و خانواده جدید
 • از هم اکنون تمام ماجراجویی های ریمن محدودیت زمانی دارد
 • عجله کنید و تمام تخم مرغ های incrediballs را جمع آوری کنید و به رشد بلند ترین درخت مقدس کمک کنید.
 • 2 طراحی لباس جدید
 • 2 دسته از موجودات جدید
 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Rayman Adventures
بازی اندروید Rayman Adventures
بازی اندروید Rayman Adventures
بازی اندروید Rayman Adventures

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.3.0 حجم 31 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده