نرم افزار اندروید وینرار

نرم افزار اندروید وینرار RAR v5.60 Build 63

نرم افزار اندروید وینرار بدون تردید بهترین و کم نظیر ترین نرم افزار مدیریت فایل های فشرده است. احتمالا نام این نرم افزار را شنیدهاید و یا در کامپیوترتان این نرم افزار وجود دارد، امروز می خواهیم نسخه ی اندرویدی  این اپلیکیشن پرکاربر و معروف یعنی RAR for Android را معرفی کنیم. این نرم افزار به گوشی و تبلت شما کمک می کند تا فایل های فشرده را بخواند یا محتوای …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۲۵ 1472 بار ۱ دیدگاه محمد پلاس

نرم افزار اندروید وینرار بدون تردید بهترین و کم نظیر ترین نرم افزار مدیریت فایل های فشرده است. احتمالا نام این نرم افزار را شنیدهاید و یا در کامپیوترتان این نرم افزار وجود دارد، امروز می خواهیم نسخه ی اندرویدی  این اپلیکیشن پرکاربر و معروف یعنی RAR for Android را معرفی کنیم.

این نرم افزار به گوشی و تبلت شما کمک می کند تا فایل های فشرده را بخواند یا محتوای مورد نظر شما را فشرده کند و در نهایت فایل فشرده شده را از حالت فشرده خارج کند.

بوسیله نرم افزار اندروید وینرار قادر خواهید بود آرشیوهای ZIP و RAR ایجاد کرده و فایلهای RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ را از حالت فشرده خارج کنید. علاوه بر اینها با نصب این اپلیکیشن کاربردی، اکثر قابلیتهای برنامه معروف و محبوب WinRAR ویندوز در سیستم عامل اندروید نیز قابل دسترسی خواهد بود. از جمله این قابلیتها میتوان به امکان ریکاوری، تعمیر و پسوردگذاری فایلهای فشرده اشاره کرد. همچنین این برنامه از سایر فرمتهای ZIP مانند ZIPX with BZIP2, LZMA و PPMd نیز پشتیبانی می کند.

 

 

نرم افزار اندروید وینرار

نرم افزار اندروید وینرار

شما می توانید در نرم افزار اندروید وینرار با استفاده از ویژگی تعمیر فایل های فشرده،  فایل های خرابی را که از اینترنت دریافت کرده اید مثل بزنامه های سنگین یا بازی های حجیمی را توسط این اپلیکیشن تعمیر کنید، البته برای تعمیر فایل باید فایل فشرده ای را که دانلود کرده اید ریکاوری داشته باشد.
نمایش تبلیغات در نرم افزار RAR for Android برای پوشش هزینه های برنامه نویسان است. شما می توانید با پرداخت درون برنامه ای از طریق گزینه های من، و تبلیغات را برای خود غیر فعال کنید.


ویژگی های کلیدی RAR for Android :

  • قابلیت فشرده سازی فایل ها و کم کردن حجم آن ها
  • پشتیبانی از فرمت های RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ
  • تعمیر فایل های فشرده که امکان اکسترکت کردن آنها وجود ندارد
  • ریکاوری فایل های فشرده
  • پسورد گذاری بر روی فایل های فشرده
  • پشتیبانی از سایر فرمت های ZIP از جمله ZIPX with BZIP2, LZMA و PPMd

تغییرات نسخه جدید RAR for Android :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

RAR for Android

دانلود باکس Download Box

نسخه v5.60 Build 63 حجم 5 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • هویچ طلایی 0 - پاسخ

    عالیه این برنامه ?