Rapid Clash

بازی اندروید Rapid Clash v16.4 برخورد سریع

اگر شما به بازی های استراژیکی موبایل ها مانند کلش آو کلنز و یا رویال علاقه دارید ولی دیگر از آن ها خسته شدید و برای شما قدیمی شده اند با دانلود بازی Rapid Clash به چین باستان سفر کنید و همانند یک امپراطور واقعی نیرو های با عظمت چینی را ارتقا دهید تا بتوانید پادشاه تمامی مناطق شوید.در بازی Rapid Clash همانطور که گفته شد شما در نقش یک امپراطور …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ 1916 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر شما به بازی های استراژیکی موبایل ها مانند کلش آو کلنز و یا رویال علاقه دارید ولی دیگر از آن ها خسته شدید و برای شما قدیمی شده اند با دانلود بازی Rapid Clash به چین باستان سفر کنید و همانند یک امپراطور واقعی نیرو های با عظمت چینی را ارتقا دهید تا بتوانید پادشاه تمامی مناطق شوید.در بازی Rapid Clash همانطور که گفته شد شما در نقش یک امپراطور یک دهکده را دریافت می‌کنید وظیفه شما ارتقاء آن به یک فرمانروایی بزرگ، قدرتمند و مقتدر می‌باشد. این کار هم تنها با سخت کوشی شما برای انجام کارهایی مانند راضی کردن مردم که آن هم شامل چندین فعالیت می‌شود.

بازی Rapid Clash یک گیم آنلاین در سبک استراژیک با درجه سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت Xiamen So Funny Technology Co., Ltd. برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Rapid Clash در سایت یزداپلیکیشن و گوگل پلی به صورت رایگان قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۳٫۸ از ۵ می‌باشد.

 

Rapid Clash

 

گیم پلی Rapid Clash

بازی Rapid Clash آنلاین است به این معنی که بازی به صورت چند نفره و قابلیت بازی با دوستان را دارا می‌باشد و تنها با اتصال به اینترنت این قابلیت میسر می‌شود. همانطور که می‌دانید لازمه داشتن یک فرمانروایی بزرگ و تبدیل شدن دهکده شما به قصری بزرگ داشتن اقتدار و قدرت نظامی و مردمی می‌باشد.

اگر شما قدرت نظامی خوبی داشته باشید قادر به فتح کشور های همسایه و همینطور محافظت کامل از خود خواهید بود ولی اگر قدرت نظامی کافی نداشته باشید مدام به شما حمله خواهد شد و منابعی برای شما باقی نخواهد ماند. اما باید بدانید برای داشتن ارتش خوب نیازمند رضایت مندی مردم هستید زیرا آن ها هستند که نیروی نظامی شمارا تشکیل می‌دهند. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید بهتر است که بازی War Heroes: Multiplayer Battle را نیز دانلود و تجربه کنید


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Rapid Clash :

  • وجود ده ها قهرمان و افسر نظامی
  • قابلیت ارتقاء هر چیز
  • بصورت آنلاین
  • قهرمان با قابلیت‌های منحصر به فرد خود

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Rapid Clash :

  • رفع برخی از اشکال ناشی از مهارت های میدان جنگ
  • اضافه شدن جوایزه هنگام بالا رفتن سطح
  • اضافه شدن جوایز در صورت برد پی در پی
  • اضافه شدن ویژگی‌های دیگر
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Rapid Clash
بازی اندروید Rapid Clash
بازی اندروید Rapid Clash
بازی اندروید Rapid Clash
بازی اندروید Rapid Clash
بازی اندروید Rapid Clash

دانلود باکس Download Box

نسخه 16.4 حجم 29 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده