RAFT: Original Survival Game

بازی اندروید RAFT: Original Survival Game v1.49 زنده ماندن در اقیانوس

در بازی RAFT: Original Survival Game شما در نقش فردی تنها در اقیانوسی بزرگ هستید که تنها ابزار همراهش چند تکیه چوب و چاقو برنده می‌باشد. برای زنده ماندن در این آب ها باید از ابزار های در دسترس برای خود یک قایق کوچک چوبی بسازید تا با سیر کردن آب ها بتوانید به یک خشکی برسید و نجات پیدا کنید.همانطور که اشاره شد در بازی RAFT: Original Survival Game شما در …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۱ 498 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی RAFT: Original Survival Game شما در نقش فردی تنها در اقیانوسی بزرگ هستید که تنها ابزار همراهش چند تکیه چوب و چاقو برنده می‌باشد. برای زنده ماندن در این آب ها باید از ابزار های در دسترس برای خود یک قایق کوچک چوبی بسازید تا با سیر کردن آب ها بتوانید به یک خشکی برسید و نجات پیدا کنید.همانطور که اشاره شد در بازی RAFT: Original Survival Game شما در نقش یک فرد تنها در آب های عمیق اقیانوسی هستید که تنها با داشتن یک قایق می‌بایست زنده بمانید و به مقصدی نامعلوم سفر کنید. در حین سفر حیوانات زیادی از هوا و دریا مانند کوسه و یا پرنده های شکارچی به شما حمله خواهند کرد تا غذای خود را تامین کنند اما شما می‌توانید با دفاع از خود آن ها را به غذای خود تبدیل کنید.

بازی RAFT: Original Survival Game به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون هیچ محدودیتی هستید.

بازی RAFT: Original Survival Game یک گیم در سبک ماجراجویی با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت PlayHotGames برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Day 13 – Zombie Survival اشاره کرد. دانلود بازی RAFT: Original Survival Game در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰ میلیون نسخه و امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۴ از ۵٫۰ می‌باشد.

RAFT: Original Survival Game

بازی ماجراجوی اندروید RAFT: Original Survival Game

قایقی که شما در بازی بر روی آن سوار هستید و با آن سفر می‌کنید قابلیت ارتقاء تا سطح های بالاتر را دارا است به صورتی که شما می‌توانید با شکار موجودات دریایی و یا جمع آوری اشیاء از دریا برای قایق خود امکانات بیشتری را فراهم کنید. همانطور که می‌دانید یکی از مهم ترین اصل ها برای زنده ماندن داشتن آب و غذای کافی و مناسب می‌باشد که برای اینکار در حال حاضر تنها راه شما شکار موجودات دریایی و نوش جان کردن آن ها می‌باشد. اگر به سبک بازی های ماجراجویی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی The Walking Dead: Michonne و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید RAFT: Original Survival Game :

  • کاملا آفلاین
  • شبیه ساز زندگی واقعی بر روی آب
  • وجود منابع مختلف برای شکار
  • قابلیت ارتقاء قایق
  • وجود دستور العمل های مناسب برای بهبود یادگیری
  • گرافیک و فیزیک 3 بعدی عالی
  • وجود چالش های رایگان و جذاب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید RAFT: Original Survival Game :

  • قابلیت ساخت قایق به طور دلخواه
  • اضافه شدن مکان ها و نقشه های جدید

پیش نمایش

بازی اندروید RAFT: Original Survival Game
بازی اندروید RAFT: Original Survival Game
بازی اندروید RAFT: Original Survival Game
بازی اندروید RAFT: Original Survival Game

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.49 حجم 48 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده