بازی اندروید مسابقه در ترافیک

بازی اندروید مسابقه در ترافیک Race The Traffic v1.0.21

بازی اندروید مسابقه در ترافیک Race The Traffic یک بازی جذاب در سبک مسابقه ای و ریسینگ است که توسط استودیوی بازی سازی Play365 ارائه شده است. این بازی با کسب امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ در گوگل پلی استور یک بازی فوق العاده در سبک مسابقه ای به شمار می رود. شما در این بازی باید سرعت عمل و مهارت خود را بکار ببرید تا در مسابقات پیروز شوید. در …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۶-۰۶ 900 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید مسابقه در ترافیک Race The Traffic یک بازی جذاب در سبک مسابقه ای و ریسینگ است که توسط استودیوی بازی سازی Play365 ارائه شده است. این بازی با کسب امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ در گوگل پلی استور یک بازی فوق العاده در سبک مسابقه ای به شمار می رود. شما در این بازی باید سرعت عمل و مهارت خود را بکار ببرید تا در مسابقات پیروز شوید. در این بازی هیجان را به صورت واقعی تجربه کنید و از این بازی پر استرس و چالش بر انگیز لذت ببرید.

در این بازی شما باید با اولین ماشینی که در اختیار شما قرار می گیرد پا به مسابقات بگذارید.

این مسابقه همانند بازی مهیج ترافیک ریسر ماشین خود را در ترافیک از میان ماشین های دیگر عبور دهید و امتیاز کسب کنید. سعی کنید با دقت بازی کنید و با خودرو های دیگر برخورد نکنید. با برنده شدن در مسابقات و بدست آوردن پول کافی می توانید دیگر ماشین ها را انتخاب کنید و با آنها به مسابقه ادامه دهید و یا ماشین های مورد علاقه خود را ارتقا بدهید. در این بازی می توانید رانندگی را با انواع ماشین های سبک و سنگین تجربه کنید. بعد از انتخاب ماشین مورد علاقه تان می توانید شب یا روز بودن مسابقه را تعیین کنید و بازی دارای ۳ حالت مختلف است که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. این بازی در پلی استور به صورت رایگان قرار داده شده است که شما می توانید بروزترین بازی ها و اپلیکیشن ها را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت کنید.

ویژگی های بازی اندروید مسابقه در ترافیک:

  • ۳ حالت های بازی
  • تعداد زیادی از اتومبیل
  • گرافیک عالی ۳D
  • موسیقی متن بسیار جذاب

ویژگی های کلیدی بازی اندروید مسابقه در ترافیک :

  • طراحی سه بعدی با صداگذاری جذاب
  • امکان مسابقه با ماشین های متعدد

پیش نمایش

بازی اندروید مسابقه در ترافیک
بازی اندروید مسابقه در ترافیک
بازی اندروید مسابقه در ترافیک
بازی اندروید مسابقه در ترافیک

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.21 حجم 19 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده