Puppet Soccer Champions

بازی اندروید Puppet Soccer Champions – Fighters League ❤️ ⚽ v1.0.70 فوتبالیست های عروسکی

در بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League شما در نقش یک فوتبالیست معروف و حرفه ای مثل لیونن مسی یا رونالدو با ظاهری متفاوت خواهید بود. این ظاهر متفاوت که گفته شد منظور متفاوت بازی کردن فوتبال در این گیم می‌باشد که شما در نقش عروسک های این سوپرفوتبالیست ها در زمین مسابقه حظور خواهید داشت.بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League دارای تفاوت های زیادی با فوتبال واقعی می‌باشد شما …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۸ 3038 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League شما در نقش یک فوتبالیست معروف و حرفه ای مثل لیونن مسی یا رونالدو با ظاهری متفاوت خواهید بود. این ظاهر متفاوت که گفته شد منظور متفاوت بازی کردن فوتبال در این گیم می‌باشد که شما در نقش عروسک های این سوپرفوتبالیست ها در زمین مسابقه حظور خواهید داشت.بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League دارای تفاوت های زیادی با فوتبال واقعی می‌باشد شما در این گیم با انتخاب یک فوتبالیست به مسابقه ۲ به ۲ یا PVP با یک بازیکن دیگر می‌روید که باید توپ را به سمت هم پرتاپ کنید تا یکی از شما بتواند گل بزند. زدن گل در بازی ساده نخواهد بود زیرا که شما دفاعی سنگین و سخت را ایجاد خواهید کرد که نگذارد هیچ توپی از شما رد شود و به سمت دروازه روانه شود.

بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League یک گیم در سبک ورزشی با درجه سنی +۳ می‌باشد که آخرین آپدیت آن در اولیل دسامبر توسط شرکت NOXGAMES – free big head puppet sports  برای نسخه های اندرویدی منتشر شده است. دانلود بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان می‌باشد. آمار و ارقام دانلود و نصب این گیم و همینطور امتیازاتی که توسط کاربران در گوگل پلی گرفته است نشان دهنده مورد رضایت بودن کاربران از این گیم می‌باشد. این آمار و ارقام عبارتند از: آمار دانلود و نصب بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League بین ۵ تا ۱۰ میلیون نسخه و امتیازات گرفته شده از کاربران در گوگل پلی ۴٫۴ از ۵ می‌باشد که امتیاز و آماری خوب به حساب می‌آید.

 

Puppet Soccer Champions

گیم پلی Puppet Soccer Champions – Fighters League

در بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League شما با هر بار پیروز شدن در هر مسابقه قادر به دریافت جایزه های متعدد و خوب هستید که بزرگ ترین و بهترین آن دریافت کاپ طلا می‌باشد که هر بازیکنی که در تمامی مسابقات مقال اول را با بهترین امتیاز کسب کند صاحب آن خواهد شد. در میدان مسابقه اگر عملکرد شما خوب باشد به شما جایزه هایی برای استفاده در حین مسابقه نیز داده خواهد شد به عنوان مثال اگر شوت های خوبی داشته باشید به شما یک جفت کفش داده می‎‌شود که با استفاده از آن ها قادر به شکست دادن راحت تر حریف خواهید شد. تمامی عملکرد های بازی به شما بستگی دارد یعنی اینکه بازی کاملا در اختیار شما می‌باشد.

اگر به سبک بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League علاقه دارید می‌توانید با کلیک بر روی لینک های مقابل عنواین معروفی مثل Y8 Football League Sports Game  و ketchapp summer sports را نیز تجربه کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Puppet Soccer Champions – Fighters League :

  • بیش از 90 بازیکن عروسکی
  • بیش از 30 تیم
  • قابلیت بازی کردن 2 به 2 و آنلاین

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Puppet Soccer Champions – Fighters League :

  • به روز رسانی آمار بازی
  • بهینه کردن بازی و عملکرد ها

پیش نمایش

بازی اندروید Puppet Soccer Champions – Fighters League
بازی اندروید Puppet Soccer Champions – Fighters League
بازی اندروید Puppet Soccer Champions – Fighters League

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.70 حجم 52 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده