Puppet Football League Spain

بازی اندروید Puppet Football League Spain v1.0.08 عروسک های فوتبالی لیگ اسپانیا

بازی Puppet Football League Spain ، یک بازی فوتبالی و کارتونی می باشد. این بازی توانسته با ظاهری جالب و هیجان فوتبالی تبدیل به یک بازی بسیار جذاب شده است. فوتبال همیشه به دلیل هیجانی که دارد مورد توجه بازی سازان قرار گرفته است. این ورزش طرفداران بی شماری در سر تا سر دنیا دارند. بنابراین بازی های فوتبالی نیز علاقه مندان زیادی دارند که از بهترین این بازی ها …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۲۰ 3222 بار ۳ دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Puppet Football League Spain ، یک بازی فوتبالی و کارتونی می باشد. این بازی توانسته با ظاهری جالب و هیجان فوتبالی تبدیل به یک بازی بسیار جذاب شده است.

فوتبال همیشه به دلیل هیجانی که دارد مورد توجه بازی سازان قرار گرفته است. این ورزش طرفداران بی شماری در سر تا سر دنیا دارند. بنابراین بازی های فوتبالی نیز علاقه مندان زیادی دارند که از بهترین این بازی ها می توان به بازی FIFA Mobile Soccer اشاره کرد.

بازی Puppet Football League Spain کمی متفاوت با بعضی دیگر از بازی های فوتبالی می باشد. در این بازی فوتبال را به نوعی جالب و کارتونی بازی می کنید. در این بازی ، شما بازیکنان ستاره ی تیم های اسپانیایی را در اختیار دارید که به صورت خیلی زیبایی به طور کارتونی طراحی شده اند و سر بازیکنان به طور با مزه ای بزرگتر از بدن آن ها می باشد. حتی دیدن این بازی نیز می تواند باعث سرگرمی شما شود. از لحاظ شکل و شمایل می توان بازی Puppet Football League Spain را مشابه بازی Head Soccer LaLiga دانست.

بازی Puppet Football League Spain را استودیو بازی سازی NOXGAMES-free big head puppet sports ساخته است. همانطورکه از اسم این استودیو پیداست، این استودیو در زمینه ی ساخت بازی های ورزشی کارتونی با ظاهری با مزه مهارت خاصی دارد. بازی Puppet Football League Spain توانسته موفقیت های زیادی کسب کند و فقط در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار نصب شده است و از طرف کاربران نمره ی بسیار عالی ۴٫۶ از ۵ را کسب کند.

Puppet Football League Spain

گیم پلی بازی Puppet Football League Spain

در این بازی شما باید از بین تیم های باشگاهی اسپانیایی یکی را انتخاب کنید و با ستاره ی ان ها در مقابل ستاره ی دیگر تیم های قرار بگیرید. هر چند در ابتدا ممکن است بعضی از فوق ستاره ها همچون مسی، اینیستا و کریس رونالدو در ابتدا قفل باشند که با پیشروی در بازی و کسب امتیاز می توانید از آن ها نیز استفاده کنید. پس در این بازی شما با یک بازیکن در مقابل یک بازیکن از تیم حریف قرار می گیرید.

در این بازی شما باید با جلو و عقب رفتن و ضربه به توپ، گل بزنید. البته قابلیت هایی دیگری هم مثل خستگی بازیکنان و همچنین کارهایی خاص نیز در این بازی به چشم می خورد که می توانید در مواقعی که یکی از این کار ها در صفحه نمایان می شود ، توپ را به سمت آن ضربه بزنید و از آن کار خاص مانند یخ زدن بازیکن حریف استفاده کنید.

بازی Puppet Football League Spain یک بازی فوتبالی بسیار جالب می باشد. این بازی با گیم پلی و محیطی که دارد می تواند شما را مدت ها مشغول خود کند. شما می توانید بازی Puppet Football League Spain از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Puppet Football League Spain :

 • محیطی کارتونی زیبا
 • وجود بازیکنان واقعی و فوق ستاره با ظاهری مشابه
 • گیم پلی آسان
 • وقوع اتفاق های با مزه در حین بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Puppet Football League Spain :

 • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Puppet Football League Spain
بازی اندروید Puppet Football League Spain
بازی اندروید Puppet Football League Spain

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.08 حجم 36 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۳ دیدگاه تایید شده

 • محسن 0 - پاسخ

  ببخشید این بازی تا چه اندرویدی نیازمنده

  • جهانبخش 0 - پاسخ

   سلام
   ۴٫۱ و بالاتر

 • Alireza R 0 - پاسخ

  خیلی بازی باحالیه. حتمن دانلود کنین.