Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer

بازی اندروید Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer v0.0.68 نبرد فوتبالی عروسکی

اگر به ورزش فوتبال و بازیکنان معروف مانند مسی، رونالدو و… علاقه مند هستید ولی از سبک همیشگی فوتبال خسته شده اید و برای شما کسل کننده شده است و به دنبال سبکی جدید و خنده دار می‌باشید بهترین گزینه بازی Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer می‌باشد. در این گیم شما در نقش یکی از بازیکنان معروف خواهید بود و باید به صورت تک به تک یا PVP با …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۰ 709 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به ورزش فوتبال و بازیکنان معروف مانند مسی، رونالدو و… علاقه مند هستید ولی از سبک همیشگی فوتبال خسته شده اید و برای شما کسل کننده شده است و به دنبال سبکی جدید و خنده دار می‌باشید بهترین گزینه بازی Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer می‌باشد. در این گیم شما در نقش یکی از بازیکنان معروف خواهید بود و باید به صورت تک به تک یا PVP با بازیکن دیگری به صورت آنلاین مسابقه دهید.همانطور که گفته شد شما به عنوان یک بازیکن معروف باید در یک مسابقه تک به تک با یک فرد دیگر به صورت آنلاین مسابقه دهید. بازی به این صورت است که یکی از شما در سمت چپ و دیگری در سمت راست قرار خواهد گرفت بعد از سوت داور شما باید توپ را به سوی دوازه حریف پرتاب کنید تا گل بدست آورید.

بازی Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer یک گیم در سبک ورزشی با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت معروف NOXPLAY – big head puppet sports for kids برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از بازی های محبوب دیگر این شرکت می‌توان به Card Crushers – Deck building CCG – TCG و ⚽ Puppet Soccer Zoo-Football❤ اشاره کرد.

دانلود بازی Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ می‌بشد. قابل ذکر است بازی به صورت آنلاین است یعنی به اتصال اینترنت نیازمند است. علاوه بر بازی فوتبال عروسکی نیز می توانید بازی Puppet Soccer Champions – Fighters League که در همین سبک می باشد را از وب سایت بازی اندروید، یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.

Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer

گیم پلی Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer

در بازی تمامی بازیکنان معروف و مشهور حضور دارند و شما قابلیت انتخاب هر کدام از آن ها را مطابق میل خود دارید. هر بازیکن ویژگی های خاص خود را دارد به عنوان مثال یک بازیکن با پرتاپ توپ بازیکن حریف را مصدوم خواهد کرد و یا به آن شوک می‌دهد تا دقایقی بازی کردن را رها کند و شما راحت تر گل بزنید. استفاده از این ویژگی ها نیازمند تفکر است به این معنی که باید هر قابلیت را در مکان و زمان مناسب خود استفاده کنید تا کاربرد داشته باشد. بعد از هر پیروزی در مسابقه ها جوایزی دریافت می‌کنید که با استفاده از آن ها قابلیت ارتقاء بعضی از ویژگی هارا خواهید داشت.

از ویژگی های خوب متفاوت بودن سبک آن با فوتبال واقعی را می‌توان نام برد که توانسته محبوبیت فراوانی کسب و بازیکنان زیادی را جذب کند. اگر به سبک بازی های ورزشی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Perfect Kick و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer :

  • آنلاین بودن بازی
  • وجود تمامی بازیکان نام دار

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer :

  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer
بازی اندروید Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer
بازی اندروید Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer
بازی اندروید Puppet Football Fighters – Steampunk Soccer

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.0.68 حجم 61 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده