Pumped BMX 3

بازی اندروید Pumped BMX 3 v1.0.3 بی ام اکس پر سرعت ۳

 بیشتر ما در بچگی دوست داشته ایم تا با دوچرخه ی خود حرکات نمایشی انجام دهیم و هیجان دوچرخه سواری را برای خود بیشتر کنیم. تعداد کمی از ما توانستیم به آرزوی خود برسیم. هم اکنون با بازی Pumped BMX 3 می توانیم به آرزوی دیرینه ی خود برسیم. برای اینکه بتوانیم به خیال پردازی های خود برسیم، باید در این بازی کمی مهارت داشته باشید و البته مهمتر از …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۰ 685 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

 بیشتر ما در بچگی دوست داشته ایم تا با دوچرخه ی خود حرکات نمایشی انجام دهیم و هیجان دوچرخه سواری را برای خود بیشتر کنیم. تعداد کمی از ما توانستیم به آرزوی خود برسیم. هم اکنون با بازی Pumped BMX 3 می توانیم به آرزوی دیرینه ی خود برسیم.

برای اینکه بتوانیم به خیال پردازی های خود برسیم، باید در این بازی کمی مهارت داشته باشید و البته مهمتر از همه، باید ترس را کنار بگذارید. در این بازی شما باید به مانند یک بدلکار عمل کنید و با دل و جرات باشید. هیجان در این بازی موج می زند پس خودتان را آماده کنید.

بازی Pumped BMX 3  سری سوم از بازی های Pumped BMX می باشد. نسخه ی اول این بازی ترکیبی از حرکات جذاب با کمی تفریح بود، این نسخه آنقدر خوب بود که سازندگان آن تصمیم گرفتند تا  نسخه ی دوم این بازی را بسازند. در نسخه ی دوم مشکلات نسخه ی اول حل شده بود و حرکات جدید تری که جذابیت بیشتری نیز داشتند به بازی اضافه شده بود. نسخه ی سوم به نوعی نقطه ی اوج تمامی نسخه ی ها گذشته بود. در نسخه ی سوم مشکلات نسخه های قبل برطرف شده بود و پیشنهادات کاربران نیز لحاظ شده بود.

سری بازی های Pumped BMX  را استودیوی Noodlecake ساخته است. این استودیو بازی های کارتونی زیبایی ساخته است. از بازی های ساخته شده توسط استودیوی Noodlecake می توان به بازی ماجراجویی آلتو یا همان Alto’s Adventure اشاره کرد. این استودیو همواره در حال بهبود بازی های قدیمی خود می باشد. بنابراین می توان بازی Pumped BMX 3 را جزو کامل ترین بازی های این استودیو دانست.

Pumped BMX 3

روند بازی Pumped BMX 3

نسخه ی سوم از این سری بازی محبوب نیز ، مانند نسخه های قبلی راه موفقیت آنان را ادامه می دهد. شما در این بازی باید از ۷۲۰ چالش هیجان انگیز دوچرخه سواری عبور کنید. این چالش ها در ۶ محیط جذاب رخ می دهد. شما در این بازی فقط نباید بالا و پایین بروید، بلکه باید از حرکات قبلی خود تجربه کسب کنید تا در مراحل بعد بتوانید حرکات بهتری از خود به نمایش بگذارید.

شما در این بازی چندین ماموریت دارید. این ماموریت ها به مدال های مختلف بستگی دارد. به عنوان مثال، شما فقط با کامل کردن مرحله می توانید به مدال برنز برسید. برای گرفتن مدال های ارزشمند تر شما باید حرکات جالب تری را اجرا کنید و علاوه بر این در آن ها بی نقص باشید.

برای اینکه بتوانید بهتر با بازی کنار بیایید، در ابتدا شما وارد قسمت های آموزشی می شوید تا بتوانید قبل از شروع چالش های جذاب خود، کمی در دوچرخه سواری مهارت خود را بیشتر کنید.

گیم پلی بازی Pumped BMX 3

همانطور که حتما تا به اینجا متوجه شدید، این بازی سرتاسر هیجان است و شما باید حرکات نمایشی  را به بهترین نحو ممکن اجرا کنید. البته کار شما آنقدر هم که فکر می کنید ساده نیست. وقتی وارد بازی می شوید یک دکمه ی Pump را گوشه ی تصویر خود می بینید که با کمک آن می توانید شتاب بگیرید و سرعت خود را بیشتر کنید. همچنین یک دکمه ی دیگر به نام Spin  نیز در صفحه موجود که با ان می توانید بین هوا و زمین بچرخید.

شما همینطور می توانید با کج کردن تلفن همراه خود چگونگی فرود آمدن دوچرخه ی خود را کنترل کنید. در این بازی زمان بندی اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر در این سری از بازی ها تازه کار باشید، باید هنگام زمان بندی دقت زیادی کنید تا بتوانید زمان مناسب را به دست بیاورید.

یکی از نکات بسیار جالب اضافه شده در این نسخه، وجود ۱۵ عدد از دوچرخه سواران حرفه ای در این بازی می باشد. شما می توانید هر کدام از آن ها که دوست دارید را انتخاب کنید. هر کدام از این دوچرخه سواران نقاط قوت و ضعفی دارند. شما در کل ۶۰ مرحله در پیش رو دارید که در ۶ مکان مختلف به وقوع می پیوندد. شما در مجموع باید ۷۲۰ چالش را پشت سر بگذارید. طراحی مراحل کاملا درجه یک می باشد.

نکته ی اصلی بازی Pumped BMX 3

نکته ی اصلی در خیلی از مراحل، داشتن تکانه یا همان momentum کافی می باشد. برای این کار شما باید انگشت خود را روی دکمه ی pump نگه دارید و با یک زمان دهی مناسب رها کنید. با این کار نه تنها شتاب مورد نیاز برای پرش بعدی خود را خواهید داشت بلکه وقت بیشتری بین زمین و آسمان دارید تا بتوانید حرکات نمایشی را اجرا کنید.

شاید در ابتدا این بازی برای شما کمی سخت به نظر برسد ولی بعد از مدتی که با Pumped BMX 3  گذراندید، مسلما دوست خواهید داشت تا حتی مراحل را رد شده را تکرار کنید تا بتوانید امتیاز بیشتری بگیرد و یا حرکات جدید تری را اجرا کنید.

بازی Pumped BMX 3 را می توان کامل ترین بازی در میان بازی های دوچرخه سواری به شیوه ی BMX  دانست. با به دست آوردن کمی مهارت، آنقدر جذب این بازی می شوید که دیگر نمی توانید از ان جدا شوید. این بازی توانسته در گوگل پلی امتیاز ۴٫۸ از ۵ را به دست بیارد که نشان دهنده ی کیفیت بالای این بازی می باشد. شما می توانید بازی اندروید Pumped BMX 3 را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Pumped BMX 3 :

  • وجود دوچرخه سواران متعدد
  • اجرای حرکات متعدد و زیبا
  • وجود مراحل و چالش های مختلف
  • گرافیک جذاب و باور نکردنی
  • میکس و صدا گذاری دقیق

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Pumped BMX 3 :

  • برطرف شدن اشکالات جزئی
  • اضافه شدن حرکات انیمیشنی جدید هنگام فرود و پرواز

پیش نمایش

بازی اندروید Pumped BMX 3
بازی اندروید Pumped BMX 3
بازی اندروید Pumped BMX 3
بازی اندروید Pumped BMX 3

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.0.3 حجم 57 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده