Prison Escape Airplane Landing

بازی اندروید Prison Escape Airplane Landing v1.2 فرار از از زندان ، فرود هواپیما

سینما فیلم های خاطره انگیز زیادی را تجربه کرده، بعضی از این فیلم ها بعد ها وارد دنیای بازی شدند. بازی Prison Escape Airplane Landing  یکی از این بازی ها می باشد. سریال Prison Break یا همان فرار از زندان یکی از موفق ترین سریال های تاریخ تلویزیون می باشد. این سریال توانست میلیون ها نفر را مجبور به تماشای خود کند. سریال فرار از زندان توانست طرفداران خود را …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۱-۲۴ 1139 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

سینما فیلم های خاطره انگیز زیادی را تجربه کرده، بعضی از این فیلم ها بعد ها وارد دنیای بازی شدند. بازی Prison Escape Airplane Landing  یکی از این بازی ها می باشد.

سریال Prison Break یا همان فرار از زندان یکی از موفق ترین سریال های تاریخ تلویزیون می باشد. این سریال توانست میلیون ها نفر را مجبور به تماشای خود کند. سریال فرار از زندان توانست طرفداران خود را از سرتاسر جهان جذب کند. شما نیز حتما یا نام این سریال را شنیده اید و یا این سریال را دیده اید. این سریال با سبک اکشن و ماجراجویی که داشت، جذابیت بسیار زیادی را به بیننده منتقل می کرد.

به علت محبوبیت و طرفداران بی شمار بعضی از فیلم ها، این فیلم ها مورد توجه سازندگان بازی قرار گرفته اند. دنیای اندروید نیز شامل این گونه بازی ها می شود. بازی های زیادی در اندروید وجود دارد که از روی یک فیلم محبوب ساخته شده اند. از این دسته بازی ها می توان به بازی Batman Arkham Origin اشاره کرد که از روی فیلم بت من (Batman) ساخته شده است. بازی Prison Escape Airplane Landing نیز از همین دسته بازی ها می باشد و از روی سریال فرار از زندان (Prison Break) ساخته است.

بازی Prison Escape Airplane Landing  را استودیو بازی سازی Bubble Flash Games- Action & Simulator Fun ساخته است. این استودیو تجربه ی ساختن بازی های اکشن و شبیه سازی را در کارنامه ی خود دارد و در گذشته نیز شاهد بازی هایی با چنین سبکی از این استودیو بوده ایم. نا گفته نماند، این استودیو بازی دیگری نیز با داستان سریال فرار از زندان (Prison Break) ساخته است.

Prison Escape Airplane Landing

داستان بازی Prison Escape Airplane Landing

به احتمال زیاد شما یک ذهنیت کلی در مورد داستان این بازی دارید. داستان بازی Prison Escape Airplane Landing داستانی مشابه با سریال فرار از زندان (Prison Break) دارد. در این بازی نیز شما در نقش یک زندانی قرار خواهید گرفت.

بعضی مواقع بودن در نقش یک زندانی یا حتی شخصیت منفی بسیار هیجان انگیز و البته لذت بخش می باشد. در مواقعی شما حتی دوست دارید تا شخصیت منفی داستان در آخر پیروز باشد، البته نا گفته نماند، این شخصیت منفی فقط در ظاهر منفی می باشد و ممکن است حتی یک فرد بی گناه نیز باشد. داستان این بازی نیز دقیقا مانند سریال آن، همین طور می باشد.

در بازی Prison Escape Airplane Landing شما در نقش یک مجرم هستید که در یکی از خطرناک ترین زندان ها زندانی هستید، اگر چه که کاملا بی گناه هستید. شما باید به دقت به فکر نقشه فرار باشید البته شما در این راه تنها نیستید و افراد دیگری (در سریال، برادر و دوستان) نیز به شما کمک خواهند کرد.

در این بازی، علاوه بر تمامی این کار ها شما باید در آخر یک هواپیما را بدزدید و خود را به اتاق خلبان برسانید و با آن هواپیما فرار کنید. این قسمت می توانید جذابیت داستان را چندین برابر بکند.

سبک بازی Prison Escape Airplane Landing

این بازی از ترکیب چند سبک بهره می برد. همانطور که از داستان این بازی انتظار می رود، این بازی سبکی اکشن دارد چون شامل درگیری با مامورین پلیس می شود.

در کنار سبک اکشن، شما در بعضی مراحل باید خلبانی نیز بکنید که به نوعی شبیه سازی فرایند پرواز می باشد. شاید قسمت شبیه سازی پرواز این بازی مانند بازی های سبک شبیه سازی مثل Infinite Flight Simulator نباشد، اما به هر حال در این بازی نیز شبیه سازی پرواز دیده می شود.

کنار هم قرار دادن سبک اکشن و شبیه سازی پرواز می تواند جذابیت زیادی به بازی اضافه کند.

گیم پلی بازی Prison Escape Airplane Landing

یکی از کار های اصلی شما در این بازی مبارزه با ماموران پلیس می باشد. در این بازی برای این کار ۲ کنترل در ۲ طرف صفحه قرار گرفته است. یکی از این کنترل ها برای هدایت جهت حرکت شخصیت و دیگری برای انجام عمل خاصی می باشد. به عنوان مثال در ابتدای بازی شما عکس یک مشت را در یک طرف می بینید که با آن می توانید به زندان بان ها مشت بزنید و آن ها را بکشید، با کشتن پلیس ها می توانید باتوم آن ها را بردارید و از آن به بعد از آن استفاده کنید.

در بعضی صحنه ها موانع لیزری دیده می شود که باید مواظب آن ها باشید چون در غیر اینصورت آژیر به صدا در می آید و شما در آن مرحله شکست خواهید خورد. از طرفی برای باز کردن بعضی در ها شما به یک کارت مخصوص نیاز دارید که باید در طول مرحله آن را پیدا کنید.

بازی Prison Escape Airplane Landing را می توان یک بازی بسیار مهیج دانست که از داستان یک سریال محبوب بهره می گیرد. وجود سبک های مختلف جذاب این بازی را بسیار هیجان انگیز کرده است. شما می توانید بازی Prison Escape Airplane Landing  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Prison Escape Airplane Landing :

  • محیط های 3 بعدی چشم نواز
  • گرافیک 3 بعدی زیبا
  • داستانی مهیج و محبوب
  • ماموریت هایی نفس گیر
  • وجود چالش های مختلف جذاب در طول بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Prison Escape Airplane Landing :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Prison Escape Airplane Landing
بازی اندروید Prison Escape Airplane Landing
بازی اندروید Prison Escape Airplane Landing
بازی اندروید Prison Escape Airplane Landing

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2 حجم 45 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده