Princess sofia: Cooking games for girls

بازی اندروید Princess sofia: Cooking games for girls v1.0 شاهزاده سوفیا: بازی آشپزی کودکانه

princess Sofia: cooking games را نصب کنید و با آن شروع به آشپزی کنید! آیا در خانه کودکی دارید که شاهزاده سوفیا را دوست دارد؟ آیا دختر کوچک شما بازی های آشپزی را دوست دارد؟ آیا از دیدن اینکه خودش دونات، بستنی قیفی، شیرینی و … بسازد خوشحال می شود؟ پس شاهزاده سوفیا: بازی آشپزی کودکانه را که یکی از بهترین بازی های این سبک میباشد را سریع تر دانلود کنید. …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۱ 675 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

princess Sofia: cooking games را نصب کنید و با آن شروع به آشپزی کنید! آیا در خانه کودکی دارید که شاهزاده سوفیا را دوست دارد؟ آیا دختر کوچک شما بازی های آشپزی را دوست دارد؟ آیا از دیدن اینکه خودش دونات، بستنی قیفی، شیرینی و … بسازد خوشحال می شود؟ پس شاهزاده سوفیا: بازی آشپزی کودکانه را که یکی از بهترین بازی های این سبک میباشد را سریع تر دانلود کنید.

 

princess Sofia: cooking games دارای انیمیشن های جالب و گرافیک زیبا است که برای دختر و پسر کوچک شما طراحی شده است.علاوه بر این موسیقی و صداهای بازی بسیار جالب طراحی شده اند.کودک خردسال شما در این بازی با طرز تهیه غذاهای مختلف، برگرها، بستنی ها، دونات ها و میلک شیک های خوشمزه آشنا می شود و به یک آشپز ماهر تبدیل می شود!

Princess sofia: Cooking games for girls

بازی آشپزی کودکانه  Princess sofia: Cooking games

در شاهزاده سوفیا: بازی آشپزی کودکانه یک صدای راهنما وجود دارد که اگر آن را به دقت دنبال کنید اسنک های خوشمزه می سازید و مهارت های خود را به عنوان یک سر آشپز به همه نشان می دهید و سطح و Level آشپزی خود را در بازی بالا تر می برید. جالب تر اینکه این اسنک ها را فقط برای خود تهیه نمی کنید بلکه باید به دست مشتریانی که به رستوران جادویی و خیالی شما می آیند برسانید.

Princess Sofia: cooking games که توسط mobilestore عرضه شده است بازی بسیار سرگرم کننده ای  مانند Cooking Queen: Restaurant Rush برای کودک شماست و حتما آن را برای کودک خود روی دستگاه اندرویدیتان داشته باشید. این بازی  ۱۰۰ هزار نصب داشته است و امتیاز آن در گوگل پلی ۴.۵ میباشد. همچنین بازی به طور کامل رایگان است اما در داخل بازی آیتم هایی برای خریدن وجود دارد.پس بازی را نصب کنید و یک سر آشپز واقعی که رستوران بزرگی را مدیریت میکند بشوید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Princess Sofia: cooking games :

  • قابل اجرا و هماهنگ شده با همه دستگاه های اندرویدی
  • گرافیک جذاب و رنگارنگ
  • موسیقی و صداهای زیبا
  • راهنمای کودکان برای آشنایی با آشپزی

پیش نمایش

بازی اندروید Princess Sofia: cooking games
بازی اندروید Princess Sofia: cooking games
بازی اندروید Princess Sofia: cooking games

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 43 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده