بازی اندروید Portal Knights v1.4.6 شوالیه های پرتال

جهان کنونی را رها کنید و سفر خود را به جهانی جدید و فانتزی آغاز کنید! جهانی که Portal Knights به شما سلام می کند یک جهان بسیار جذاب است که در آن منابع مختلفی به صورت تصادفی ساخته می شوند و مناطق و مکان های جدیدی را به شما برای گشت و گذار و نوردیدن عرضه می کنند! در بازی Portal Knights شما می توانید یک شخصیت برای خود …

۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 796 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

جهان کنونی را رها کنید و سفر خود را به جهانی جدید و فانتزی آغاز کنید! جهانی که Portal Knights به شما سلام می کند یک جهان بسیار جذاب است که در آن منابع مختلفی به صورت تصادفی ساخته می شوند و مناطق و مکان های جدیدی را به شما برای گشت و گذار و نوردیدن عرضه می کنند! در بازی Portal Knights شما می توانید یک شخصیت برای خود انتخاب کنید ؛ این شخصیت نماد شما در سرزمین فانتزی خواهد بود که البته نباید واژه فانتزی شما را گول بزند چرا که در این دنیا نیز شما شاهد بی عدالتی خواهید بود و برای بازگرداندن صلح به این جهان باید تلاش کنید!

بازی Portal Knights یا همان شوالیه پورتال عنوانی در سبک نقش آفرینی و اکشن بوده که توسط استودیو مطرح ۵۰۵ Games Srl توسعه پیدا کرده است. این بازی با قیمت ۶ دلار در گوگل پلی منتشر شد و توانست با امتیاز و تعداد دانلود قابل توجهی رو به رو شود. استقبال بالا موجب شد تا طرفداران هزینه ای برای دانلود این بازی کنند و در نتیجه سازندگان را جهت ساخته نسخه جدید متمایل سازند.

Portal Knights

بازی اندروید ماجراجویانه Portal Knights

در این مسیر می توانید از سلاح های مختلفی استفاده کنید و حتی اسلحه ها و ابزارهای جدید را بسازید و برای مبارزه با دشمنانتان آماده شوید! بازی Portal Knights به شما این امکان را می دهد تا مبارزات مختلف سوم شخص فوق العاده زیبا را تجربه کنید که ویژگی های شخصیت های مختلف را نمایان می کند.”

Portal Knights شما را در نقش شوالیه های قهرمانی قرار می دهد که باید با کمک آنها اژدهایان را نابود سازید و مانع از نابودی سرزمین خود توسط این دشمنان اهریمنی شوید. شما با صدها دشمن رو به رو هستید و در دنیای افسانه ای تجربه کامل و لذت بخشی بدست می آورید. بنابراین تجربه Portal Knights می تواند ساعت ها شما را سرگرم سازد و با انبوهی از سلاح ها به سرعت اژدهایان را نابود سازید.


ویژگی های کلیدی بازی ماجرایجویانه Portal Knights :

  • کاراکتر های نقش آفرینی شامل جنگجو، رنجر و مگ
  • جنگ های حماسی
  • جمع آوری منابع از سراسر زمین برای ساخت زرادخانه و لوازم خود
  • ساخت خانه خود را با ده ها تن از مواد و مصالح
  • بازی چند نفره کراس پلت فرم (همان Wi-Fi) با حداکثر 4 بازیکن در دستگاه های تلفن همراه

تغییرات نسخه جدید بازی ماجرایجویانه Portal Knights :

  • تغیراتی در این نسخه ذکر نشده

پیش نمایش

بازی ماجرایجویانه Portal Knights
بازی ماجرایجویانه Portal Knights
بازی ماجرایجویانه Portal Knights
بازی ماجرایجویانه Portal Knights

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.6 حجم 45 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده