Pocket Troops

بازی اندروید Pocket Troops: Mini Army v1.24.7 ارتش جیبی

بازی Pocket Troops یک بازی اکشن و آنلاین دوست داشتنی می باشد. این بازی ظاهری کارتونی ولی گیم پلی کارتونی جذابی دارد که می تواند هر کس را مجذوب خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های اکشن با گرافیک کارتونی، امروزه توانسته اند موفقیت های زیادی به دست بیاورند. بازی های اکشن هر طور که باشند جذاب خواهند بود و می توانند طرفدارانی را جذب …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۶ 1929 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Pocket Troops یک بازی اکشن و آنلاین دوست داشتنی می باشد. این بازی ظاهری کارتونی ولی گیم پلی کارتونی جذابی دارد که می تواند هر کس را مجذوب خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های اکشن با گرافیک کارتونی، امروزه توانسته اند موفقیت های زیادی به دست بیاورند. بازی های اکشن هر طور که باشند جذاب خواهند بود و می توانند طرفدارانی را جذب خود کنند، اما وقتی این گونه بازی ها با گرافیک کارتونی و فانتزی همراه می شوند، کمی از خشونت آن ها کم می شود ولی در عوض شخصیت ها با مزه و در نتیجه دوست داشتنی می شوند و صحنه هایی جالب در بازی حاصل می شود که باعث می شود، بازی های اکشن فانتزی طرفداران بیشتری را جذب خود کنند.

بازی های آنلاین امروزه به کلی توانسته اند بازار اندروید را تا حد زیادی مال خود کنند. بازی آنلاین این امکان را به شما می دهند که بتوانید با دیگر بازیکنان در سر تا سر جهان بازی کنید و مهارت خود در بازی را محک بزنید. این امکان باعث افزایش انگیزه ی شما برای بازی می شود و می تواند به خوبی بازی کننده را برای بازی بیشتر ترغیب کند.

بازی Pocket Troops دقیقا تمامی موارد بالا را دارا می باشد. این بازی با اینکه سبکی استراتژیک دارد اما صحنه های اکشن در این بازی به وفور دیده می شود. این بازی ظاهری کارتونی دارد به طوریکه در طول این بازی شما هدایت ارتشی را دارید که می توانند در جیب شما نیز جا شوند. همچنین این بازی، یک بازی آنلاین می باشد. در بازی Pocket Troops شما باید با بازیکنان دیگر رقابت کنید و سعی کنید آن ها را شکست دهید. شاید بتوان گفت این بازی شباهت زیادی به بازی WarFriends دارد.

بازی Pocket Troops را استودیو بازی سازی Heyworks Inc ساخته است. این بازی تا به حال فقط در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شده است و توانسته از طرف کاربران نمره ی ۴٫۶ از ۵ را به دست بیاورد که یک افتخار بزرگ برای این استودیو محسوب می شود.

Pocket Troops

گیم پلی بازی Pocket Troops

این بازی گیم پلی بسیار ساده و روانی دارد به طوریکه می تواند حتی شما را در فواصل زمانی کوتاه مجبور به بازی کردن بکند. در Pocket Troops شما باید ارتش خود را تمرین بدهید و مهارت های آنان را ارتقا بدهید. سپس باید آن ها را با سلاح های مختلف تجهیز کنید و در آخر نیز باید آن ها را به میدان جنگ ببرید و پیروز شوید.

بازی Pocket Troops یک بازی اکشن و آنلاین فوق العاده می باشد. این بازی با گرافیک و گیم پلی که دارد می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. شما می توانید بازی Pocket Troops را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Pocket Troops :

  • گیم پلی ساده و روان
  • گرافیکی زیبا
  • وجود پایگاه های ارتشی مختلف با ظاهری متفاوت و زیبا
  • موسیقی هیجان انگیز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Pocket Troops :

  • اضافه شدن فرماندهان جدید
  • ارتقای بخش آموزشی بازی
  • برطرف شدن مشکلات جدید

پیش نمایش

بازی اندروید Pocket Troops
بازی اندروید Pocket Troops
بازی اندروید Pocket Troops
بازی اندروید Pocket Troops

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.24.7 حجم 27 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده