Pocket Plants

بازی اندروید Pocket Plants v2.4.28 گیاهان جیبی

در بازی Pocket Plants شما دنیایی متفاوت را از گیاهان عجیب و غریب با موجوداتی زیبا و دوست داشتنی برای خود خواهید ساخت. شما در نقش یک موجود عجیب مزرعه دار هستید که قابلیت ساخت و ترکیب گیاه های مختلف را دارا می‌باشید. برای بدست آوردن گیاهان جدید باید اعمالی انجام دهید که آسان نخواهند بود.هماطنور که گفته شد برای بدست آوردن گیاهان جدید و یا امتیازاتی که به کار …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ 993 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Pocket Plants شما دنیایی متفاوت را از گیاهان عجیب و غریب با موجوداتی زیبا و دوست داشتنی برای خود خواهید ساخت. شما در نقش یک موجود عجیب مزرعه دار هستید که قابلیت ساخت و ترکیب گیاه های مختلف را دارا می‌باشید. برای بدست آوردن گیاهان جدید باید اعمالی انجام دهید که آسان نخواهند بود.هماطنور که گفته شد برای بدست آوردن گیاهان جدید و یا امتیازاتی که به کار شما آید باید اعمالی انجام دهید. این اعمال رفتن به ماموریت های متفاوت و فراوان می‌باشد. در بعضی ماموریت ها هدف شما نابودی هدفی هست و در بعضی نجات دادن شیئی که باید بتوانید به نحو احسنت این ماموریت را کامل کنید.

بازی Pocket Plants یک گیم در سبک شبیه ساز با درجه سنی تمامی سنین می‌باشید. این بازی توسط شرکت Kongregate برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Pocket Plants در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ می‌باشد.

 

Pocket Plants

گیم پلی Pocket Plants

هدف اصلی بازی Pocket Plants آموزش شما و کودکانتان است. به این معنی که شما با نام و مشخصات و همینطور شرایط نگه داری هر گیاه به طور تخصصی آشنا می‌شوید و همینطور شما قادر به استفاده از تکنولوژی ترکیب گیاهان و خلق گیاهی جدید هستید. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید گیاهانی با رنگ و قد و وزن دلخواه خود تولید کنید.

اما باید بدانید که اگر ترکیب شما صحیح نباشد گیاهی رشد نخواهد کرد پس باید بعد از ساخت هر گیاه آن را آزمایش کنید تا مشکل نداشته باشد. در بازی شما نیازمند وسایل باغبانی هستید که برای بدست آوردن آن ها باید به ماموریت هایی بروید تا بتوانید این وسایل را به عنوان پاداش دریافت کنید. اگر به سبک بازی شبیه ساز علاقه دارید بهتر است که بازی Paradise Island را نیز تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Pocket Plants :

  • وجود تنوع و تعداد زیاد گیاهان
  • قابلیت ترکیب گیاهان و ایجاد گیاهی جدید
  • کاوش در چهار جهان مختلف
  • گیم پلی جذاب و بی‌نظیر

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Pocket Plants :

  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Pocket Plants
بازی اندروید Pocket Plants
بازی اندروید Pocket Plants
بازی اندروید Pocket Plants
بازی اندروید Pocket Plants

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.4.28 حجم 88 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده