Plastic Surgery Simulator

نرم افزار اندروید Plastic Surgery Simulator v1.2.12 شبیه ساز جراحی پلاستیک

در نرم افزار Plastic Surgery Simulator شما در نقش یک متخصص عمل های جراحی زیبایی و پلاستیک هستید. هدف از ساخت این نرم افزار آشنایی شما با انواع جراحی های زیبایی و پلاستیک می‌باشد که شما باید در این نرم افزار جراحی هایی که دوست دارید بر روی خود اعمال کنید را انجام دهید تا در گوشی ببینید که آیا واقعا مطئمن به این نوع جراحی هستید یا خیر.نرم افزار Plastic Surgery …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۱-۰۴ 472 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در نرم افزار Plastic Surgery Simulator شما در نقش یک متخصص عمل های جراحی زیبایی و پلاستیک هستید. هدف از ساخت این نرم افزار آشنایی شما با انواع جراحی های زیبایی و پلاستیک می‌باشد که شما باید در این نرم افزار جراحی هایی که دوست دارید بر روی خود اعمال کنید را انجام دهید تا در گوشی ببینید که آیا واقعا مطئمن به این نوع جراحی هستید یا خیر.نرم افزار Plastic Surgery Simulator توسط گروه بزرگی از جراحان بزرگ دنیا تولید و تهیه شده است یعنی این که این برنامه فقط یک سرگرمی نیست بلکه تجسمی از واقعیت می‌باشد یعنی شما هر آنجه که در این نرم افزار انجام می‌دهید و مشاهده می‌کنید همان را به صورت ۹۰ درصد مشابه در واقعیت خواهید دید برای همین است که این نرم افزار یک نوع شبیه ساز می‌باشد.

نرم افزار Plastic Surgery Simulator یک برنامه در سبک شبیه ساز و آموزشی با درجه سنی +۳ می‌باشد که آخرین آپدیت آن در اوسط نوامبر برای نسخه اندروید منتشر شده است. این نرم افزار در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت است. آمار و ارقام دانلود و نصب این برنامه و همینطور امتیازاتی که آن از کاربران در گوگل پلی گرفته است نشان دهنده خوب و مورد تایید بودن آن از نظر کاربران می‌باشد. این آمار و ارقام عبارتند از: آمار دانلود بازی Plastic Surgery Simulator بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده از کاربران در گوگل پلی ۴ از ۵ می‌باشد که نشان از خوب بودن بازی می‌دهد.

Plastic Surgery Simulator

نرم افزار Plastic Surgery Simulator

در نرم افزار Plastic Surgery Simulator شما قادر به تغییر حالت چهره و اندام های دیگر بدن برای بدست آوردن یک اندام رویایی و زیبا هستید. از آنجایی که این نرم افزار را توسط یک گروه بزرگ و حرفه ای جراحان پلاستیک دنیا تولید کرده اند می‌توان برداشت کرد که تغییراتی که شما در چهره و اندام ها به وجود خواهید آورد تماماً در دنیای واقعی نیز تکرار خواهد شد. ولی از آن رو که این فقط یک نرم افزار است شما ترسی برا جراحی ها نخواهید داشت زیرا که این فقط در موبایل شما به وقوع می‌پیوند و اصل کار در واقعیت که این برنامه چهره ای از واقعیت را به شما نشان می‌دهد.

اگر به سبک نرم افزار شبیه ساز جراحی پلاستیک Plastic Surgery Simulator علاقه مند هستید بهتر است که از بازی هایی مثل My Hospital و Infinite Flight Simulator استفاده کنید و با کلیک بر روی آن ها را نیز دانلود کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Plastic Surgery Simulator 1.2.12 :

  • وجود اندام هایی مثل سینه، بینی و...
  • قابلیت پیشبنی قبل عمل
  • قابلیت برداشتن چین و چروک
  • و چندین قابلیت دیگر

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Plastic Surgery Simulator 1.2.12 :

  • رفع باگ ها و مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Plastic Surgery Simulator 1.2.12
نرم افزار اندروید Plastic Surgery Simulator 1.2.12

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.12 حجم 3 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده