Plants vs. Zombies 2

بازی اندروید Plants vs. Zombies 2 v6.8.1 زامبی ها و گیاهان

 Plants vs. Zombies 2 یکی از بهترین بازی‌های سبک اکشن و استراتژیک می‌باشد که در آن باید با استفاده از گیاهان موجود، از رسیدن زامبی‌ها به خانه‌ی خود جلوگیری کنید. بازی اندروید Plants vs. Zombies 2 نسخه‌ی دوم بازی فوق‌العاده و محبوب زامبی‌ها و گیاهان می‌باشد که توسط استودیوی بازی‌سازی ELECTRONIC ARTS ساخته و با بیش از صد میلیون بار دانلود از پلی استور توانسته است امتیاز عالی ۴٫۴ از ۵ …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۲۱ 1842 بار بدون دیدگاه AHJ

 Plants vs. Zombies 2 یکی از بهترین بازی‌های سبک اکشن و استراتژیک می‌باشد که در آن باید با استفاده از گیاهان موجود، از رسیدن زامبی‌ها به خانه‌ی خود جلوگیری کنید.

Plants vs. Zombies 2

بازی اندروید Plants vs. Zombies 2 نسخه‌ی دوم بازی فوق‌العاده و محبوب زامبی‌ها و گیاهان می‌باشد که توسط استودیوی بازی‌سازی ELECTRONIC ARTS ساخته و با بیش از صد میلیون بار دانلود از پلی استور توانسته است امتیاز عالی ۴٫۴ از ۵ را از سوی بازیکنان سراسر جهان دریافت کند. بازی Plants vs. Zombies 2 همانند بازی های sky clash و castle creeps td دارای گرافیک سه بعدی فوق العاده ای می باشد که در ادامه به برسی آن می پردازیم. جهت آشنایی بیشتر با این بازی، با یزد اپلیکیشن همراه باشید. درصورتی که به بازی‌های اکشن و استراتژیکی علاقه مند هستید حتماً بازی Plants vs. Zombies 2 را از دست ندهید.

بازی اندروید Plants vs. Zombies 2

این بازی در سبک اکشن و استراتژیکی می‌باشد که در آن شما باید با استفاده از گیاهان در دسترس خود، در مقابل زامبی‌ها ایستادگی کنید و نگذارید که آن‌ها به خانه‌ی شما برسند. قوی‌ترین گیاهان خود را در جلوترین قسمت قرار دهید. گیاهانی که می‌توانند از دور شلیک کنند را در پشت سر آن‌ها قرار دهید تا هنگامی که زامبی‌ها در حال مبارزه با گیاهان جلویی هستند، آن‌ها را از بین ببرند. بازی‌ها و چالش‌ها را یکی پس از دیگری انجام دهید تا بتوانید امتیاز ارتقا دریافت کنید. پس از دریافت این امتیازات گیاهان مورد نظر خود را ارتقا دهید تا قدرت و سرعت آن‌ها بیشتر شود.

همچنین با افزایش سطح شما به گیاهان و درختان بیشتری دست خواهید یافت. گیاهانی که در اول بازی به شما داده خواهند شد خیلی قوی نیستند، پس درصورت لزوم گیاهان جدید را جایگزین آن‌ها کنید تا خط مقدمی قوی‌تر و بهتر داشته باشید. چون با افزایش سطح شما، زامبی‌های جدیدتری با سرعت و قدرت بیشتری وارد میدان خواهند شد. نبرد در ۱۱ مکان خارق‌العاده، از مصر باستان تا آینده دور و فراتر از آن، با بیش از ۳۰۰ سطح، مناطق بی‌پایان، چالش‌های فوق‌العاده، مینی بازی‌های سرگرم‌کننده و رویدادهای روزانه، همه و همه باعث شده‌اند که این بازی به یک بازی دوست داشتنی از نظر بازیکنان تبدیل شود.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Plants vs. Zombies 2 :

  • گرافیک و گیم پلی شگفت انگیز
  • وجود انواع گیاهان و زامبی های مختلف
  • بهترین بازی برای فعالیت و افزایش هوش شما
  • وجود چالش های شگفت انگیز
  • نبرد در 11 مکان خارق العاده، از مصر باستان تا آینده دور و فراتر از آن

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Plants vs. Zombies 2 :

  • آماده قدرت گیاهان جدید در این به روز رسانی شوید
  • اصافه شدن لول جدید برای زامبی گرسنه
  • اضافه شدن گیاهان جدید
  • وجود انواع لباس برای زامبی ها
  • اضافه شدن ماموریت های حماسی اضافی برای دریافت پاداش

پیش نمایش

بازی اندروید Plants vs. Zombies 2
بازی اندروید Plants vs. Zombies 2
بازی اندروید Plants vs. Zombies 2
بازی اندروید Plants vs. Zombies 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v2-6.8.1 حجم 15 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده