Pirate Kings

بازی اندروید Pirate Kings v3.1.0 پادشاهان دزدان دریایی

بازی Pirate Kings یک بازی آنلاین مهیج می باشد. این بازی با داستان و هیجانی که دارد، می تواند شما را سرگرم خود کند و از آن لذت خواهید برد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های آنلاین امروزه طرفداران زیادی دارند، در این بازی ها شما می توانید با افراد مختلفی بازی کنید و با آن ها رقابت کنید. همچنین شما می توانید دوستانی نیز پیدا …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۲-۰۵ 706 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Pirate Kings یک بازی آنلاین مهیج می باشد. این بازی با داستان و هیجانی که دارد، می تواند شما را سرگرم خود کند و از آن لذت خواهید برد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های آنلاین امروزه طرفداران زیادی دارند، در این بازی ها شما می توانید با افراد مختلفی بازی کنید و با آن ها رقابت کنید. همچنین شما می توانید دوستانی نیز پیدا کنید و با آن ها متحد شوید و یا حتی به آن ها خیانت کنید و به آن ها حمله کنید. اصولا، بازی های آنلاین باید طرفداران زیادی جذب کنند تا رقابت بین بازیکنان راحت تر و البته جذاب تر شود. بازی Pirate Kings یکی از همین دسته بازی ها می باشد، از دیگر بازی های مشابه می توان به بازی Clash of Clan اشاره کرد. همچنین بازی Pirate Kings از نظر داستان شباهت زیادی به بازی King of Thieves دارد.

دزدان دریایی از گذشته دور در داستان ها و فیلم ها حضوری پر رنگ داشته اند. این حضور حتی در دنیای بازی ها نیز وجود دارد. دنیای بازی های اندروید نیز از این قاعده مستثنی نیست. همچنین با توجه به نوع شخصیت دزدان دریایی، در بیشتر مواقع این دزدان محبوبیت زیادی دارند، همین موضوع باعث شده تا نقش آن ها در دنیای بازی ها و سینما پر رنگ تر شود.

بازی Pirate Kings را استودیوی بازی سازی Jelly Button Games ساخته است. این استودیو یکی از استودیو های معروف بازی سازی می باشد و در گوگل پلی نیز بین استودیو های برتر بازی سازی قرار گرفته است. این بازی هم تاکنون توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون بار نصب شده است که یک آمار بسیار خوب به شمار می آید و نشانه ی پر طرفدار بودن این بازی می باشد.

Pirate Kings

روند بازی Pirate Kings

در این بازی شما باید یک جزیره ی  قوی از دزدان دریایی بسازید تا دزدان دریایی در آن بتوانند به راحتی به فعالیت بپردازند. دزدان دریایی هیچ چیز را به اندازه ی پول و طلا دوست ندارند. شما باید با حمله به دیگر امپراطوری ها، خزانه ی آن ها را غارت کنید تا بتوانید به پول و طلای بیشتری برسید. همچنین شما می توانید با چرخاندن یک چرخ، شانس خود را برای بردن طلای بیشتر امتحان کنید.

بازی Pirate Kings یک بازی آنلاین و بسیار زیبا می باشد. در این بازی شما باید در نقش دزد دریایی به دیگر جزیره ها حمله کنید. شما می توانید بازی Pirate Kings را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Pirate Kings :

  • امکان رقابت با بازیکنان دیگر
  • حمله به جزیره ی دیگر کاربران
  • گرافیک فانتزی و زیبا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Pirate Kings :

  • اضافه شدن قدرت های جدید به دزدان دریایی
  • اضافه شدن جوایز بیشتر
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Pirate Kings
بازی اندروید Pirate Kings
بازی اندروید Pirate Kings
بازی اندروید Pirate Kings

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.0 حجم 51 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده