Pictionary

بازی اندروید Pictionary v1.42.1 مسابقه نقاشی

در بازی کلاسیک نقاشی Pictionary شما می توانید مهارت خود را در این زمینه محک زنید. مهارتی که کمتر افرادی از آن برخوردار هستند و می توانند حتی به تمرین نقاشی خود نیز بپردازند. Pictionary دارای طرح کودکانه ای بوده اما با همین طرح نیز جذاب و قابل توجه است. هدف از توسعه چنین برنامه یا بهتر بگوییم بازی، آموزش نقاشی به کودکان بوده و در این بزرگترها نیز می توانند خود …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۲۲ 1446 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

در بازی کلاسیک نقاشی Pictionary شما می توانید مهارت خود را در این زمینه محک زنید. مهارتی که کمتر افرادی از آن برخوردار هستند و می توانند حتی به تمرین نقاشی خود نیز بپردازند. Pictionary دارای طرح کودکانه ای بوده اما با همین طرح نیز جذاب و قابل توجه است. هدف از توسعه چنین برنامه یا بهتر بگوییم بازی، آموزش نقاشی به کودکان بوده و در این بزرگترها نیز می توانند خود را تست کنند که آیا قادرند نقاشی خوبی از خود برجای بگذارند یا خیر.

البته برخی افراد علاقمندی بسیاری به نقاشی داشته و این موضوع از دوران کودکی افراد نشات می گیرد. به کمک Pictionary می توان به دوران کودکی و نقاشی های کودکانه رفت و هر آنچه که در کودکی یا سنین مختلفی روی کاغذ سفیدی نقش می بستید، در برنامه Pictionary نیز انجام دهید. این نرم افزار یا بازی رایگان از طریق گوگل پلی قابل دریافت بوده و افراد نیازی نیست برای تهیه آن هزینه ای کنند. بازی اندروید تخت نقاشی را می توان یکی از بهترین بازی مناسب برای تمرین و بهبود نقاشی کودکان دانست، که در این بازی می توان از نرم افزار حرفه ای نقاشی Artecture لذت برد.

 

Pictionary

بازی دوست داشتنی Pictionary

بازی تخته نقاشی یک بازی سرگرم کننده بوده تا افراد در کنار نشان دادن مهارت هنری خود سرگرمی داشته و ساعت ها سرگرم شوند. حالت های مختلفی برای این بازی در نظر گرفته شده که به افراد اجازه می دهد بتوانند به سرعت نقاشی کشیده یا پاک سازند. همچنین هنگامی که طرحی را رسم می کنید می توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز طراحی شما را مشاهده کرده به اظهار نظر درباره آن بپردازند.

ویژگی های کلیدی توسط سازنده Pictionary برای این بازی نقاشی درنظر گرفته شده که تجربه کاربری لذت بخشی را به ارمغان می آورد. افراد قادرند ساعت ها به تجربه نقاشی خود بپردازند و سپس از ابتدا به نقاشی کردن بپردازند.


ویژگی های کلیدی Pictionary :

  • هزاران کلمه در زبان های مختلف
  • دو حالت متمایز، جذاب و سرگرم کننده
  • پیشرفت در تشخیص تقلب - رفع اشکال
  • سکه های جایزه پر از هدایای هیجان انگیز

تغییرات نسخه جدید Pictionary :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

Pictionary
Pictionary
Pictionary

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.42.1 حجم 91 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده