پیاده

نرم افزار اندروید پیاده Peeyade v2.2.0 راهنمایی برای شهر تهران و لذت از گشتن در آن

با نرم افزار پیاده نا شناخته‌های شهر تهران را بشناسید. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا مکان‌های زیبای شهر خود را بشناسید و همچنین از آخرین رویداد‌های شهر تهران با خبر باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. پیاده‌روی یکی از لذت بخش ترین تفریحات و مسلما ارزان‌ترین آنان به حساب می‌آید. مسلما برای شما نیز پیش آمده که از رفتن به مکان‌های معمولی و تکراری …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۸ 427 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار پیاده نا شناخته‌های شهر تهران را بشناسید. این اپلیکیشن به شما کمک می‌کند تا مکان‌های زیبای شهر خود را بشناسید و همچنین از آخرین رویداد‌های شهر تهران با خبر باشید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

پیاده‌روی یکی از لذت بخش ترین تفریحات و مسلما ارزان‌ترین آنان به حساب می‌آید. مسلما برای شما نیز پیش آمده که از رفتن به مکان‌های معمولی و تکراری خسته شده‌اید و به دنبال مکانی هیجان انگیز و جدید هستید که تا به حال مانند آن را تجربه نکرده‌اید و یا تمایل دارید از رویداد‌ها جدید و داغ با خبر شویم. اینجاست که اپلیکیشن پیاده می‌تواند به شما کمک کند. شاید نرم افزار‌های دیگری مانند دیتاشهر نیز وجود داشته باشد که به معرفی رستوران‌ها و مکان‌های مختلف پرداخته باشند، اما نرم افزار پیاده بیشتر روی مکان‌های خاص و زیبا تمرکز کرده است، همچنین مسلما نوع مکان‌های معرفی شده توسط این نرم افزار نیز کاملا متفاوت خواهد بود.

در حال حاضر نرم افزار پیاده تنها برای تهران طراحی شده است و از آنجا که تهران شهری بسیار بزرگ است، این اپلیکیشن کاملا می‌تواند به شما کمک کند. شاید شما محله‌ی خود و مکان‌های دیدنی آن را به خوبی بشناسید ولی قطعا تهران آنقدر بزرگ است که نتوان از همه جای آن با خبر بود.

 

پیاده

با اپلیکیشن پیاده نا شناخته‌های تهران را بشناسید

همانطور که گفته شد با اپلیکیشن پیاده می‌توانید مکان‌های مختلف و دیدنی تهران را بشناسید. همچنین بر عکس بسیار دیگری از اپلیکیشن‌ها، این نرم افزار فقط به رستوران‌ها و کافه‌ها اختصاص ندارد، البته که در آن رستوران‌ها و کافه‌های خوب و زیبایی نیز معرفی شده است ولی در کنار آن گالریها و رویداد‌های مختلف و همچنین مکان‌های گشتنی و دیدنی نیز معرفی می‌شود که قطعا با دیدن آن‌ها، لذت زیادی خواهید برد.

تمامی مطالب این اپلیکیشن توسط پیاده‌چی ها تهیه می‌شود و از آنجا که پیاده‌چی ها علاقه‌ی زیادی به کار خود دارند و به جنبه‌های تبلیغاتی توجه‌ای ندارند، مسلما مطالب آنان می‌تواند برای مخاطب مفید باشد. وقتی وارد صفحه‌ی مکان یا رویدادی می‌شوید، ابتدا عکس‌های آنجا را مشاهده می‌کنید که خود می‌تواند به تنهایی بازگو کننده‌ی جلوه‌ی آن مکان باشد، سپس مطلب تهیه شده از طرف پیاده‌چی ها را مطالعه می‌کنید که واقعا از ته دل نوشته شده‌اند و قطعا می‌تواند شما جذب خود کند و در آخر آدرس دقیق مکان را مشاهده خواهید کرد که می‌توانید با دکمه‌ی مسیر یابی به راحتی خود را به آنجا برسانید.

اپلیکیشن پیاده یک نرم افزار کاربری و تفریحی می‌باشد که مکان‌های مختلف و رویداد‌های متفاوت تهران را به شما معرفی می‌کند که هیچ گاه از وجود آن با خبر نبوده‌اید. شما می‌توانید این نرم افزار را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید پیاده :

  • ظاهری زیبا
  • رابط کاربری فوق العاده با استفاده‌ی آسان
  • معرفی مکان‌های مختلف اعم از رستوران، کافه، مناظر دیدنی و گشتنی
  • معرفی رویداد‌ها و اخبار روز متناسب با آن
  • امکان جستجو مکان‌ها یا رویداد‌ها روی نقشه

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید پیاده :

  • صفحه‌ی ورود جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید پیاده
نرم افزار اندروید پیاده
نرم افزار اندروید پیاده
نرم افزار اندروید پیاده

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.0 حجم 4 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده