PBR: Raging Bulls

بازی اندروید PBR: Raging Bulls v1.1.0.8 گاو بازی

در بازی PBR: Raging Bulls بر روی گاو های خشمگین و عصبانی سوار شوید تا در مسابقات جهانی گاو بازی شرکت کنید. در این مسابقات شما می‌بایست سوار بر روی یک گاو فوق العاده خشمگین بنشینید و با کنترل افسار و تمرکز خود را بر روی آن نگه دارید تا پیروز مسابقات شوید.همانطور که اشاره شد در بازی PBR: Raging Bulls وظیفه اصلی شما در مسابقات گاو بازی همانطور که از نامش …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۲۵ 529 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی PBR: Raging Bulls بر روی گاو های خشمگین و عصبانی سوار شوید تا در مسابقات جهانی گاو بازی شرکت کنید. در این مسابقات شما می‌بایست سوار بر روی یک گاو فوق العاده خشمگین بنشینید و با کنترل افسار و تمرکز خود را بر روی آن نگه دارید تا پیروز مسابقات شوید.همانطور که اشاره شد در بازی PBR: Raging Bulls وظیفه اصلی شما در مسابقات گاو بازی همانطور که از نامش پیداس سوار شدن بر روی یک گاو و طاقت آوردن در یک مدت خاص می‌باشد به این صورت که شما باید برای یک مدت کوتاه و یا طولانی که توسط بازی تعیین می‌شود از افسار گاو بگیرید و سقوط نکنید در نتیجه به پیروی دست پیدا خواهید کرد و بر عکس اگر افسار را از دست بدهید گاو به شما آسیب های شدید وارد خواهد کرد.

بازی PBR: Raging Bulls به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون محدودیت هستید.

بازی PBR: Raging Bulls یک گیم در سبک ورزشی برای تمامی رده های سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت RED Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده که اطلاعات دقیقی از این شرکت در دسترس نمی‌باشد. دانلود بازی PBR: Raging Bulls در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱ میلیون نسخه و امتیاز کسب شده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵٫۰ می‌باشد.

PBR: Raging Bulls

بازی ورزشی اندروید PBR: Raging Bulls

 در گیم گاو بازی شما برای پیروز شدن نیازمند تکنیک هایی هستید که در ابتدای بازی به شما آموزش داده می‌شود البته باید ذکر کرد که در ابتدا کاراکتر شما به عنوان یک فرد تازه کار می‌باشد و تجربه ای در این مورد ندارد اما بعد از گذشت چند مسابقه حتما به یک گاو سوار حرفه ای تبدیل خواهید شد. در بازی جدولی از رکورد های شما وجود دارد که آخرین امتیاز هر مسابقه شما در آنجا درج می‌شود با استفاده از این جدول می‌توانید به خود چالش های القا کنید که رکورد خود را بشکنید. اگر به سبک بازی های ورزشی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Photo Finish Horse Racing و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید PBR: Raging Bulls :

  • آفلاین و آنلاین
  • واکنش سریع گاو ها
  • قابلیت انجام سریع دستور ها توسط شما
  • کاربری بسیار ساده و مهیج
  • قابلیت شخصی سازی کاراکتر
  • قابلیت بازی در چند سطح (آسان - متوسط - سخت)

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید PBR: Raging Bulls :

  • اضافه شدن چالش ها و فرصت های روزانه
  • اضافه شدن 3 گاو جدید
  • زین های جدید
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید PBR: Raging Bulls
بازی اندروید PBR: Raging Bulls
بازی اندروید PBR: Raging Bulls
بازی اندروید PBR: Raging Bulls

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.0.8 حجم 11 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده