Parkour Simulator 3D

بازی اندروید Parkour Simulator 3D v1.5.1 شبیه سازی پارکور

بازی Parkour Simulator 3D همانطور که از نامش پیداست یک عنوان موبایلی شبیه ساز ورزش پارکور بوده که از طرفداران بسیاری در دنیا برخوردار است. در این میان استودیو Akadem دست به کار شده و به توسعه بازی موبایلی شبیه ساز پارکور Parkour Simulator 3D پرداخت. در این بازی شما باید با انجام آموزش هایی به یک فرد پارکورباز حرفه ای تبدیل شوید و بتوانید مراحل را به آسانی سپری نمایید. …

۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 997 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Parkour Simulator 3D همانطور که از نامش پیداست یک عنوان موبایلی شبیه ساز ورزش پارکور بوده که از طرفداران بسیاری در دنیا برخوردار است. در این میان استودیو Akadem دست به کار شده و به توسعه بازی موبایلی شبیه ساز پارکور Parkour Simulator 3D پرداخت. در این بازی شما باید با انجام آموزش هایی به یک فرد پارکورباز حرفه ای تبدیل شوید و بتوانید مراحل را به آسانی سپری نمایید. یادگیری و تمرین برای کسب مهارت در بازی پارکور دشوار نخواهد بود اما نیاز است تا مدت زمانی سپری شود تا به فردی حرفه ای در این زمینه تبدیل شوید.

این بازی در گوگل پلی امتیاز ۴/۵ را دریافت کرد و با هزاران بار دانلود نشان داده نه تنها پارکور ورزش پرطرفداری بوده بلکه استودیو Akadem نیز در توسعه این بازی موفق عمل کرده است. برای انجام این بازی کافی است مراحل ترینینگ را سپری کنید و سپس به عبور از مراحل بپردازید که می تواند شما را برای تبدیل شدن به یک ورزشکار پارکور حرفه کمک کند.

 Parkour Simulator 3D

 

شبیه سازی ورزش پارکور Parkour Simulator 3D

تجربه بازی شبیه ساز ورزش مهیج پارکوری چون Parkour Simulator 3D برای طرفداران این ورزش می تواند بسیار لذت بخش باشد. شما با انجام حرکات خوب قادرید امتیاز کسب کرده و در نهایت پولی بدست آورید. همچنین آیتم هایی جمع آوری کنید و به مراحل بعدی رفته تا با حرکات جدید و مهارت های حرفه ای تر آشنا شوید.

در بازی با موقعیت های مختل شهری، ساختمان های بزرگ، زمین های ناهموار و برخی دیگر رو به رو می شوید. گرافیک خیره کننده در کنار موسیقی متن جالب لذت انجام گیم پلی بازی می تواند جالب توجه باشد. به هر حال اگر از علاقمندان این سبک ورزش هستید و نمی توانید به شکل واقعی آن را انجام دهید انجام بازی Parkour Simulator 3D می تواند سرگرم کننده محسوب شود.


ویژگی های کلیدی Parkour Simulator :

  • گرافیک باکیفیت و رنگی
  • مراحل چالش برانگیز با کسب مهارت
  • موسیقی متن مهیج
  • حالت های مختلف

تغییرات نسخه جدید Parkour Simulator :

  • هیجان بیشتر در نسخه جدید
  • ترفندهای جدید افراطی؛
  • باز کردن نقطه پارکور که در آن شما می توانید انجام انواع حرکتی که می خواهید انجام دهید.
  • موانع تعاملی پویا
  • شخصیت جدید تراسیور

پیش نمایش

Parkour Simulator
Parkour Simulator
Parkour Simulator

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5.1 حجم 71 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده