Parker’s Driving Challenge

بازی اندروید Parker’s Driving Challenge v1.1 چالش پارک و رانندگی

بازی اندروید Parker’s Driving Challenge  یک بازی مسابقه‌ای و چالش پارک از استودیو Play With Games می باشد که در آن شما باید در کوتاه ترین زمان ممکن، ماشین اسپرت خود را به محل تعیین شده رسانده و آن را در محوطه تعیین شده پارک نمایید. بازی Parker’s Driving Challenge ترکیب سرگرم کننده ای از سبک های مختلف مسابقه ای و چالش پارک و تعقیب و گریز می باشد که به عنوان یک …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۶ 1276 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Parker’s Driving Challenge  یک بازی مسابقه‌ای و چالش پارک از استودیو Play With Games می باشد که در آن شما باید در کوتاه ترین زمان ممکن، ماشین اسپرت خود را به محل تعیین شده رسانده و آن را در محوطه تعیین شده پارک نمایید.

بازی Parker’s Driving Challenge ترکیب سرگرم کننده ای از سبک های مختلف مسابقه ای و چالش پارک و تعقیب و گریز می باشد که به عنوان یک بازی کم حجم از ماموریت و قابلیت های فراوانی برخوردار می باشد. شما در نقش یک مامور ویژه سوار بر ماشین مدرن و خارق العاده خود قرار است تا با پیدا کردن شخص مخربی به نام Hood از عملی شدن نقشه های آن جلوگیری کنید. که در این راه همکاران شما با شرح نحوه کنترل و انجام ماموریت ها به شما کمک خواهند کرد.

گیم پلی Parker’s Driving Challenge

چالش اصلی شما در این بازی کنترل خودرو و هدایت آن به محل های تعیین شده و پارک صحیح آن در منطقه تعیین شده می باشد. با این حال ماموریت هاب آسانی در پیش روی شما قرار نخواهند گرفت چرا که شما باید این عمل را در زمان محدودی انجام داده و هر چقدر که بتوانید سرعت عمل خود را افزایش دهید، امتیاز بیشتری را کسب می کنید. اما در کنار سرعت عمل، چالش دیگر بازی مسیر های پر پیچ و خم بازی می باشد به طوری قرار نیست با یک مسیر صاف و پیست های سرعتی رو به رو شوید. بازی پارکر درایوینگ چلنج از چالش های پر پیچ و خمی برخوردار می باشد.

 

Parker’s Driving Challenge

 

تنوع مراحل بازی Parker’s Driving Challenge

با شروع بازی نیم دایره هایی سبز رنگ مسیر مشخص شده قرار دارد که شما باید با عبور از آن ها، تمامی دایره های بازی را پشت سر گزاشته و به محل پارک بازی برسید و سعی کنید تا ماشین را به دقت در محل مشخص شده پارک کرده تا کپسول پارک بازی پر شده تا بتوانید به مرحله بعد صعود کنید. با این حال مسیر بازی پر از پیچ و خم های خطرناکی می باشد که با یک لحظه غفلت شما را از مسیر خارج کرده و در صورتی که به صورت متوالی با شئ برخورد کنید بازی را خواهید باخت.
چالش های بازی به در مد مختلف در دسترس شما قرار می گیرند. چالش ابتدایی پارک ماشین خود در زمان تعیین شده می باشد، دومین چالش دنبال کردن و دستگیر کردن مجرم در حال گریز در زمان تعیین شده می باشد و در سومین چالش بازی باید در وقت محدود تمامی اشیاء موجود در رادار را یافته و آن ها را جمع آوری کنید. شما در ابتدای بازی یک ماشین شش چرخ مدرن را در ست خواهید گرفت که امکان ارتقا آن را از طریق امتیازات کسب شده دارید. در ادامه می توانید ماشین های تراک چهار چرخ و یا ماشین پرنده را نیز به مجموعه خود افزوده و آن ها را ارتقا دهید.

کنترل بازی چالش پارک کردن

بازی چالش رانندگی و پارک ماشین را می توان یک بازی سخت دانست. اما با این حال این بازی همانند بازی Turbo League از کنترل روان و ساده ای برخوردار می باشد که به سرعت در دقائق ابتدایی به آن عدات خواهید کرد. شما کنترل ماشین های خود را از طریق دکمه های مجازی در دست خواهید گرفت. برای کنترا جهتی می توانید از دو دکمه چپ و راست در سمت چپ استفاده کرده و برای به حرکت درآوردن ماشین دو دکمه پدال گاز و ترمز در سمت راست قرار دارد. ماشین به طور خودکار به سمت جلو حرکت خواهد کرد اما در بعضی مواقع نیاز است تا برای پارک کردن درست ماشین، با دنده عقب حرکت کنید که برای این کار می توانید با کلیک بر دکمه دنده سبز رنگ F آن را به وضعیت دنده عقب R تغییر دهید. همچنین در مواقعی که ماشین به پرواز در می آید می توانید با استفاده از دکمه لغزاننده ای که در سمت چپ نمایان می شود. خودرو را به سمت بالا و پایین هدایت کنید.

گرافیک و محیط بازی

حالت پیشفرض نمایش بازی از پشت کار خواهد بود، اما می توانید در شرایط مختلف، مکان دوربین را به دلخواه تغییر دهید. به طوری که با کلیک بر دکمه دوربین در سمت چپ صفحه می توانید، نمایه بازی را از پشت خودرو به جلوی کاپوت و یا از بالا تغییر دهید. با وجود حجم کم بازی شاهد یک تجربه سه بعدی خواهید بود. توسعه دهندگان بازی هیچ گاه شما را به یک منطقه تکراری وارد نخواهند کرد و همواره با محیط های جدیدی رو به رو خواهید شد. جای جای بازی مملو از علائم و جزئیات بالا می باشد که قابل تحسین بود و با توجه به بافت های گرافیکی با کیفیت، افکت های تصویری متعدد و همراهی داستانی صوتی می توان نمره کاملی را در این بخش به بازی داد.

بازی اندرویدی Parker’s Driving Challenge با ترکیب هر دو المان سرعت و دقت تجربه ای خاص و منحصر به فرد را به وجود آورده است. در کنار سرعت بالا به کسب امتیاز بیشتر به شما کمک کخواهد کرد. اما حرکت سریع در این بازی به دلیل پیچ و خم های بسیار خود می تواند مانع و عامل اصلی باخت شما شود. تاکنون این بازی بیش از ۵۰۰ هزار بار از سوی کاربران گوگل پلی دانلود شده که نتیجه آن کسب نمره خوب ۴٫۴ از ۵ نمره بوده است. هم اکنون می توانید این بازی مسابقه ای و چالش پارک اندرویدی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Parker’s Driving Challenge :

  • سه چالش مختلف با ماموریت های متفاوت
  • خودرو های متنوع و قابل خرید بازیض
  • امکان ارتقا ماشین های اسپرت خریداری شده
  • تنوع بالای محیطی در هر مرحله
  • گرافیک با کیفیت و سه بعدی بازی
  • امکان به پرواز درآوردن ماشین های مدرن
  • کنترل روان و ساده بازی از طریق کلید های مجازی
  • امکان تغییر نمای دوربین

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Parker’s Driving Challenge :

  • اضافه شدن زبان‌های چینی، فرانسوی، آلمانی، روسی و ...
  • بهبود و ثبات عمکرد بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Parker’s Driving Challenge
بازی اندروید Parker’s Driving Challenge

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 79 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده