Paradise Bay

بازی اندروید Paradise Bay v3.4.0.6380 خلیج بهشتی

اگر به کشاورزی، مزرعه داری و پرورش حیوانات علاقه دارید و یکی از آرزو های شما تبدیل شدن به یک مزرعه دار بزرگ است اما امکانات لازم را ندارید بهترین گزینه بازی Paradise Bay می‌باشد. در این گیم شما در یک جزیره بهشتی به یک مزرعه دار تبدیل می‌شوید. از وظیاف یک مزرعه دار خوب می‌توان به پرورش حیوانات و استفاد های مادی از آن ها، ساخت مزارع و رسیدی …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۲-۰۳ 442 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به کشاورزی، مزرعه داری و پرورش حیوانات علاقه دارید و یکی از آرزو های شما تبدیل شدن به یک مزرعه دار بزرگ است اما امکانات لازم را ندارید بهترین گزینه بازی Paradise Bay می‌باشد. در این گیم شما در یک جزیره بهشتی به یک مزرعه دار تبدیل می‌شوید. از وظیاف یک مزرعه دار خوب می‌توان به پرورش حیوانات و استفاد های مادی از آن ها، ساخت مزارع و رسیدی به آن ها و… اشاره کرد.همانطور که گفته شد در بازی Paradise Bay شما در نقش یک مزرعه دار ایفای نقش خواهید کرد. در بازی ابتدا شما وارد یک جزیره شده و در آنجا به ساخت و ساز مشغول می‌شوید. برای داشتن یک مزرعه خوب اول از همه باید یک باغچه و یک فضا برای حیوانات ایجاد کنید تا در آن مکان پرورش یابند. بعد از پرورش گیاهان و حیوانات شما می‌توانید استفاده های زیادی از آن ها ببرید.

بازی Paradise Bay به صورت آنلاین است و همیشه به اتصال اینترنتی نیاز دارد به این معنی که وقتی بخواهید بازی را انجام دهید با حتما به نت متصل باشید و اگر نت نداشته باشید قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Paradise Bay یک گیم آنلاین در سبک تفننی با رده سین می‌باشد. این بازی توسط شرکت King برای نسخه های اندوریدی تولید شده  ومنتشر گشته است. از دیگر عنواین ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به King Pro Challenge اشاره کرد. دانلود بازی Paradise Bay در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵ می‌باشد.

Paradise Bay

بازی Paradise Bay

خرج و مخارج یک کشاورز و مزرعه دار از محصولاتش به دست می‌آید پس نتیجه می‌گیریم که هرچه محصولات با تنوع بیشتر و بهتر داشته باشیم درآمد بیشتری هم خواهیم داشت. برای کسب درآمد بیشتر پیشنهاد می‌کنیم همیشه به تولید محصولاتی مانند شیر و پنیر بپردازید که همیشه فروش دارند و می‌توانند برای شما سود آور باشند و یا می‌توانید با پرورش انواع حیوانات از مزایای آن ها استفاده کنید که هرکدام مزایای خاص خود را دارد. اگر به سبک بازی های تفننی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Knife Hit و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Paradise Bay :

  • قابلیت سفارشی سازی جزیره
  • قابلیت گشت در جزیره و کشف مناطق جدید
  • کشف و پرورش حیوانات ناشناخته در جزیره
  • استفاده از منابع طبیعی برای بدست آوردن ثروت
  • قابلیت تجارت با دیگر جزایر و کسب ثروت
  • قابلیت خرید و فروش محصولات شما در بازار

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Paradise Bay :

  • رفع اشکلات جزئی
  • رفع مشکلات آب و هوا

پیش نمایش

بازی اندروید Paradise Bay
بازی اندروید Paradise Bay
بازی اندروید Paradise Bay
بازی اندروید Paradise Bay

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.4.0.6380 حجم 91 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده