Paper.io

بازی اندروید Paper.io v3.7.2 پیپریو تصرف اراضی

بازی Paper.io یک سادگی خاص را در دل خود دارد که وقتی با جذابیت آن همراه می شود می تواند هر کسی را به سمت خود جذب کند. در این بازی شما هدف ساده ای خواهید داشت و می تواند وقت زیادی صرف رسیدن به آن بکنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی هایی که هدف ساده ای برای برنده شدن کاربر در نظر می گیرند، عموما …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۷ 1277 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Paper.io یک سادگی خاص را در دل خود دارد که وقتی با جذابیت آن همراه می شود می تواند هر کسی را به سمت خود جذب کند. در این بازی شما هدف ساده ای خواهید داشت و می تواند وقت زیادی صرف رسیدن به آن بکنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی هایی که هدف ساده ای برای برنده شدن کاربر در نظر می گیرند، عموما می توانند موفقیت خوبی کسب کنند، زیرا کاربر کمتر دچار سردرگمی می شود و همین سادگی هدف می تواند او را ترغیب کند تا به این هدف ساده برسد و در بازی موفق شود. در این گونه بازی ها شما نباید کار های زیادی برای موفق شدن انجام بدهید و یا معما های مختلفی را حل کنید، شما فقط باید یک کار را با دقت و به بهترین شکل انجام دهید. بازی Paper.io نیز دقیقا چنین بازی می باشد. شاید در ابتدا بازی بسیار ساده به نظر برسد ولی هر چه بیشتر در بازی پیش بروید، شما باید دقت بیشتری به خرج بدهید تا در این بازی موفق شوید.

بازی Paper.io را استودیوی بازی سازی VOODOO ساخته است. این استودیو بعد از تجربه ی ساخت ۲ بازی موفق، این بار این بازی را به بیرون عرضه کرده است که خود توانسته موفقیت های چشمگیری کسب کند. این بازی توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون بار دانلود شود که یک آمار بسیار خوب تلقی می شود.

 

Paper.io

 

در Paper.io قلمروی بزرگ تر را از آن خود کنید

همانطور که گفته شد، در این بازی شما هدفی ساده را پیش رو دارید، شما فقط باید بتوانید قلمروی بزرگتر را اشغال کنید. شاید این نوع هدف گذاری و البته شیوه ی بازی ما را یاد بازی Agar.io نیز بیاندازد. در این بازی شما می بایست فضای بزرگ تر را اشغال کنید و از طرفی مراقب باشید تا فضا و قلمرو شما توسط حریف شما اشغال نشود، زیرا در این بازی دزدی و اشغال زمین های یکدیگر کاملا آزاد است. شما فقط زمانی می توانید از برد خود مطمئن شوید که کل فضا را در اختیار خود قرار داده باشید.

در این بازی اگر دم شما توسط با حریف برخورد کند، شما بازی را خواهید باخت. پس مواظب باشید از چه مسیری عبور می کنید تا هیچ گونه تماسی با حریف نداشته باشید.

در بازی  Paper.io شما یک هدف ساده را در پیش رو دارید که باید از نهایت دقت خود استفاده کنید تا به آن برسید. شما می توانید بازی Paper.io را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Paper.io :

  • گیم پلی بسیار ساده
  • بازی آفلاین و جذاب
  • طراحی رنگی صحنه های بازی
  • انیمیشن‌های جذاب و مختلف هنگام برخورد
  • صدا گذاری ملایم و آرام بخش

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Paper.io :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Paper.io
بازی اندروید Paper.io
بازی اندروید Paper.io

دانلود باکس Download Box

نسخه 3.7.2 حجم 55 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده