Panorama 360 Camera

نرم افزار اندروید Panorama 360 Camera v5.3.6 دوربین ۳۶۰ درجه ی پانوراما

نرم افزار Panorama 360 Camera می تواند به راحتی برای شما عکس های پانوراما با زاویه ی ۳۶۰ درجه ثبت کند. با این نرم شما می توانید بدون هیچ سختی و یا وسیله ی اضافی ای عکس های ۳۶۰ درجه بگیرید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. عکاسی با تلفن های هوشمند روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و عکس های زیادی می بینیم که …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۹ 1870 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار Panorama 360 Camera می تواند به راحتی برای شما عکس های پانوراما با زاویه ی ۳۶۰ درجه ثبت کند. با این نرم شما می توانید بدون هیچ سختی و یا وسیله ی اضافی ای عکس های ۳۶۰ درجه بگیرید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

عکاسی با تلفن های هوشمند روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و عکس های زیادی می بینیم که با تلفن های هوشمند گرفته شده است. از همین رو، سازندگان تلفن های هوشمند در هر بار عرضه ی موبایلی جدید، دوربین آن را به نسبت قبل قوی تر و مجهز تر می کنند تا بتواند افراد بیشتری را به خرید آن موبایل ترغیب کند. امروزه عکاس های حرفه ای را می بینیم که با تلفن هوشمند خود عکس های زیبایی ثبت می کنند. از این رو نرم افزار های ویرایش عکس و یا عکاسی زیادی در دنیای اندروید وجود دارد که از بین آن ها می توان به Prisma و Retrica اشاره کرد.

یکی از انواع عکاسی که چند وقتی می باشد که روی کار آمده و توانسته است طرفداران خاص خود را ثبت کند، عکاسی ۳۶۰ درجه می باشد. در این حالت عکاسی شما می توانید عکس هایی بگیرید که در آن می توانید کل محیط اطراف خود را به صورت ۳۶۰ درجه ثبت کنید و هنگام مشاهده ی آن می توانید عکس ثبت شده ی خود را بچرخانید تا کل محیط را ببینید. خیلی از مردم نمی توانستند این نوع عکاسی را به خاطر سختی و یا نداشتن دوربین حرفه ای تجربه کنند. با روی کار آمدن Panorama 360 Camera شما نیز می توانید چنین عکس هایی ثبت کنید و سایر عکس های ۳۶۰ درجه را روی تلفن هوشمند خود مشاهده کنید.

این نرم افزار را شرکت TeliportMe ساخته است. این شرکت به طور ویژه ای روی عکاسی ۳۶۰ درجه کار می کند. نرم افزار Panorama 360 Camera نیز تاکنون توانسته فقط در گوگل پلی حدود ۸ میلیون بار دانلود شود که نشان دهنده ی علاقه ی مردم به این نوع عکاسی می باشد.

 

Panorama 360 Camera

 

با Panorama 360 Camera عکس های ۳۶۰ درجه بگیرید

با این نرم افزار شما می توانید فقط با فشردن یک دکمه و چرخاندن دست خود عکس های ۳۶۰ درجه ثبت کنید و آن ها را روی شبکه های اجتماعی که از عکس های ۳۶۰ درجه پشتیبانی می کنند از جمله Tumblr به اشتراک بگذارید. علاوه بر این شما می توانید دیگر عکس های ۳۶۰ درجه را نیز ببینید.

با نرم افزار Panorama 360 Camera شما می توانید به راحتی عکس های ۳۶۰ درجه ثبت کنید. شما می توانید نرم افزار Panorama 360 Camera را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Panorama 360 Camera :

  • امکان ثبت عکس های پانوراما 360 درجه
  • امکان به اشتراک گذاری مستقیم عکس های ثبت شده
  • مشاهده ی عکس های 360 درجه دیگران
  • ابزار‌های متعدد برای ویرایش

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Panorama 360 Camera :

  • پشتیبانی از حالت VR
  • امکان اضافه کردن لوگو
  • رفع مشکلات جزئی و اضافه شدن ویژگی‌های دیگر

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Panorama 360 Camera
نرم افزار اندروید Panorama 360 Camera
نرم افزار اندروید Panorama 360 Camera

دانلود باکس Download Box

نسخه 5.3.6 حجم 12 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده