PadTV HD

نرم افزار اندروید PadTV HD v2.2.0.1 گیرنده ی تلویزیون دیجیتال

PadTV HD نام  یکی از نرم افزارهای کاربردی اندروید می باشد که به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید تمامی شبکه های تلویزیون دیجیتال را کاملا رایگان و بدون استفاده از هیچ نوع اینترنتی تماشا نمایید. نرم افزار PadTV HD یکی از بهترین نرم افزار های نمایش شبکه های تلویزیون دیجیتال برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط توسعه دهنده ی نرم افزاری Geniatech Inc., LTD. ساخته و …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۹ 4342 بار بدون دیدگاه AHJ

PadTV HD نام  یکی از نرم افزارهای کاربردی اندروید می باشد که به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید تمامی شبکه های تلویزیون دیجیتال را کاملا رایگان و بدون استفاده از هیچ نوع اینترنتی تماشا نمایید.

نرم افزار PadTV HD یکی از بهترین نرم افزار های نمایش شبکه های تلویزیون دیجیتال برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط توسعه دهنده ی نرم افزاری Geniatech Inc., LTD. ساخته و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است.

شاید کنجکاو شده باشید که چگونه ممکن است بتوان شبکه های تلویزیون دیجیتال را بدون استفاده از اینترنت تماشا کرد. اما این کار شدنی است. بله!  قطعا این کار بدون استفاده از هیچ دستگاهی امکان پذیر نمی باشد. شما می توانید با استفاده از یک گیرنده ی دیجیتال اندروید و همچنین با استفاده از این نرم افزار به تماشای شبکه های تلویزیون دیجیتال بپردازید. برای آشنایی بیشتر با این نوع گیرنده ها و خرید آن کلیک کنید.

 

PadTV HD

 

نرم افزار اندروید PadTV HD

نرم افزار PadTV HD به شما اجازه می دهد تا در هر زمان و هر مکان بتوانید تمامی شبکه های تلویزیونی را با استفاده از دستگاه اندرویدی و همچنین گیرنده ی دیجیتالی خود دریافت کرده  و از تماشای آن ها لذت ببرید.

از بهترین ویژگی های این نرم افزار میتوان به مواردی همچون امکان استفاده از آن در هر کشوری که از هریک از سیستم های مخابراتی DVB-T/DVB-T2، ISDB-T و ATSC استفاده می کند، امکان نمایش EPG برای بررسی راهنمای برنامه های تلویزیونی، قابلیت پرکاربرد و فوق العاده ی ضبط برنامه های تلویزیونی و ذخیره آن در گوشی خود و همچنین پشتیبانی این نرم افزار از زبان های مختلف و همچنین زبان شیرین فارسی اشاره کرد که همه ی این موارد باعث تبدیل این نرم افزار به یکی از بهترین نرم افزار های پخش کننده شبکه های  تلویزیون دیجیتال بر روی اندروید  شده است.

جهت استفاده از این نرم افزار گوشی شما باید داری حداقل مشخصات مورد نیازی باشد که در پایین نام برده شده اند.

سیستم مورد نیاز جهت استفاده:

  • PadTV با تیونر تلویزیون سازگار
  • دستگاه اندروید دو هسته ای با قدرت یک گیگاهرتز و یا بالاتر
  • قابلیت حالت USB Host
  • پخش ویدئو MPEG-4/H.264 نیاز به پردازنده با پشتیبانی از NEON دارد.

ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید PadTV HD :

  • امکان پخش زنده تلویزیون FTA و تغییر کانال ها
  • قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی FTA و ذخیره در دستگاه تلفن همراه خود
  • قابلیت پخش برنامه های ضبط شده شما
  • امکان نمایش EPG برای بررسی راهنمای برنامه های تلویزیونی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید PadTV HD :

  • رفع برخی از اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید PadTV HD
نرم افزار اندروید PadTV HD
نرم افزار اندروید PadTV HD

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.2.0.1 حجم 15 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده