PAC-MAN Championship Edition

بازی اندروید PAC-MAN Championship Edition v1.2.4 قهرمان پک من

در بازی محبوب پک من همانند عناوین دیگر شما باید از شر روح های سرگردان رنگارنگ به دور باشید و به خوردن نقطه ها بپردازید تا کسب امتیازی برای شما محسوب شود. با کسب امتیاز می توانید به مراحل بعدی ورود پیدا کرده و چالش های دیگری را تجربه کنید. در بازی  PAC-MAN Championship Edition خاطره انگیزه شما باید از روح های سرگردان دوری کرده زیرا در صورت مواجه شدن …

۱۳۹۶-۰۹-۰۹ 461 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

در بازی محبوب پک من همانند عناوین دیگر شما باید از شر روح های سرگردان رنگارنگ به دور باشید و به خوردن نقطه ها بپردازید تا کسب امتیازی برای شما محسوب شود. با کسب امتیاز می توانید به مراحل بعدی ورود پیدا کرده و چالش های دیگری را تجربه کنید. در بازی  PAC-MAN Championship Edition خاطره انگیزه شما باید از روح های سرگردان دوری کرده زیرا در صورت مواجه شدن با آنها نیروی خود را از دست داده و خواهید باخت.

بازی PAC-MAN Championship Edition عنوان برگرفته از سری بازیهای محبوب نوستالوژیک پک من بوده که تاکنون عناوین متعددی برمبنی آن ساخته شده است. پک من یا نقطه خور بازی بوده که در دهه های اخیر محبوب بسیاری داشت اگرچه در حال حاضر نیز تعداد طرفداران آن کم نیستند و باید این بازی را جذاب و قابل توجه دانست.

کار ساخت بازی برعهده شرکت باندای نمکو گیمز اینترنتینمنت بوده که در صنعت بازیهای ویدئویی ناشری بزرگ محسوب می شود. عناوین این شرکت همیشه با چاشنی هیجان و لذت همراه است و در این میان عنوان موبایلی PAC-MAN Championship Edition نیز شامل آن می شود. همچنین برای افزایش سرعت عمل خود می توانید عنوان مشابه بازی پک من را که Ms. Pac-Man نام دارد را تجربه کنید.

PAC-MAN Championship Edition

بازی محبوب و خاطرانگیز پک من

در بازی PAC-MAN Championship Edition نوع گیم پلی هماننده بازیهای پیشین بوده و تنها گرافیک متفاوتی برای این عنوان در نظر گرفته شده است. متاسفانه PAC-MAN CE DX هزینه داشته و به طور رایگان در گوگل پلی منتشر نشده است. اما با این حساب بسیاری از گیمرها و بازیکنان موبایل آن را به جهت گیم پلی هیجان انگیز و خاطره انگیز خریداری کرده و به دانلود آن می پردازند. همچنین امتیاز بازی  PAC-MAN Championship Edition در گوگل پلی به ۴٫۵ از ۵ رسیده و بیش از هزاران بار مورد دانلود قرار گرفته که نشان می دهد استقبال از این بازی بسیار قابل توجه بوده است. همواره می توانید جدید ترین نسخه بازی پک من را از وب سایت یزد اپلیکیشندانلود کنید.


ویژگی های کلیدی PAC-MAN Championship Edition :

  • شامل سه حالت Score Attack, Time Trial, Ghost Combo
  • 10 مرحله مختلف
  • شامل 132 سطح گوناگون با گیم پلی هیجان انگیز
  • قابلیت کسب میوه ها
  • گیم پلی آسان

تغییرات نسخه جدید PAC-MAN Championship Edition :

  • رقع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

PAC-MAN Championship Edition
PAC-MAN Championship Edition
PAC-MAN Championship Edition

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.4 حجم 11 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده