Oxin Channel

نرم افزار اندروید Oxin Channel v3.8 اکسین چنل

نرم افزار Oxin Channel می تواند معلم زبان انگلیسی خوبی برای شما باشد. شما با این نرم افزار می توانید مهارت های زبان انگلیسی خود در هر زمینه ای را بهبود ببخشید و یا موارد جدیدی بیاموزید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. یادگیری زبان انگلیسی امروزه یک نیاز حیاتی به حساب می آید. از آنجا که زبان اصلی اینترنت و تعداد زیادی از نرم افزار ها …

آنلاین ۱۳۹۸-۰۱-۲۰ 4049 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار Oxin Channel می تواند معلم زبان انگلیسی خوبی برای شما باشد. شما با این نرم افزار می توانید مهارت های زبان انگلیسی خود در هر زمینه ای را بهبود ببخشید و یا موارد جدیدی بیاموزید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

یادگیری زبان انگلیسی امروزه یک نیاز حیاتی به حساب می آید. از آنجا که زبان اصلی اینترنت و تعداد زیادی از نرم افزار ها انگلیسی می باشد، دانستن و به کار گیری زبان انگلیسی بسیار ضروری شده است. همچنین زبان انگلیسی هم اکنون در بسیاری از کشور ها به عنوان زبان دوم شناخته می شود. بنابراین اگر شما به کشور دیگری سفر کنید، مسلما دانستن زبان انگلیسی می تواند کمک زیادی به شما بکند.

این روز ها، اکثر افراد دغدغه ها و مشغله های زیادی دارند، از این رو دیگر فرصتی برای رفتن به آموزشگاه های مختلف برای یادگیری زبان انگلیسی ندارند. اینجاست که تکنولوژی و تلفن های هوشمند به کمک ما می رسند. ما می توانیم با اپلیکیشن های موجود زبان انگلیسی را بیاموزیم و یا مهارت خود را در زمینه های مختلف آن تقویت کنیم. نرم افزار Oxin Channel نیز یکی از همین نرم افزار ها می باشد که شما با آن می توانید بدون مراجعه به آموزشگاه و در هر وقت که تمایل داشتید به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. از دیگر نرم افزار های مشابه می توان به نرم افزار CASCO اشاره کرد.

 

Oxin Channel

 

با Oxin Channel ، راحت تر زبان انگلیسی را یاد بگیرید

همانطور که گفته شد، با نرم افزار Oxin Channel شما می توانید از راه دور و در هر زمان که وقت داشتید به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. در این نرم افزار شما می توانید مهارت های مختلف در زبان انگلیسی از جمله گرامر، شنیداری و .. خود را بهبود ببخشید و نکات جدیدی بیاموزید.

در این نرم افزار، شما زبان انگلیسی را به روش انجمن آموزش اروپا یاد خواهید گرفت. در این اپلیکیشن تمرین هایی وجود دارند که با پیشرفت شما در آموزش سطح دشواری آن ها نیز بیشتر می شود تا یادگیری شما بیشتر شود. علاوه بر این ها در نرم افزار به شما به صورت تصویری آموزش هایی داده می شود. علاوه بر این در Oxin Channel دوره هایی وجود دارد که می توانید در آن ها ثبت نام کنید و یک مدرس زبان به صورت آنلاین در طول آموزش همراه شما باشد.

با نرم افزار Oxin Channel یادگیری زبان انگلیسی بسیار ساده تر و سریع تر از آنچه که فکر می کنید، پیش خواهد رفت. شما می توانید نرم افزار Oxin Channel را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Oxin Channel :

  • دارای آموزش های تصویری
  • دارای آموزش برای قسمت های مختلف زبان انگلیسی
  • وجود تمرین هایی در هر قسمت
  • امکان ثبت نام در دورهای آموزشی ویژه به همراه مدرس آنلاین
  • هشدار روزانه برای تمرینات

تغییرات نسخه جدید Oxin Channel :

  • بهبود کارکرد نرم افزار

پیش نمایش

Oxin Channel
Oxin Channel
Oxin Channel
Oxin Channel

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.8 حجم 12 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده