Overkill Strike: Best Shooting Games

بازی اندروید Overkill Strike: Best Shooting Games v3.0.1 آورکیل استریک: بهترین بازی تیراندازی

آیا شما به بازی‌های آنلاین و چند نفره علاقه دارید؟ بازی Overkill Strike: Best Shooting Games میتواند یکی از برترین بازی‌های اندروید در سبک اکشن باشد، این بازی با داشتن محیط‌های جذاب و چند نفره بودنش بسیار طرفدار دارد به طوری که در پلی استور بیش از ۵ میلیون نصب را در بین سایر بازی‌ها به خود اختصاص داده است. این بازی را میتوان تلفیقی از بازی‌های نقش آفرینی، استراتژی …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۰۲ 636 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

آیا شما به بازی‌های آنلاین و چند نفره علاقه دارید؟ بازی Overkill Strike: Best Shooting Games میتواند یکی از برترین بازی‌های اندروید در سبک اکشن باشد، این بازی با داشتن محیط‌های جذاب و چند نفره بودنش بسیار طرفدار دارد به طوری که در پلی استور بیش از ۵ میلیون نصب را در بین سایر بازی‌ها به خود اختصاص داده است. این بازی را میتوان تلفیقی از بازی‌های نقش آفرینی، استراتژی و اکشن دانست، پس شما باید تمام حواستان را به بازی بسپارید و با پشت کار به جلو حرکت کنید. این بازی به برای هر شخصی آسان نخواهد بود زیرا درآن جزئیات بسیاری به کار برده شده است و کار گروهی و استفاده از تسلیحات مختلف میتواند نقش اساسی را در پیروزی شما ایفا کند.

Overkill Strike: Best Shooting Games برای چندین پلتفرم مختلف از جمله اندروید، آی او اس، نینتندو، پلی استیشن و ایکس باکس توسعه یافته است، اما برای اجرای آن در دستگاه‌‌های اندروید، شما نیاز دارید به ۱ گیگابایت رم و اندروید بالای ۴٫۴، که همه اینها تقریبا بر روی اکثر دیوایس‌های تحت پوشش اندروید قرار دارد. در بازی Overkill Strike: Best Shooting Games بیش از ۲۰ مرحله و محیط مختلف وجود دارد که باید با تروریست‌ها به جنگ بپردازید، وجود بیش از ۵۰ نوع سلاح و امکان شخصی سازی هر یک به شما این امکان را میدهد تا به پیروزی نزدیک شوید. بازی اعتصاب کشنده را می توان یکی از بازی های موفق و محبوب در سبک اکشن دانست، دز کنار این بازی می توان بازی Reporter 2 را معرفی کرد که با سبکی مشابه، یک بازی پر استرس و هیجان انگیز است.

 

Overkill Strike: Best Shooting Games

 

بازی اندروید اعتصاب کشنده Overkill Strike: Best Shooting Games

همانطور که در بالا نیز گفته شد بدون شک این بازی به دلیل داشتن گرافیک بالا، گیم پلی جذاب و صدا گذاری بسیار عالی، میتوان آنرا جزو ۵۰ بازی برتر تراندازی اندروید دانست. نکته حائز اهمیت دیگر در این بازی کنترل و تسلط روان بر سلاح‌ها و مهمات است، که هنگام یکی شدن با گرافیک بالا حس واقعی بودن بازی را به شما دست می‌دهد.

این بازی توسط تیم Neon Game طراحی شده و با امتیاز ۴٫۲ از ۵ به یک بازی تیراندازی معروف مبدل گردیده است. Cover Fire: shooting games یکی دیگر از بازی‌های تیراندازی جذاب می‌باشد که میتوانید آنرا هم اکنون از یزد اپلیکیشن دریاف کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Overkill Strike: Best Shooting Games :

  • دارای بیش از 20 نقشه کلاسیک
  • دارای بیش از 50 سلاح با قابلیت ارتقاء
  • امکان شخصی سازی سلاح‌ها
  • پشتیبانی از 20 زبان زنده دنیا
  • گرافیک، گیم پلی و صدا گذاری بی نقص

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Overkill Strike: Best Shooting Games :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Overkill Strike: Best Shooting Games
بازی اندروید Overkill Strike: Best Shooting Games
بازی اندروید Overkill Strike: Best Shooting Games
بازی اندروید Overkill Strike: Best Shooting Games

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.0.1 حجم 66 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده