Order & Chaos 2

بازی اندروید Order & Chaos 2: 3D MMO RPG v3.1.2b نظم و آشوب ۲

در مسیر رستگاری با بزرگ‌ترین بازی موبایلی MMORPG ( نقش آفرینی مولتی پلیر ) یعنی Order & Chaos 2 قدم بردارید! جاده‌ای که به سمت رستگاری و آزادی می رود را با داستانی کاملا تازه در یک جهان باز دنبال کنید. به هزاران قهرمان بازیکنان نظم و آشوب ۲ در یک مسیر خیالی بپیوندید و ماموریت‌های مهیج مولتی پلیر و چندنفره را به پایان برسانید و خود را رها سازید. …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۴-۲۰ 414 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

در مسیر رستگاری با بزرگ‌ترین بازی موبایلی MMORPG ( نقش آفرینی مولتی پلیر ) یعنی Order & Chaos 2 قدم بردارید! جاده‌ای که به سمت رستگاری و آزادی می رود را با داستانی کاملا تازه در یک جهان باز دنبال کنید. به هزاران قهرمان بازیکنان نظم و آشوب ۲ در یک مسیر خیالی بپیوندید و ماموریت‌های مهیج مولتی پلیر و چندنفره را به پایان برسانید و خود را رها سازید. جهانی زنده، بی‌نظیر و وسیع را که توسط گرافیکی خیره‌کننده به آن زندگی داده شده است، زیر پا بگذارید. چندین فرقه و هزاران NPC ( بات های بازی ) دنیای زیبا و باشکوه بازی را می سازند.

در ۵ نژاد انسان، دیو، پری، مندل و کراتان در Order & Chaos 2 وجود دارند. همچنین ۵ کلاس مختلف در بازی وجود دارد به نام های شوالیه خون، تکاور، جادوگر، مبارز و راهب. در بازی شما توانایی این را دارید که سلاح های مختلف انتخاب کنید، آن ها را ارتقا دهید و تکامل بخشید و به فردی غیرقابل توقف تبدیل شوید. بسازید و ترکیب کنید تا قوی‌ترین تجهیزات را در نظم و آشوب ۲ شما داشته باشید!

Order & Chaos 2

بازی آنلاین نقش‌آفرینی Order & Chaos 2

در مسیر جست و جو های مختلف قدم بردارید و داستان وحشت آور بازی را آشکار سازید. با دشوارترین و بزرگ‌ترین غول های MMO بجنگید و آن‌ها را شکست دهید. به سیاه‌چال‌های خیالی به تنهایی قدم بگذارید و جایزه های متفاوتی را از آن خود کنید. در Order & Chaos 2 می توانید در کنار هم مبارزه کنید یا در مقابل هم در جنگ های گروهی و دوئل ها برای برتری بجنگید! در مزایده ها تجارت کنید یا مستقیما با قهرمان‌های دیگر داد و ستد کنید.

جالب است بدانید که کاربران در قسمت نظرات گوگل پلی بازی Order & Chaos 2 را با بهترین گرافیک، اعتیاد آور، بهترین MMORPG، داستان زیبا و … توصیف کرده اند. شما در بازی می‌توانید آیتم‌های متفاوتی را برای قدرت بیشتر خریداری کنید و با به پایان رساندن چالش‌ها، دستاورد‌های مختلفی را کسب کنید. در رنکینگ بازی نیز می‌توانید روند پیشرفت خود را با دیگر بازیکنان مقایسه کنید.

بازی نطم و آشوب ۲ که کمپانی معروف Gameloft آن را معرفی کرده است یک بازی نقش‌آفرینی آنلاین است که انحصارا برای گوشی موبایل باز طراحی شده و کنترل آن روی گوشی بسیار راحت است. همچنین برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان بسیار راحت انجام می‌شود. اگر از طرفداران بازی های MMORPG خیالی،بازی های Open world و جهان باز و داستان های قهرمانان سقوط کرده می‌باشید علاوه بر نصب این بازی که با بیش از ۵ میلیون نصب و امتیاز ۴.۱ در گوگل پلی در صدر بازی های آنلاین نقش‌آفرینی می‌باشد، بازی‌های Arcane Legends و Raider Legend را نیز مورد بررسی قرار دهید.

 


ویژگی های کلیدی Order & Chaos 2 :

  • برای اجرای بازی به اتصال اینترنت نیاز دارید
  • در رنکینگ بازی با دیگر بازیکنان رقابت کنید
  • با دیگران همکاری کنید یا آن ها را به چالش بکشید
  • گرافیک و گیم پلی عالی را با بهترین بازی MMORPG تجربه کنید
  • از کلاس‌ها و نژاد‌های مختلف بازی به درستی استفاده کنید تا قدرتمندتر شوید.

تغییرات نسخه جدید Order & Chaos 2 :

  • رفع باگ‌های کوچک

پیش نمایش

Order & Chaos 2
Order & Chaos 2
Order & Chaos 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.2b حجم 53 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده