Order & Chaos 2

بازی اندروید Order & Chaos 2: 3D MMO RPG v3.1.2b نظم و آشوب ۲

در مسیر رستگاری با بزرگ‌ترین بازی موبایلی MMORPG ( نقش آفرینی مولتی پلیر ) یعنی Order & Chaos 2 قدم بردارید! جاده‌ای که به سمت رستگاری و آزادی می رود را با داستانی کاملا تازه در یک جهان باز دنبال کنید. به هزاران قهرمان بازیکنان نظم و آشوب ۲ در یک مسیر خیالی بپیوندید و ماموریت‌های مهیج مولتی پلیر و چندنفره را به پایان برسانید و خود را رها سازید. …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۴-۲۰ 752 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

در مسیر رستگاری با بزرگ‌ترین بازی موبایلی MMORPG ( نقش آفرینی مولتی پلیر ) یعنی Order & Chaos 2 قدم بردارید! جاده‌ای که به سمت رستگاری و آزادی می رود را با داستانی کاملا تازه در یک جهان باز دنبال کنید. به هزاران قهرمان بازیکنان نظم و آشوب ۲ در یک مسیر خیالی بپیوندید و ماموریت‌های مهیج مولتی پلیر و چندنفره را به پایان برسانید و خود را رها سازید. جهانی زنده، بی‌نظیر و وسیع را که توسط گرافیکی خیره‌کننده به آن زندگی داده شده است، زیر پا بگذارید. چندین فرقه و هزاران NPC ( بات های بازی ) دنیای زیبا و باشکوه بازی را می سازند.

در ۵ نژاد انسان، دیو، پری، مندل و کراتان در Order & Chaos 2 وجود دارند. همچنین ۵ کلاس مختلف در بازی وجود دارد به نام های شوالیه خون، تکاور، جادوگر، مبارز و راهب. در بازی شما توانایی این را دارید که سلاح های مختلف انتخاب کنید، آن ها را ارتقا دهید و تکامل بخشید و به فردی غیرقابل توقف تبدیل شوید. بسازید و ترکیب کنید تا قوی‌ترین تجهیزات را در نظم و آشوب ۲ شما داشته باشید!

Order & Chaos 2

بازی آنلاین نقش‌آفرینی Order & Chaos 2

در مسیر جست و جو های مختلف قدم بردارید و داستان وحشت آور بازی را آشکار سازید. با دشوارترین و بزرگ‌ترین غول های MMO بجنگید و آن‌ها را شکست دهید. به سیاه‌چال‌های خیالی به تنهایی قدم بگذارید و جایزه های متفاوتی را از آن خود کنید. در Order & Chaos 2 می توانید در کنار هم مبارزه کنید یا در مقابل هم در جنگ های گروهی و دوئل ها برای برتری بجنگید! در مزایده ها تجارت کنید یا مستقیما با قهرمان‌های دیگر داد و ستد کنید.

جالب است بدانید که کاربران در قسمت نظرات گوگل پلی بازی Order & Chaos 2 را با بهترین گرافیک، اعتیاد آور، بهترین MMORPG، داستان زیبا و … توصیف کرده اند. شما در بازی می‌توانید آیتم‌های متفاوتی را برای قدرت بیشتر خریداری کنید و با به پایان رساندن چالش‌ها، دستاورد‌های مختلفی را کسب کنید. در رنکینگ بازی نیز می‌توانید روند پیشرفت خود را با دیگر بازیکنان مقایسه کنید.

بازی نطم و آشوب ۲ که کمپانی معروف Gameloft آن را معرفی کرده است یک بازی نقش‌آفرینی آنلاین است که انحصارا برای گوشی موبایل باز طراحی شده و کنترل آن روی گوشی بسیار راحت است. همچنین برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان بسیار راحت انجام می‌شود. اگر از طرفداران بازی های MMORPG خیالی،بازی های Open world و جهان باز و داستان های قهرمانان سقوط کرده می‌باشید علاوه بر نصب این بازی که با بیش از ۵ میلیون نصب و امتیاز ۴.۱ در گوگل پلی در صدر بازی های آنلاین نقش‌آفرینی می‌باشد، بازی‌های Arcane Legends و Raider Legend را نیز مورد بررسی قرار دهید.

 


ویژگی های کلیدی Order & Chaos 2 :

  • برای اجرای بازی به اتصال اینترنت نیاز دارید
  • در رنکینگ بازی با دیگر بازیکنان رقابت کنید
  • با دیگران همکاری کنید یا آن ها را به چالش بکشید
  • گرافیک و گیم پلی عالی را با بهترین بازی MMORPG تجربه کنید
  • از کلاس‌ها و نژاد‌های مختلف بازی به درستی استفاده کنید تا قدرتمندتر شوید.

تغییرات نسخه جدید Order & Chaos 2 :

  • رفع باگ‌های کوچک

پیش نمایش

Order & Chaos 2
Order & Chaos 2
Order & Chaos 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.2b حجم 53 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده