Orbital 1

بازی اندروید Orbital 1 (Unreleased) v1.28 مدار ۱

عنوان استراتژیکی Orbital 1 ساخته استودیو Etermax بوده که از توسعه دهندگان بازیهای موبایل محسوب شده و تاکنون نیز توانسته بازی های قابل توجهی را در گوگل پلی و دیگر اپ استورها با توجه به سیستم عامل موبایلی منتشر کند. در این میان اخیرا استودیو موردبحث تصمیم گرفت عنوان استراتژیکی جدیدی را به نام  Orbital 1 معرفی و منتشر کند.   بازی اندروید Orbital 1 این عنوان شما را در برابر چندین گروه …

۱۳۹۶-۱۰-۰۱ 1314 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

عنوان استراتژیکی Orbital 1 ساخته استودیو Etermax بوده که از توسعه دهندگان بازیهای موبایل محسوب شده و تاکنون نیز توانسته بازی های قابل توجهی را در گوگل پلی و دیگر اپ استورها با توجه به سیستم عامل موبایلی منتشر کند. در این میان اخیرا استودیو موردبحث تصمیم گرفت عنوان استراتژیکی جدیدی را به نام  Orbital 1 معرفی و منتشر کند.

 

Orbital 1

بازی اندروید Orbital 1

این عنوان شما را در برابر چندین گروه قرار می دهد که هر یک با سربازانی همراه هستند و هر یک از این سربازان نیز قابلیتی داشته و می توانند شما را در نابودی حریف یاری کنند. البته اگر بخواهیم به عناوین هم سبک  Orbital 1 اشاره کنیم قطعا کلش رویال استودیو سوپرسل می تواند یک مثال دقیق و تقریبا یکسانی باشد.

Orbital 1 دارای کارت های بازی مختلفی بوده و شما با پیروزی در هر نبرد موفق به دریافت آیتمی می شوید که قابلیتی محسوب شده و برای عملکرد بهتر در جنگ قطعا مورد استفاده قرار می گیرد. Etermax المان های از دیگر عناوینی چون بازیهای استودیو سوپرسل بهره گرفته که اجازه می دهد تجربه خوبی را رقم زند. این بازی برای سیستم عامل اندروید ۴٫۱ به بالا بوده و گیم پلی مهیجی را برای گیمرهای موبایل رقم می زند.


ویژگی های کلیدی بازی استراتژیک Orbital 1 :

  • گیم پلی دو نفره
  • تجربه بازی مهیج
  • وجود شخصیت های مختلف با قابلیت های خاص
  • گرافیک HD و رنگی
  • موسیقی متن هیجان انگیز

تغییرات نسخه جدید بازی استراتژیک Orbital 1 :

  • 3 واحد جدید: Powey، Greasy و Rocky
  • ما برخی از پیشنهادات فوق العاده باور نکردنی برای شما در فروشگاه قرار داده ایم!
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی استراتژیک Orbital 1
بازی استراتژیک Orbital 1
بازی استراتژیک Orbital 1
بازی استراتژیک Orbital 1

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.28 حجم 55 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده