Once Upon a Tower

بازی اندروید Once Upon a Tower 9 شوالیه شجاع

عنوان موبایلی Once Upon a Tower یک بازی در سبک اکشن بوده که با گرافیکی جالب توجه ساخته استودیو مطرح Pomelo Games است. این استودیو بازی موبایلی خود را برای تبلت ها و گوشی های هوشمند منتشر کرده تا کاربران این دستگاه ها بتوانند تجربه کاملی داشته باشند و بتوانند بازی موردبحث را روی هر دستگاه همراهی چون تبلت و تلفن هوشمند تجربه کنند. یکی از ویژگی های این بازی رایگان بودن …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۵ 777 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

عنوان موبایلی Once Upon a Tower یک بازی در سبک اکشن بوده که با گرافیکی جالب توجه ساخته استودیو مطرح Pomelo Games است. این استودیو بازی موبایلی خود را برای تبلت ها و گوشی های هوشمند منتشر کرده تا کاربران این دستگاه ها بتوانند تجربه کاملی داشته باشند و بتوانند بازی موردبحث را روی هر دستگاه همراهی چون تبلت و تلفن هوشمند تجربه کنند. یکی از ویژگی های این بازی رایگان بودن آن در گوگل پلی بوده نیازی نیست هزینه ای برای دریافت آن پرداخت کنید.

سازنده بازی در توضیح این عنوان می گوید آیا احساس می کنید در یک برج بزرگ به دام افتاده اید!؟ همیشه در انتظار شوالیه شجاع برای نجات تان هستید، اما در واقع او توسط نگهبان قلعه به گیر افتاده و قادر نیست بیاید و به شما کمک کند! بهتر است ترس نداشته باشید، خودتان دست به کار شوید و همه چیزهایی را که لازم دارید را برای آزادی تان انجام دهید! شوالیه شجاع با در دست داشتن چکشی قدرتمند قصد دارد برای نجات جانش ماجراجویی کند و کنترل اون در دستان شماست!

 

Once Upon a Tower

بازی اکشن Once Upon a Tower

در بازی Once Upon a Tower در همان ابتدا خواهید دید که شوالیه زندانی شده و از بالای صفحه نمایش ماجراجویی اش را اغاز می کند، این شما هستید که باید به او کمک کنید تا بتواند از این مکان به بیرون فرار کند!

با این حساب می توانید Once Upon a Tower را یک بازی جالب موبایلی دانست که ساعت ها می تواند شما را سرگرم خود سازد. با کسب امتیاز ۴ از ۵ باید این بازی را بسیار محبوب به شمار آورد. همچنین بازی موردبحث تاکنون بیش از هزاران بار در گوگل پلی مورد دانلود قرار گرفته و می تواند موردتوجه بازیکنان موبایل قرار گیرد که به دنبال بازی جذاب هستند. جدیدترین نسخه این بازی محبوب را می توانید از همین صفحه دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Once Upon a Tower :

  • مراحل چالش برانگیز
  • گیم پلی سرگرم کننده
  • گرافیک پویا
  • دارای کاراکتر‌های مختلف و جذاب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Once Upon a Tower :

  • رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید Once Upon a Tower
بازی اندروید Once Upon a Tower
بازی اندروید Once Upon a Tower
بازی اندروید Once Upon a Tower
بازی اندروید Once Upon a Tower

دانلود باکس Download Box

نسخه 9 حجم 48 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده