Oggy

بازی اندروید Oggy v1.3.1 اوگی

Oggy یک بازی مفرح در سبک رانر می باشد که به تازگی برای سیستم عامل اندروید معرفی شده است. با بازی Oggy وارد دنیای پر هیجان و البته پر از استرس شخصیت اصلی این بازی و همین طور شخصیت اصلی کارتونی به همین نام باشید. این بازی از روی یک کارتون بسیار زیبا ساخته شده است و انتظار می رود که بتواند موفقیت خوبی نیز به دست آورد. با ما با …

۱۳۹۶-۰۷-۱۷ 2458 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Oggy یک بازی مفرح در سبک رانر می باشد که به تازگی برای سیستم عامل اندروید معرفی شده است. با بازی Oggy وارد دنیای پر هیجان و البته پر از استرس شخصیت اصلی این بازی و همین طور شخصیت اصلی کارتونی به همین نام باشید. این بازی از روی یک کارتون بسیار زیبا ساخته شده است و انتظار می رود که بتواند موفقیت خوبی نیز به دست آورد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

اگر به انیمیشن علاقه مند باشید حتما نام Oggy به گوش شما خورده است. اوگی یک گربه بازیگوش و بامزه است که بیشتر اوقات به تماشای تلویزیون و آشپزی می پردازد و سعی میکند زندگی همراه با آرامشی داشته باشد. در این بین ۳ سوسک مزاحم به نام های ژویی، دی دی و مارکی  در خانه Oggy وجود دارد که با شیطنت های خود مزاحم اوگی می شوند و غذا ها و یخچال او را غارت می کنند.

کسی نمی تواند علاقه ی خود نسبت به کارتون ها و انیمیشن ها را پنهان کند. بی شک همه ی ما حداقل به چندین کارتون یا انیمیشن به شدت علاقه داریم. طرفداران کارتون ها در یک بازه ی سنی مشخصی ندارد و افراد در سنین مختلف به کارتون علاقه نشان می دهند. همین محبوبیت باعث شده تا تعداد کارتون هایی که ساخته می شوند بیشتر شود. همین امر باعث شده تا سازندگان بازی توجه زیادی به کارتون ها داشته باشند و بازی های زیادی از روی کارتون ها ساخته می شود. بازی Oggy نیز دقیقا یکی از همین بازی ها می باشد که از روی کارتونی زیبا و دوست داشتی به همین نام ساخته شده است. از دیگر بازی های این چنینی می توان به بازی Shrek Sugar Fever اشاره کرد که کاملا از شخصیت های کارتون شرک الهام گرفته شده است.

Oggy

بازی مهیج Oggy

در بازی مهیج اوگی شما باید به دنبال ۳ سوسک بدجنس به نام های Joey و  Deedee و Marky بروید و اجازه ندهید در خانه شما خرابکاری کنند. در آشپزخانه بلوایی به پا شده است. این سوسک های شرور تلاش کرده اند تا یخچال خانه شما را خالی کنند.وارد بازی شوید و در بازی رانر محبوب Oggy بهترین کار ها را برای جلوگیری از خرابکاری های سه سوسک بدجنس انجام دهید.

در کارتون Oggy (اوگی) سوسک هایی آرامش اوگی را به هم می ریختند و اوگی باید به مقابله با آن ها می پرداخت. نام سوسک ها “جوئی، دیدی و مارکی” بود که بلا های زیادی سر اوگی بیچاره می آوردند. بازی Oggy را استودیو بازی سازی Xilam Animation ساخته است. همانطور که انتظار می رفت کارتون تاثیر خود را روی این بازی گذاشته است. این بازی توانسته بسیار موفق ظاهر شود و فقط در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شود که نشان دهنده ی محبوبیت این بازی می باشد.

 

با Oggy به جنگ سوسک ها بروید

همانطور که گفته شد، داستان این بازی و کارتون حول اوگی و ۳ سوسک می باشد. در این بازی سوسک ها به یخچال اوگی حمله کردند و خوراکی های او را برده اند و شما در نقش اوگی باید سعی کنید به آن ها برسید و آن ها را تنبیه کنید، البته در این راه، ان ها موانعی به سمت شما نیز پرتاب می کنند که باید از آن ها نیز دوری کنید. تمام کارهایی که می توانید برای متوقف کردن سوسک ها از جمله: پرش کردن، انداختن غلتک، پرواز و استفاده از حشره کش برای نابودی آن ها انجام دهید.

این بازی به سبک رانر (Runner) می باشد. از بهترین بازی ها در این سبک می توان به بازی Temple Run اشاره کرد. بازی Oggy یک بازی کارتونی بسیار زیبا می باشد که شما در آن با صحنه های کارتونی و جذابی رو به رو می شوید. شما می توانید بازی Oggy را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

 


ویژگی های کلیدی Oggy :

  • وجود شخصیت های کارتونی
  • وجود صحنه های متفاوت در بازی
  • وجود نیرو های خارق العاده به عنوان امتیاز
  • با جمع کردن سکه، مهارت های اوگی زیاد تر می شود

تغییرات نسخه جدید Oggy :

  • سکه های رایگان از منوی اصلی یا فروشگاه در هنگام تماشای ویدیو دریافت کنید
  • در جریان یک تماشای ویدئویی، روزانه آزاد شوید
  • سازگاری با Android 4.0 و بالاتر
  • پشتیبانی از مرکز بازی Google Play
  • به روز شده در اتصال به فیس بوک
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Oggy
Oggy
Oggy

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.1 حجم 61 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده