Oggy and the Cockroaches

بازی اندروید Oggy and the Cockroaches – Spot The Differences v1.0.4 اوگی و سوسک ها – اختلاف تصاویر

با یکی دیگر از سری بازی های کارتون محبوب Oggy همراه شما کاربران عزیز هستیم. امروز قصد داریم بازی Oggy and the Cockroaches – Spot The Differences را به شما معرفی کنیم. بازی اختلاف تصاویر اوگی و سوسک ها یک بازی تفننی و در عیت حال فکری می باشد که هر کاربری را سرگرم می کند. اگر تجربه بازی های یافتن اختلاف تصویر را داشته اید، بازی Oggy and the …

۱۳۹۷-۰۳-۰۸ 933 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

با یکی دیگر از سری بازی های کارتون محبوب Oggy همراه شما کاربران عزیز هستیم. امروز قصد داریم بازی Oggy and the Cockroaches – Spot The Differences را به شما معرفی کنیم. بازی اختلاف تصاویر اوگی و سوسک ها یک بازی تفننی و در عیت حال فکری می باشد که هر کاربری را سرگرم می کند.

اگر تجربه بازی های یافتن اختلاف تصویر را داشته اید، بازی Oggy and the Cockroaches به شدت نظر شما را جلب می کند. همانطور که گفته شد در بازی اوگی و دوستان وظیفه شما پیدا کردن اختلاف در هر عکس می باشد اما به همین سادگی که فکر می کنید، نیست! در هر عکس ۴۰ تفاوت وجود دارد که شما باید با قدرت تمرکز و مشاهده خود آن ها را پیدا کنید.

اگر به دنیای کارتون علاقه مند هستید و یا حداقل در کودکی انیمیشن مشاهده کرده اید، حتما نام اوگی به گوش شما خورده است. اوگی و سوسک های بازیگوش! با بازی Oggy and the Cockroaches می توانید خاطرات خود را زنده کنید. دیگر بازی Oggy نیز از محبوب ترین بازی های این کاراکتر می باشد.

Oggy and the Cockroaches

بازی اختلاف تصاویر اوگی و سوسک ها Oggy and the Cockroaches

در این بازی ۸ تصویر وجود دارد که شما در هر تصویر باید ۴۰ اختلاف پیدا کنید. پیدا کردن تعدادی از آن ها شاید آسان به نظر برسد، اما با ادامه بازی نظر شما عوض می شود! پس خود را برای یک چالش سرگرم کننده آماده کنید. علاوه بر مواردی که گفته شد بازی Oggy and the Cockroaches  دارای ۵ حالت بازی : محدودیت زمانی، سریع، تار، نامحدود و دونفره می باشد.

بازی اوگی و سوسک ها یک بازی محبوب در سبک آرکید است که توسط استودیوی بازی ساز Magma Mobile طراحی شده است. آیا شما برای این چالش آماده هستید؟ پس هر چه سریع تر بازی Oggy and the Cockroaches را نصب کنید و خود را محک بزنید.

 


ویژگی های کلیدی بازی اختلاف تصاویر اوگی و سوسک ها :

  • 8 تصویر رنگارنگ و شاد
  • 40 اختلاف در هر تصویر
  • موسیقی زیبا و جلوه های بصری سرگرم کننده
  • دارای 5 حالت بازی : محدودیت زمانی، سریع، تار، نامحدود و دونفره

تغییرات نسخه جدید بازی اختلاف تصاویر اوگی و سوسک ها :

  • رفع مشکلات گرافیکی

پیش نمایش

بازی اختلاف تصاویر اوگی و سوسک ها
بازی اختلاف تصاویر اوگی و سوسک ها
بازی اختلاف تصاویر اوگی و سوسک ها
بازی اختلاف تصاویر اوگی و سوسک ها

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.4 حجم 97 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده