Note 6

گلکسی Note 6 دارای اتصال USB-C می باشد

آخرین گزارش ها در پی فاش سازی مشخصات عضو جدید خانواده نوت شرکت سامسونگ خبر از مجهز بودن پرچمدار آتی شرکت سامسونگ یعنی گلکسی Note 6 به تکنولوژی اتصال USB C خبر داده است با Yazd APK  همراه باشید. پس از موفقیت های متوالی غول بزرگ کره ای در فروش گوشی قدرتمند گلکسی S7 اینبار سامسونگ از هر قابلیتی برای مقابله با پرچمدار جدید اپل در گوشی جدید از حانواده …

۱۳۹۵-۰۲-۱۳ 630 بار بدون دیدگاه عماد

آخرین گزارش ها در پی فاش سازی مشخصات عضو جدید خانواده نوت شرکت سامسونگ خبر از مجهز بودن پرچمدار آتی شرکت سامسونگ یعنی گلکسی Note 6 به تکنولوژی اتصال USB C خبر داده است با Yazd APK  همراه باشید.

Note 6

پس از موفقیت های متوالی غول بزرگ کره ای در فروش گوشی قدرتمند گلکسی S7 اینبار سامسونگ از هر قابلیتی برای مقابله با پرچمدار جدید اپل در گوشی جدید از حانواده نوت خود استفاده می کند گلکسی نوت ۶ که پس از موفقیت های نوت۵ در سال جاری قرار است روانه بازار شود در طی چند ماه اخیر خبر های باور نکردنی را از ۶ گیگابایت حافظه رم تا اسکنر عنبیه در مورد قابلیت های این گوشی هوشمند شنیده ایم طبق آخرین اعلام وبسایت سم موبایل گویا سامسونگ سعی دارد گوشی گلکسی Note 6 خود را به پورت USB-C مجهز کند.

اطلاعات خاصی مبنی بر اینکه این پورت از استاندارد USB 3.1 یا استاندارد های قدیمی تر آن بهره می برد در دسترس نیست این مسئله تنها بر سرعت انتقال تاثیر دارد اما بحث اصلی استفاده از این گونه پورت افزودن قابلیت اتصال به پورت های HDMI و Display Port از طریق دانگل برای کاربر فراهم می آورد.

رشته این اما و اگر را می توانم به نخ خبرهای اخیر هدست Gear VR پیوند زد هم اکنون این هدست از رابط Micro USB بهره می برد و در صورتی که گوشی Note 6 به پورت USB C مجهز شود به احتمال زیاد سامسونگ در نسخه دوم Gear VR نیز از این رابط استفاده می کند که باعث ایجاد تعاملی بین این گوشی پرچمدار و هدست حرفه ای می شود.

نظر شما چیست آیا سامسونگ می تواند تمامی این قابلیت ها را در گوشی پرچم دار ۵٫۸ اینچی خود جای دهد منتظر نظرات شما در بخش دیدگاه ها هستیم

منبع: SAMMOBILE

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده