Nonstop Warrior

بازی اندروید Nonstop Warrior v1.0 جنگجویان توقف ناپذیر

بازی های زیبا و ساده ی زیادی در دنیای اندروید وجود دارد. یکی از این بازی ها، بازی Nonstop Warrior می باشد. با این بازی ساده شما می توانید مدت ها بدون آنکه متوجه شوید، مشغول این بازی شوید. با ما با معرفی این بازی همراه شوید. گاهی اوقات شما حوصله ی باخت های پیاپی و یا تحمل سختی گذراندن یک مرحله را ندارید. در این مواقع بازی های ساده …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۰-۱۷ 906 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی های زیبا و ساده ی زیادی در دنیای اندروید وجود دارد. یکی از این بازی ها، بازی Nonstop Warrior می باشد. با این بازی ساده شما می توانید مدت ها بدون آنکه متوجه شوید، مشغول این بازی شوید. با ما با معرفی این بازی همراه شوید.

گاهی اوقات شما حوصله ی باخت های پیاپی و یا تحمل سختی گذراندن یک مرحله را ندارید. در این مواقع بازی های ساده که مراحل آنان دشواری خاصی ندارد، می تواند برای شما بسیار مفرح باشد. بازی هایی که از گرافیک خوبی بهره می برند و هم چنین محدودیت زیادی برای عبور کردن از مراحل وجود ندارد. این بازی ها توانسته اند طرفداران زیادی جذب خود کنند چرا که به راستی ابزار بسیار مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت شما می باشد. بازی Nonstop Warrior  یکی از همین بازی ها می باشد.

اصولا بازی هایی که مراحل دشواری ندارند، برای بسیاری از ما دوست داشتنی خواهند بود. با این گونه بازی ها می توانیم حتی در کم ترین اوقات بیکاری خود از این بازی ها لذت ببریم. بازی های اندروید به سبک رانر (Runner) اصولا به همین شکل می باشند. شما در این گونه تا جایی که مرحله ادامه دارد، پیشروی می کنید و امتیاز های خود را بیشتر می کنید.

بازی های به سبک رانر (Runner) زیادی در دنیای بازی های اندروید وجود دارد. با کمی اغراق می توان گفت تمامی این بازی های توانستند توجه زیادی را به خود جلب کنند و طرفداران خاص خود را پیدا کردند. شاید بتوان علت محبوبیت و موفقیت این بازی ها را سادگی و در عین حال زیبایی آن ها دانست. از موفق ترین این بازی ها را می توان به بازی Rayman Adventures و Subway Surfers اشاره کرد.

بازی Nonstop Warrior را استودیوی بازی سازی ۸Sqaure ساخته است. این استودیو را قبلا با ساختن بازی های فوق العاده اکشن می شناختیم. این بار این استودیو از تجربه های خود در بازی های پیشین در ساخت این بازی استفاده کرده است تا بتواند یک بازی مهیج و دوست داشتنی بسازد.

Nonstop Warrior

سبک بازی Nonstop Warrior

همانطور که گفته شد، این بازی در سبک رانر (Runner) می باشد. در این بازی شخصیت شما باید در محیطی بسیار زیبا بدود. محیط این بازی شبیه به محیط های چین باستان دارد از تزیین های دیده شده در حین بازی می توان به این موضوع پی برد. تزیینات و دیگر جزئیات موجود در این بازی بسیار خوب طراحی شده اند. نا گفته نماند محیط این بازی محدود به کاخ های چینی نمی شود بلکه در بعضی از مراحل شما وارد بازار و یا جنگل نیز خواهید شد.

در ابتدای بازی شما باید شخصیت خود را انتخاب کنید و سپس وارد نقشه ی مراحل بازی خواهید شد. شما در این بازی با مراحل مختلف رو به رو خواهید شد و در هر مرحله نیز چالش های مختلفی در انتظار شما می باشد. مسلما با گذشتن از هر مرحله، مرحله ی جدیدی برای شما باز خواهد شد.

گیم پلی بازی Nonstop Warrior

اگر اهل بازی با تلفن همراه خود باشید، مسلما بازی های به سبک رانر (Runner) را بازی کرده اید و با گیم پلی آن ها آشنا هستید، اگر این طور باشد، شما مسلما با گیم پلی بازی Nonstop Warrior نیز آشنا خواهید بود. همانند بسیاری از بازی ها، در هر مرحله سکه های زیادی وجود دارد که هر چه بتوانید مقدار بیشتری از آن ها جمع کنید، امتیاز بیشتری خواهید داشت.

در بازی Nonstop Warrior نیز در هر مرحله موانعی وجود دارد و چون شخصیت شما در حال دویدن می باشد باید هر طور که شده این موانع را رد کنید تا بتوانید به مسیر خود ادامه دهید. همانند بسیاری از بازی های به این سبک، در این بازی نیز دو بار پرش در هوا امکان پذیر می باشد که اگر بتوانید این کار را به خوبی در این بازی اجرا کنید، می توان تقریبا گفت که دیگر با بازی مشکلی نخواهید داشت.

در بازی Nonstop Warrior در هر مرحله ۳ دروازه اژدها وجود دارد که با رسیدن به هر کدام از این دروازه ها یک نشانه ی اژدها به شما تعلق می گیرد. با گذشتن از دروازه ی سوم شما هر ۳ نشانه ی اژدها را خواهید داشت و مرحله را به صورت کامل گذرانده اید. باید به این نکته اشاره کرد که طراحی گرافیکی این دروازه ها واقعاً دلنواز می باشد.

 موارد دیگر بازی Nonstop Warrior

در بازی Nonstop Warrior شما چندین شخصیت در اختیار دارید، که البته ممکن است تعدادی از آنان در ابتدای بازی قفل باشند و شما باید با امتیاز هایی که گرفته اید، آن ها را باز کنید. در این بازی هر شخصیت مهارت خاصی دارد. به عنوان مثال یکی از آن ها با خود آهنربایی دارد که به کمک آن می تواند تمامی سکه ها جذب خود کند. بنابراین باز کردن تمامی شخصیت جذابیت خاص خود را دارد.

بازی Nonstop Warrior می تواند یک همراه خوب برای اوقات فراغت شما می باشد که می تواند با توجه به جذابیتی که دارد، ساعت ها شما را مشغول به خود کند. شما می توانید بازی اندروید Nonstop Warrior را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Nonstop Warrior :

  • وجود چالش های مختلف در هر مرحله
  • یکی از بهترین گرافیک ها بین بازی هایی با سبک مشابه
  • محیط های زیبا و جذاب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Nonstop Warrior :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Nonstop Warrior
بازی اندروید Nonstop Warrior
بازی اندروید Nonstop Warrior

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده