Noblemen: 1896

بازی اندروید Noblemen: 1896 v1.02.04.0 نجیب زادگان

در بازی Noblemen: 1896 شما به عنوان یک رزم‌آور حظور پیدا می‌کنید و باید نیرو‌های خود را گردم هم بیاورید تا در نبردی بزرگ با کشور‌های متحد شرکت کنید. شما فقط باید نیرو‌های خود را پس از آموزش فرماندهی و به خط مقدم با دشمنان بفرستید و آنها را مدیریت کنید. شما در این بازی در نقش سوم شخص شوتر که باید در کنار نیرو‌های خود، در جنگ‌های مختلف به …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۱-۲۹ 378 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

در بازی Noblemen: 1896 شما به عنوان یک رزم‌آور حظور پیدا می‌کنید و باید نیرو‌های خود را گردم هم بیاورید تا در نبردی بزرگ با کشور‌های متحد شرکت کنید. شما فقط باید نیرو‌های خود را پس از آموزش فرماندهی و به خط مقدم با دشمنان بفرستید و آنها را مدیریت کنید. شما در این بازی در نقش سوم شخص شوتر که باید در کنار نیرو‌های خود، در جنگ‌های مختلف به جنگ بپردازید. اصل مهم در این بازی و هر یک از مراحل و سطوح، حفاظت از خط مقدم و هدایت ارتش شما به سوی دشمن می‌باشد و شما به مدیریت و جمع آوری صحیح نیاز دارید تا برگ برنده و میدان نبرد به دلخواه شما تغییر یابد.

تصاحب کردن شهر‌ها، قطع کردن خطوط آذوقه دشمن و … یک سرانجام بد را برای شمنتان رقم خواهد زد و باعث ریزش خط دفاعی آنها می‌شود. در بازی Noblemen: 1896 هردو رقیب تحت بستر شبکه اینترنت به نبرد با یکدیگر خواهد رفت که درآن نقشه‌ها و میدان نبرد با انجام دادن کار‌های مختلفی همچون استفاده از تاکتیک‌‌های خاص، برپا کردن و ایجاد کمپ آذوقه، ممکن است تغییر کند. این نبرد زمانی پایان می‌یابد که یکی از دو ارتش پیروز شود و برنده اصلی مشخص شود.

 

Noblemen: 1896

 

پناه بگیرید تا برنده میدان جنگ Noblemen: 1896 باشید!

هنگامی که در میدان جنگ هستید، اشراف کامل بر نیرو‌های خود دارید و میتوانید به صورت مستقیم هر یک را کنترل کنید. شما میتوانید در میدان جنگ حرکت کنید، پناه بگیرید و شلیک و یا نیرو‌های خود را پشتیبانی و آنها را به جلو هدایت کنید. همه این کار‌ها با چند کنترلر کوچک در کناره‌های صفحه انجام می‌شود، اما سرعت عکس‌العمل شما نسبت به حرکات دشمن باعث جلو افتادن شما در نبرد می‌شود.

اگر شما علاقه‌ای به شرکت در جنگ ندارید میتوانید با چینش نیرو‌های خود، در زمان واقعی استراتژیک مورد نظر را ایجاد کرده و بدون کنترل مستقیم بازی، نیرو‌های خود را مدیریت کنید. اگر شما به بازی‌های اکشن علاقه دارید توصیه می‌کنیم بازی Yalghaar: Action FPS Shooting Game را نیز تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Noblemen: 1896 :

  • یک واقعیت کامل از جنگ 1896
  • میدان نبرد وسیع و باز
  • امکان استفاده از توپ،سواره نظام، حمله هوایی و ...
  • گیم پلی عالی با هاردکور شوتر
  • جمع آوری و استفاده از کارت‌های قدرتمند در میدان جنگ

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Noblemen: 1896 :

  • بروز رسانی و ارتقاء گیم پلی و گرافیک بازی
  • اضافه شده محیط‌های جدید
  • افزایش میزان تعرفه تبلیغات
  • حل مشکل ارتقاء نیافتن سلاح‌ها
  • رفع باگ‌های جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Noblemen: 1896
بازی اندروید Noblemen: 1896
بازی اندروید Noblemen: 1896
بازی اندروید Noblemen: 1896
بازی اندروید Noblemen: 1896

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.02.04.0 حجم 8 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده