Nivo

نرم افزار اندروید Nivo v8.09.04 حسابداری شخصی نیو

نرم افزار حسابداری شخصی نیو برنامه‌ای همانند پارمیس است که با آن می توانید مخارج زندگی خود را به بهترنی نحو مدیریت کنید و به حساب همه منابع مالی خود دسترسی سریع داشته باشید. با نصب این نرم افزار بر روی اسمارت فون خود، شما را از حساب‌های دستی و حساب کتاب کردن بی نیاز می کند. دراجرای اولیه برنامه Nivo شما باید کیف پول جدیدی برای خود در برنامه ثبت کنید. …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۲۹ 3009 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

نرم افزار حسابداری شخصی نیو برنامه‌ای همانند پارمیس است که با آن می توانید مخارج زندگی خود را به بهترنی نحو مدیریت کنید و به حساب همه منابع مالی خود دسترسی سریع داشته باشید. با نصب این نرم افزار بر روی اسمارت فون خود، شما را از حساب‌های دستی و حساب کتاب کردن بی نیاز می کند. دراجرای اولیه برنامه Nivo شما باید کیف پول جدیدی برای خود در برنامه ثبت کنید. این کیف پول می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد، مثلا مربوط به حساب‌های شخصی یا هزینه‌های ماهیانه خانواده باشد یا از آن برای مدیریت دخل و خرج ساختمان یا حساب و کتاب شرکت و کسب و کارهای خود استفاده نمایید. پس از انتخاب نام، نوع کیف و واحد پول کشور (ایران) باید مبلغ اولیه را برابر با حساب واقعی خود در آن وارد کنید تا خرج و مخارج نسبت به آن محاسبه گردد.

 

Nivo

 

نرم افزار حسابداری شخصی Nivo بهترین حسابدار شما!

در صفحه اصلی برنامه Nivo ، آیکون دایره‌شکلی به رنگ سبز خواهید دید (اضافه کردن) که با آن میتوانید مخارج و درآمد هر روز خود را ثبت و ضبط نمایید. برای مثال اگر از فروشگاه خرید کرده باشید، باید مبلغی را که برای خرید هزینه کرده‌اید را وارد کنید. همچنین اگر مبلغی به‌عنوان درآمد به حساب شما واریز شود (مثلا سود بانک) آنرا نیز باید در لیست خود اضافه کنید. در منوی بالای سمت راست نرم افزار، بخش‌هایی مانند «گروه‌های حساب، تراکنش‌ها، گزارش وجوه، نقد و بانک، اشخاص، پروژه، برنامه‌ریزی، مدیریت چک، کالا، انتقال پیامک بانکی، امکانات، موبایل بانک و …» وجود دارند که با استفاده از هر یک از آنها میتوانید کار‌های زیادی را انجام دهید. در بخش تنظیمات نرم افزار شما میتوانید حساب ابری، اتصال به بانک، قفل امنیتی، پشتیبان گیری و … را به دلخواه تغییر دهید. اما گزینه دیگری که در این صفحه وجود دارد، گزینه خواندن پیامک های بانکی می‌باشد. با فعال نمودن این گزینه، پیامک های بانکی شما به لیست درآمد‌ها و مخارج برنامه افزوده خواهد شد.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید حسابداری شخصی نیو :

  • ثبت و مدیریت تراکنش های مالی
  • ثبت جزئیات متنوع تراکنش ها
  • گزارش ها و نمودار های متنوع از درآمد ها، هزینه ها و ...
  • بودجه بندی هزینه ها
  • مدیریت پس انداز ها

پیش نمایش

نرم افزار اندروید حسابداری شخصی نیو
نرم افزار اندروید حسابداری شخصی نیو
نرم افزار اندروید حسابداری شخصی نیو
نرم افزار اندروید حسابداری شخصی نیو
نرم افزار اندروید حسابداری شخصی نیو

دانلود باکس Download Box

نسخه 8.09.04 حجم 14 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده