NinJump DLX: Endless Ninja Fun

بازی اندروید NinJump DLX: Endless Ninja Fun v3.0.0 پرش نینجا: سرگرمی بی پایان نینجا

در بازی NinJump DLX: Endless Ninja Fun بار دیگر در نقش نینجا حضور پیدا کنید که می‌خواهد از موانع مختلف عبور کند و به سطح های بالا برسد. طبق معمول این نینجا با پریدن بر روی سطوح به راه خود ادمه می‌دهد که همیشه توسط دشمنان متفاوت و قدرتمند محاصره شده است اما در این نسخه دشمنان شما تغییر پیدا کرده اند و برای مقابله با شما آمادگی بیشتری دارند.همانطور …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۰ 146 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی NinJump DLX: Endless Ninja Fun بار دیگر در نقش نینجا حضور پیدا کنید که می‌خواهد از موانع مختلف عبور کند و به سطح های بالا برسد. طبق معمول این نینجا با پریدن بر روی سطوح به راه خود ادمه می‌دهد که همیشه توسط دشمنان متفاوت و قدرتمند محاصره شده است اما در این نسخه دشمنان شما تغییر پیدا کرده اند و برای مقابله با شما آمادگی بیشتری دارند.همانطور که گفته شد در بازی NinJump DLX: Endless Ninja Fun شما در نقش یک نینجا هستید که می‌خواهد با پریدن بر روی سطوح مختلف و بالا رفتن به موفقیت دست پیدا کند اما دشمن هایی دارد که مانع راه آن هستند. شما به عنوان یک نینجا باید بتوانید با استفاده از مهارت های رزمی فوق العاده خود به آن ها حمله کنید و شکستشان دهید. دشمن هایی که به شما حمله می‌کنند در هر مرحله فرق خواهند کرد.

بازی NinJump DLX: Endless Ninja Fun یک گیم آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد به این معنی که شما با دانلود بازی قادر به پلی دادن بدون محدودیت هستید.

بازی NinJump DLX: Endless Ninja Fun  یک گیم در سبک آرکید، تفننی و اعتیاد آور با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط استودیو بازی سازی Backflip Studios برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Paper Toss Boss و DragonVale World اشاره کرد. دانلود بازی NinJump DLX: Endless Ninja Fun در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰ میلیون بار و امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵٫۰ می‌باشد.

NinJump DLX: Endless Ninja Fun

بازی تفننی اندروید NinJump DLX: Endless Ninja Fun

همانطور که می‌دانید نینجا ها افرادی هستند با لباس و ماسک های سیاه که بیشتر برای قتل آموزش دیده اند پس در نتیجه تقریبا تمامی آن ها مهارت بالایی در رزم دارند که این امر به آن ها کمک می‌کند تا از دشمنان خود محفوظ بمانند شما در این بازی در نقش یک نینجا باید یک مسیر پر خطر و مملو از دشمن را طی کنید که برای اینکار نیاز به دقت و مهارت بالا دارید تا در اواسط راه مجروح نشوید. بعد از پایان هر مرحله پاداش هایی دریافت می‌کنید که شما را برای رسیدن به مراحل بالاتر یاری خواهند کرد. اگر به سبک بازی های تفننی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی HAWK – Force of an Arcade Shooter و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید NinJump DLX: Endless Ninja Fun :

  • کاملا آفلاین
  • اضافه شدن جنگل، دزد دریایی و قلعه
  • گیم پلی بسیار ساده
  • وجود هیولا های غول پیکر
  • گرافیک فوق العاده

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید NinJump DLX: Endless Ninja Fun :

  • بهبود کیفیت بازی

پیش نمایش

بازی اندروید NinJump DLX: Endless Ninja Fun
بازی اندروید NinJump DLX: Endless Ninja Fun
بازی اندروید NinJump DLX: Endless Ninja Fun
بازی اندروید NinJump DLX: Endless Ninja Fun

دانلود باکس Download Box

حجم 49 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده