Ninja Turtles: Legends

بازی اندروید Ninja Turtles: Legends v1.11.39 افسانه لاک پشت های نینجا

بازی Ninja Turtles: Legends یک بازی اکشن می باشد که شما درنقش لاک پشت های نینجا قرار دارید و باید نقشه ها و دسیسه های Kraang را خنثی کنید.در بازی لاک پشت های نینجا شما در کاراکتر لئوناردو هستید و باید با دسیسه های موش بدجنس مقابله کنید. بازی Ninja Turtles: Legends یادآور انیمیشن های کارتون لاک پشت های نینجا است. مبارزات مختلف در مکان های موجود در انیمیشن بازی …

۱۳۹۶-۰۹-۲۸ 3633 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Ninja Turtles: Legends یک بازی اکشن می باشد که شما درنقش لاک پشت های نینجا قرار دارید و باید نقشه ها و دسیسه های Kraang را خنثی کنید.در بازی لاک پشت های نینجا شما در کاراکتر لئوناردو هستید و باید با دسیسه های موش بدجنس مقابله کنید. بازی Ninja Turtles: Legends یادآور انیمیشن های کارتون لاک پشت های نینجا است. مبارزات مختلف در مکان های موجود در انیمیشن بازی صورت گرفته که باید با کمک دیگر لاک پشت ها بازی را ادامه دهید. همه ما با انیمیشن های لاک پشت های نینجا خاطرات زیادی داریم و احتمالا دوست داشته باشید در موقعیت های آن ها قرار بگیرید. انجام بازی های نقش آفرینی از جمله بازی Taichi Panda: Heroes که با آن ها خاطرات زیادی داریم، میتواند بخشی از زیبایی انیمیشن آن ها را به تصویر بکشد.

Ninja Turtles: Legends

 

بازی Ninja Turtles: Legends

در انیمیشن لاک پشت های نینجا، Kraang و Shredder با نقشه های مختلف میخواستند لاک پشت های نینجا را از بین برده و همچنین استاد آن ها را نابود کنند. در این بازی شخصیت بدجنس بازی بعد از شکست های متعدد، اکنون می خواهد DNA لاک پشت های جهش یافته را به دست بیاورد. شما به همراه برادران خود باید مانع از اجرا شدن نقشه های Kraang شوید.

در حین بازی و جمع آوری کارت های ارزشمند، از جوایز روزانه نیز غافل نشوید. این امکان نیز برای شما فراهم شده که قدرت نیرو های خود را ارتقا و نیز به تعداد آن ها را افزایش دهید.

بازی Ninja Turtles: Legends با بیش از ۷۰ مرحله مختلف و در مکان های مختلف با دشمنان خود مبارزه خواهید کرد.علاوه بر لاک پشت های نینجا نیز می توانید یک تشکیل دهید. این تیم می تواند شامل ۳۰ کاراکتر مختلف و اموزش های منحصر به فرد باشد که در این مبارزات به کمک شما خواهند آمد. بازی Ninja Turtles: Legends در سبک نقش آفرینی می باشد که با بیش از ۵۰ میلیون نصب و ۴٫۲ یکی از محبوب ترین بازی های اندروید در گوگل پلی محیوب می شود.

 


ویژگی های کلیدی Ninja Turtles: Legends :

  • بیش از 70 مرحله جذاب در قالب 7 فصل
  • تشکیل تیم و امکان آموزش آن ها
  • بیش از 30 کاراکتر مختلف برای نیروهای آموزش دیده
  • پاداش های روزانه و کارت های جدید

تغییرات نسخه جدید Ninja Turtles: Legends :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Ninja Turtles: Legends
Ninja Turtles: Legends

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.11.39 حجم 95 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده