Ninja Arashi

بازی اندروید Ninja Arashi v1.2 نبرد نینجای افسانه ای آراشی

در بازی Ninja Arashi شما در نقش یک نینجای افسانه ای باید با orochi که یک شیطان است و پسر نینجا آراشی را ربوده است، به مبارزه بپردازید. درظاهر فقط عبور از موانع است ولی در اصل هماهنگی بین توانایی هایتان و اسلحه هایی که در اختیار دارید، از اهمیت بسیاربالایی برخوردار است.   بازی اندروید Ninja Arashi  نبرد نینجای افسانه ای آراشی همانطور که میدانید، orochi یک شیطان است و …

۱۳۹۶-۰۸-۲۵ 1712 بار بدون دیدگاه seyedata

در بازی Ninja Arashi شما در نقش یک نینجای افسانه ای باید با orochi که یک شیطان است و پسر نینجا آراشی را ربوده است، به مبارزه بپردازید. درظاهر فقط عبور از موانع است ولی در اصل هماهنگی بین توانایی هایتان و اسلحه هایی که در اختیار دارید، از اهمیت بسیاربالایی برخوردار است.

Ninja Arashi

 

بازی اندروید Ninja Arashi  نبرد نینجای افسانه ای آراشی

همانطور که میدانید، orochi یک شیطان است و محافظان مخصوص خود را دارد. در بازی نینجا آرشی این شیطان به قدری برای خود اهمیت قائل است که از جان خود محافظت کند.  در این میان کار شما که در نقش نینجا آراشی هستید، بسیار سخت خواهد بود و باید با موانع مختلف روبرو شوید. البته سلاح های مختلف و مرگباری در اختیار دارید و شما باید به درستی از این سلاح ها استفاده کنید. اگر فکر می کنید برای روبرو شدن با orochi آمادگی کافی و لازم ندارید، به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا بازی وکتور ۲ را تجربه نمایید.

گیم پلی ساده Ninja Arashi  نبرد نینجای افسانه ای آراشی

شما در بازی اندروید Ninja Arashi جدید و جذاب دست تنها نیستید و می توانید توسط الماس و طلاهایی که جمع می کنید، برای خود قلمرو درست کنید و محیط اطراف خود را به شکلی که در نظر دارید، طراحی و اجرا کنید. این شیطان، دست به هرکاری میزند تا شما را از آزادکردن پسر نینجا آراشی منصرف کند. این مهارت شماست که به کارتان می آید تا بتوانید به راحتی از تله ها و سایر موانع عبور کنید و به هدف نهایی خود برسید. بازی ماجراجویی نینجا آرشی درعین حال که گیم پلی ساده ای دارد ولی اعتیاد آور است. پس فرصت را از دست ندهید و هرچه سریعتر بازی Ninja Arashi را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید و پسر نینجا آراشی را نجات دهید. داشتن امتیاز ۴٫۶ از ۵ و بیش از ۱۰ میلیون دانلود توسط کاربران، گواهی بر جذاب بودن موضوع و محیط بازی است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Ninja Arashi :

  • تبدیل شدن به یک استاد نینجا با چالش های مختلف
  • خرید لباس محافظ برای حفاظت بیشتر
  • ارتقا مهارت های شخصیتی در طول بازی
  • گرافیک HD
  • 45 مرحله مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Ninja Arashi :

  • بهبود عملکرد و رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید Ninja Arashi
بازی اندروید Ninja Arashi
بازی اندروید Ninja Arashi
بازی اندروید Ninja Arashi
بازی اندروید Ninja Arashi

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2 حجم 43 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده